Uspaskichas neslepia džiaugsmo: ar politiko širdis nebe laisva?

Žurnalistė Renata Šakalytė kalbina europarlamentarą Viktorą Uspaskichą. Šiuo metu Kėdainių rajone, savo sodyboje karantino dienas leidžiantis politikas tikina, kad per šį laikotarpį padarė daugybę darbų, kurių iki tol niekaip nespėjo: pasodino vaiskrūmių ir vaismedžių, pasirūpino šiltnamio gėrybėmis. 

V. Uspaskichas atvirai pasakoja, kokio griežto dienos režimo laikosi - kada eina miegoti ir ką valgo. Politikas nuoširdžiai tiki, kad tai jam padeda išlikti ne tik sveikam, bet ir jaunam. 

„Aš jau įkopęs į septintą dešimtį - man greit bus 61-eri, bet jaučiuosi lyg trisdešimtmetis! Maža to, atsisakiau alkoholio, rūkymo, daug metų nevalgau mėsos ir žadu šioje žemėje gyventi mažiausiai 120-imt metų," - teigia vyras.

Tiesa, politikas pripažįsta, kad nors atsisakė ne vieno gyvenimo malonumu įvardijamo įpročio, meilė moterims niekur nedingusi - jį toliau žavi būtent lietuvaičių grožis. Taip pat išgirsite, ką V. Uspaskichas atsakė paklaustas, ar šiuo metu puoselėja romantiškus jausmus kuriai nors vienai moteriai.

Europarlamentaras neigaili patarimų, kaip pasirūpinti emocine sveikata ir kodėl jis „filtruoja" neigiamą informaciją apie koronavirusą?

Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ – tai speciali tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis karantino laikotarpiu. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.


Rašyti komentarą...
k
kaubojus
2020-04-18 17:26:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam dar įdomus šitas personažas?Nejuokinkit.....
Atsakyti
0

J
Jakovlevienė
2020-04-29 10:17:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jakovleva marusia ir Uspaskich?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų