„TV Pagalbos“ žvaigždė Sandra apie karantino iššūkius ir tualete atsiradusią gyvatę

Žurnalistė Renata Šakalytė kalbina TV3 laidos „TV Pagalba“ reporterę Sandrą Žutautienę. Po skyrybų viena gyvenanti moteris šiuo metu mėgaujasi dviejų katinų draugija - Lunos ir Lexuso. Sandra juokauja, kad augintiniams jau įkyrėjo savo perdėtu dėmesiu, bet kitos išeities nėra, kai visi priversti dienas leisti tik namie. 

„TV Pagalbos“ žvaigždė taip pat šmaikštauja, kad nuotaiką jai pakelia ne tik pokalbiai su kambariniais augalais, bet ir viena ypatinga gyventoja tualete. Nepaisant to, jog Sandra dažniausiai spinduliuoja gera nuotaika, moteris prisipažįsta esanti gan jautri - ypač dabar nėra lengva, kai negali pasisvečiuoti pas savo tėvus Telšių rajone. 

Nors šios Velykos bus visiškai kitokios, negu planavo, Sandra tikina su bičiuliu - atlikėju Viktoru radusi būdą, kaip sukurti šventę ne tik sau, bet ir gerbėjams. Kokią muzikinę staigmeną moteris ruošia?

Pasikalbėkim #ISNAMU“ – tai speciali tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis karantino laikotarpiu. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir  ką naujo atranda.


Rašyti komentarą...
o
o blin
2020-04-09 00:03:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
kur dingo ta grazioji Sandra???? Kas Tau Sandra nutiko,nuo ko Tu taip putiesi???
Atsakyti
0

L
Loreta
2020-04-09 10:45:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepatinka man jinai visada tokia buvo ne simpatiška TV ekrane visada tokia susivelusi ir sūrugusi išviso kiek žinau daug kas jos nemėgsta. Nusigriebe kažkokį visai nežinoma dabar neva atlikėja ir staiposi. Sandra laikas suaugti. Būtum moteris kaip moteris nesicirkink su tais dainavimais nejau nejauti čia ne tau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų