Išskirtinė galimybė: kviečia Lietuvos muzikos klases atnaujinti muzikos inventorių ir patalpas

„X faktoriaus“ kartu su lietuvišku mažmeninės prekybos tinklu „Norfa“ organizuota socialinė iniciatyva „Muzika suartina“ buvo susilaukusi nemenko susidomėjimo. Džiugi žinia ta, kad projektas vėl sugrįžta! 

2019 metais konkursas sulaukė net 59 dalyvių iš visos Lietuvos, tarp kurių savo originaliais pasirodymais stebino tiek senjorų muzikos kolektyvai, tiek dar pradedantys muzikuoti mažieji dalyviai, taip pat skirtingų Lietuvos miestų muzikos mokyklų, gimnazijų, darželių, kultūros centrų kolektyvai. 

Susumavus interneto balsuotojų ir „Muzika suartina“ teisėjų balsus, pirmos vietos nugalėtojais buvo paskalbti Panevėžio Saulėtekio progimnazija. Kolektyvas tuomet laimėjo pagrindinį prizą –atnaujintą muzikavimo patalpą ir instrumentus, kurių bendra vertė siekė iki 14 500 eur. Taip pat kolektyvui buvo suteikta galimybė pasirodyti „X faktoriaus“ scenoje. 

Norėtumėte šiais metais tokį prizą laimėti ir jūs? Jei taip, tuomet nieko nelaukdami užpildykite paraišką ir galbūt būsite tie laimingieji, pas kuriuos atvyks „X Faktorius“ su mecenato „Norfa“ dovanomis. Dalyvių anketą galite rasti čia.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų