Jankauskaitė pravėrė duris į savo kasdienybę: Dieve, laimink namų tvarkytojas!

Žurnalistė Renata Šakalytė kalbina vieną populiariausių Lietuvos aktorių ir dainininkių - Ingą Jankauskaitę. Su kokiais iššūkiais per karantiną moteris susiduria? Inga tikina, kad šis laikotarpis jai nėra labai sudėtingas, nes ir iki tol gyveno gan uždarai. 

„Karantinas davė net atvirkštinį variantą - namie jau pasigendu ramesnės vietos. Juk trys vaikai kasdien mokosi! Dar aš tapau valgyklos vedėja su bandelių kepimu, pusryčiais ir vakarienėmis," – juokiasi Inga. 

Pastaruoju metu vis daugiau dėmesio sulaukia aktorės kuriami elėraščiai. Vienas jų – „Dūra, lik namie" tapo tikru interneto hitu, kai Inga padeklamavo jį per TV3 tiesiogiai transliuotą Lietuvos medikų palaikymo ir paramos koncertą „M.A.M.A iš namų“. 

„Aš turiu tokią taisyklę - kiekvieną dieną būtinai privalau ką nors parašyti" - tikina aktorė. Pokalbio metu išgirsite dar vieną Ingos eilėraštį apie kemperį ir šmaikščią istoriją, kodėl šis buvo sukurtas.

Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ – tai speciali tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis karantino laikotarpiu. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų