REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Power Hit Radio“ eteryje šią savaitę – iš tiesų karšta. Į kovą, siekdami išsiaiškinti, kuri geresnė, stojo dvi radijo laidų vedėjų poros – Edgaras Kožuchovskis ir Laura Ignatovičiūtė, bei Saulius Baniulis ir Elena Karalienė. 

„Power Hit Radio“ eteryje šią savaitę – iš tiesų karšta. Į kovą, siekdami išsiaiškinti, kuri geresnė, stojo dvi radijo laidų vedėjų poros – Edgaras Kožuchovskis ir Laura Ignatovičiūtė, bei Saulius Baniulis ir Elena Karalienė. 

REKLAMA

Portalui tv3.lt ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėja E. Karalienė tvirtino, jog šią „dvikovą“ pradėjo būtent Edgaras ir Laura: „Kartą šią savaitę atėjus į ofisą mes radome studijoje iki 25 laipsnių atsuktą karštį. 

Jie manė, jog bus labai karšta, o mes net nesureagavome – gal kažkam vakare buvo šalta. Bet vėliau mums pradėjo rašyti klausytojai ir klausti, kaip pirtelė“, – juokėsi Elena ir papasakojo, jog atsikeršyti už šį pokštą neužtruko – į radijo programą vietoje žinomos dainos įdėjo smagią kalėdinę melodiją su linkėjimais Laurai ir Edgarui. 

„Esmė – mes pykstamės dėl to, kas geresni laidų vedėjai. Labai įsitraukia ir klausytojai, jie mums vis rašo, kad jūs geresni, jūsų geresnis prank'as buvo, taip toliau. Jiems rašo, kad jie pasitemptų, nes jie geresni“

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienio rytą Elena su Sauliumi tikėjosi naujo smūgio, tačiau atėję į ofisą tikina nieko nepastebėję – todėl nusprendė smogti dar kartą. Laura ir Edgaras radijo eteryje savo balsus išgirdo...panašius į burundukų! 

REKLAMA

Elena įsitikinusi – ji su Sauliumi yra geriausia „Power Hit Radio“ vedėjų pora: „Kol kas jie visiškai sausai nuo mūsų gauna. Patys pradėjo karą, o paskui pamatė, kad mes vyresni ir biški į vietą juos pastatėm“, – pasakojo laidų vedėja ir patikino – radijo klausytojai patys jiems nuolat siūlo idėjas, kaip geriau „paprotinti“ priešininkus. 

Laura Ignatovičiūtė visiškai tikra – būtent ji ir Edgaras yra geriausi „Power Hit Radio“ laidų vedėjai. Tiesa, mergina pripažįsta, jog tai, ką jiems iškrėtė Elena su Sauliumi – išties kūrybinga: 

REKLAMA
REKLAMA

„Vyksta drama lygioje vietoje – kuri laida ir kurie vedėjai yra geresni. Kadangi mes žinome, jog mūsų laida geresnė, pas mus yra geresnių bajerių – nesinerviname. O jie matyt turi nuoskaudų, todėl jie veiksmais kažką bando įrodyti. 

Mes į tai žiūrime su dideliu juoku. Pripažįstu – paskutinių dienų prank'ai, ką mums Elena su Sauliumi iškrėtė – žiauriai geri. Lenkiu žemai galvą ir ploju atsistojusi. Šiandien kai jie paleido ant mūsų tuos balsus – aš apsiverkiau iš juoko. 

Mes nesistengiame kapotis, nes žinome, jog esame žymiai geresni. Mes turime užantyje paruošę dar siurprizų, bet nenorime visko daryti iškart, nes jie to tikisi. Jiems keršto valanda dar ateis“, – juokiasi Laura Ignatovičiūtė. 

Kurią iš vedėjų porų palaikote jūs? O gal draugystė privalo nugalėti? Karščiausia vedėjų kova – „Power Hit Radio“ eteryje!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų