REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mėnesį trukęs ir didžiulio klausytojų susidomėjimo sulaukęs konkursas „Power naujokas“ pasiekė finišą! Pagaliau paaiškėjo, koks naujas veidas prisijungs prie „Power Hit Radio“ – mylimiausios jaunimo radijo stoties Lietuvoje. Įveikęs konkurentus, juo verčiausias tapti pasirodė Rokas Lukošaitis. 

Mėnesį trukęs ir didžiulio klausytojų susidomėjimo sulaukęs konkursas „Power naujokas“ pasiekė finišą! Pagaliau paaiškėjo, koks naujas veidas prisijungs prie „Power Hit Radio“ – mylimiausios jaunimo radijo stoties Lietuvoje. Įveikęs konkurentus, juo verčiausias tapti pasirodė Rokas Lukošaitis. 

REKLAMA

„Power naujoko“ konkursas truko visą mėnesį ir tapo tikra pramoga ne tik klausytojams, kurie socialiniuose tinkluose šiuo periodu tapo itin aktyvūs, bet ir radijo senbuviams, su nekantrumu laukusiems sužinoti, kas taps naujuoju jų kolega.

„Konkursas sulaukė stulbinamai daug dėmesio – labai džiaugiamės susidomėjusiais radijo klausytojais bei jų reakcijomis į dalyvius. Jie, o kartu ir mes, kas kartą naujoko pasirodymo laukėme taip, tarsi naujo serialo epizodo. Džiugu, kad klausytojai puikiai įsijautė į komisijos narių rolę – juk sau naują vedėją rinkosi būtent jie! Dabar Roko laukia radijo knygos ABC skaitymas, o pirmasis išėjimas į eterį – gana simboliškas, nuo Naujųjų metų. Tačiau jei Rokui puikiai seksis, galbūt jį išgirsime ir dar anksčiau…“ – intrigavo „Power Hit Radio“ programų direktorius bei rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėjas Saulius Baniulis.

Nauju vedėju tapęs Rokas neslepia, kad įtampa buvo jaučiama iki paskutinės sekundės, o ir dabar patikėti, kad būtent jis tapo mylimiausios savo radijo stoties vedėju, jam ganėtinai sunku. 

REKLAMA
REKLAMA

„Tai buvo vienas labiausiai mano gyvenime intriguojančių mėnesių. Tiek man, tiek mano draugams ir artimiesiems šis mėnesis tapo didžiule pramoga bei netikėtumu. Tačiau taip pat buvo jaučiama ir įtampa – juk norėjosi kuo greičiau sužinoti, ar esi tinkamas eteriui. Dabar suprantu, kad būtent čia ir slypėjo visas grožis – teko ir laukti, ir kovoti, daug išmokti, o kartais – net ir kentėti. Tačiau viskam pasibaigus, gavau labai saldų prizą!“ – emocijas sunkiai valdo Rokas.

REKLAMA

Per visą šį laiką, kovodamas dėl vietos tapti „Power naujoku“, Rokas turėjo įveikti ne vieną smagią, tačiau kartu ir iš komforto zonos privertusią išlipti užduotį. „Reikėjo sukurti „TikTok“ vaizdo įrašą, gauti įžymybės palaikymą, juokais pakerštauti savo merginai ir jos gimtadienio proga užsakyti neskanaus maisto (šypsosi). Taip pat to nežinodamas kalbėjausi su klausytoja, kurios užduotis buvo mane užspausti į kampą. Užduotys buvo įvairiausios, tačiau manau, kad jos yra tokios, su kokiomis radijo laidų vedėjai susiduria kiekvieną dieną“, – pasakoja jis.

REKLAMA
REKLAMA

Tai, kad dar būdamas paaugliu Rokas svajojo tapti radijo laidų vedėju, jam neseniai priminė sesuo. O dirbti radijo stotyje, kuriai jaučia didžiausias simpatijas, pranoko visus jo lūkesčius. „Power popietės“ vedėjai Laura Ignatovičiūtė ir Edgaras Kožuchovskis naująjį komandos narį jau pažįsta – būtent jie kiekvieną dieną bendraudavo su visais kandidatais į naujoko kėdę. O visai neseniai Rokas susitiko jau ir su kitais savo kolegomis…

„Tiesą pasakius, visus vedėjus iš dalies jau pažinojau – ne asmeniškai, bet iš to, kokie jie atrodo radijo laidose. Saulių žino net mano mama, kuri, beje, prašė jam perduoti linkėjimus (juokiasi). Šiame etape vis dar labiau nei kalbėti, man norisi klausytis, nes dar labai daug noriu sužinoti. Tačiau „Power Hit Radio“ komanda atrodo labai atvira ir artima. Jei man kas dabar pasakytų, kad aš su kažkuo iš šio kolektyvo nesutarsiu, tuo tiesiog nepatikėčiau – tokią situaciją net būtų sunku įsivaizduoti“, – naujiems kolegoms pagyrų negaili vaikinas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, dėl svajonių darbo Rokui teks ryžtis ir dideliems pokyčiams asmeniniame gyvenime: „Greičiausiai kauniečiai ant manęs supyks, bet… Pirminiame etape aš į radiją važinėsiu iš Kauno, tačiau kiekvienas protingas, neįsipareigojęs miestui žmogus, galiausiai priimtų protingesnį sprendimą ir apsigyventų čia, vietoje. Smagu, nes net ir dabar važiuodamas Vilniaus gatvėmis jaučiuosi tarsi būdamas kitoje šalyje. Čia kitokia energija – man viskas labai smalsu.“

REKLAMA

Apie ateitį kalbėdamas vaikinas neslepia, kad teks nemažai išmokti – pradedant techniniais niuansais, baigiant taisyklinga kalba. Tačiau savo misiją, kurią jaučia kaip naujasis radijo laidų vedėjas, jis žino jau dabar:

„Ateidamas dirbti į „Power Hit Radio“, aš nesiekiu tapti žvaigžde, nors pergalės proga juokaudama mama mane būtent taip ir pavadino. Tačiau kodėl kiti, dirbantys savo darbą, nėra laikomi tokiomis pat žvaigždėmis, jei tiesiog daro tai, ką moka geriausiai? Manau, kad išsiskiriu tuo, jog nesiekiu viešumo. Natūralu, kad jo kažkiek ateis, bet didžiausias mano siekis yra kitoks. 

REKLAMA

Noriu į žmogaus kasdienybę, kai jis dirba ofise, važiuoja automobiliu ar tiesiog klausosi radijo įnešti pridėtinės vertės. Ir visai nesvarbu, kas tai – šypsena, vertinga informacija, idėja, o gal tiesiog geras muzikinis kūrinys, kuriuo jis pasidalins ir su savo šeimos nariais. Tikiuosi, kad gavę tokių emocijų, kitą dieną klausytojai su malonumu ir vėl įsijungs mano laidą bei klausysis „Power Hit Radio“, – šypsosi jis.

„Power Hit Radio“ – klausomiausia radijo stotimi jaunų žmonių (16-24 m.) tarpe. Praėjusio pusmečio rezultatai parodė, kad šio amžiaus klausytojai net 20,3 proc. laiko, praleisto beklausant radijo, skyrė būtent „Power Hit Radio“. O per savaitę šios savo pamiltos radijo stoties, gausios ne tik trankiausiais muzikos hitais, bet ir įtraukiančiomis laidomis, klausosi net daugiau nei ketvirtis milijono jaunų žmonių (16-34 m.)!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Power Hit Radio“ jau 18 metų į eterį leidžia pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muzika, supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais. „Power Hit Radio“ programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes“, „Power hitai“, „Power popietė“ ir kitos.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų