Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Dešimtis tūkstančių žmonių į arenas surenkantis Egidijus Dragūnas kitais metais švęs jubiliejų – veiklos trisdešimtmetį. Grupės SEL lyderis „Power Hit Radio“ eteryje atvirai papasakojo, ką galvoja apie šiuolaikinį hip hopą, šlovės kainą ir narkotikus. 

Dešimtis tūkstančių žmonių į arenas surenkantis Egidijus Dragūnas kitais metais švęs jubiliejų – veiklos trisdešimtmetį. Grupės SEL lyderis „Power Hit Radio“ eteryje atvirai papasakojo, ką galvoja apie šiuolaikinį hip hopą, šlovės kainą ir narkotikus. 

E. Dragūnas kitų metų rudenį švęs svarbią sukaktį – SEL kūrybos trisdešimtmetį. Vyras eteryje pasidžiaugė, jog jau ruošiasi šiai šventei ir išsidavė, įrašinėjantis albumą.

Įvertino pramogų pasaulio naujokus

„Turime didelę datą – SEL 30 metų rudenį. Planuojame tris koncertus, daug dirbame, ruošiamės. Daug dirbame ties šokių muzika. Apsisprendėme nesiblaškyti, sekančiais metais turi išeiti albumas. Šiuo metu yra 40 dainų sukurta, atrinkinėjame. Bus ir šokių muzikos ir hiphopo, kuris man yra artimas“, – pasakoja E. Dragūnas. 

REKLAMA
REKLAMA

Paklaustas, ką galvoja apie šiuolaikinę lietuvišką hip hopo muziką, E.Dragūnas rėžė: „Nieko gero negalvoju, nes iš tiesų labai prastos kokybės tiek suvedimai, tiek ir muzika. 

Daug yra muzikos, bet pasaulis labai pasikeitęs, dabar muziką namuose kuria. Tą gali daryti bet kas, sukuria, įdeda į „YouTube“ ir viskas. Bet bendrai toje muzikoje aš pasigendu tematikos, tekstų, skambėjimo. Yra daug kur tobulėti.“

Atlikėjas nesnaudžia – per Kalėdas ketina koncertuoti Kaune. Pasak jo, toks šou jam pirmasis ir jis dėl jo jaučia ypač didelę atsakomybę – nori surengti žmonėms šventę. 

Šlovė – sudėtingas dalykas

Vyras teigė, kažkada svajojęs apie pasaulinę šlovę, tačiau vėliau suprato, jog būti žinomas visame pasaulyje visgi nenorėtų ir prisimena keletą kurioziškų situacijų. 

„Važiavau taksi paskutinį kartą labai juokingai. Sėdžiu taksi, žiūriu į telefoną, man kažką vairuotojas pasakoja. Girdžiu sako „va, čia Dragūnas gyvena“. Puoliau jį stabdyti, sakyti, kad aš ir esu tas Dragūnas – vos nepravažiavome. 

REKLAMA
REKLAMA

Šiandien važiavau mašinoje, įstrigau kamštyje, žiūriu – man mojuoja. Suprantu, kad nepažįstamas. Būdavo laikas, kai man nepažįstami žmonės prieidavo ir sakydavo „labas“. Galvodavau, kad man su atmintimi negerai. Žmonės labai šiltai sutinka. 

Buvau neseniai Maskvoje su kolega muzikantu, jis vaikščiojo su keturiais apsauginiais. Tai čia Maskva, didelis megapolis. Yra nerealu turėti komfortą, kai gali išvykti į kitą šalį ir likti neatpažintas. Mačiau ir girdėjau visokių atvejų. Šlovė – sudėtingas dalykas. Bieberis gal keturiolikos pirmą kartą gulėjo psichiatrinėje“ , – svarsto E. Dragūnas. 

Nepritaria svaigalams

Garsiausias šalies atlikėjas ne kartą viešojoje erdvėje buvo siejamas su narkotikų vartojimu. Visgi, žinomas vyras kategoriškas – su nelegaliomis medžiagomis problemos jis neturi. 

Ką pasakyti E. Dragūnas turi ir apie Seime neseniai plačiai nuskambėjusį įstatymo projektą, kuriuo nesėkmingai siekta dekriminalizuoti nedidelio narkotikų kiekio turėjimą.

REKLAMA
REKLAMA

„Neturiu aš tos problemos. Galiu Amsterdame parūkyti, ar netgi ir Vilniuje. Tai nėra piktybiškai. Ne, narkotikai – tikrai ne. 

Žiūriu į dabartinę politiką, tą partiją, kuri nori legalizuoti narkotikus. Pas mus šitie reikalai – anksti, jie nuves į dugną. Palaikau susilaikymą dėl alkoholio ir narkotikų. Kuo mažiau to blogio reikia propaguoti nepilnamečiams“, – įsitikinęs žinomas vyras. 

Nuomonę E.Dragūnas turi ir apie socialinius tinklus – jo teigimu, šiuolaikiniai žmonės juos per daug sureikšmina, o ir bendrauti su žmonėmis tampa vis mažiau įdomu: 

„Turiu draugų, kurie kartais pyksta ant manęs, klausia, kodėl tu manęs nebeseki. Prieš dešimt metų tas neturėjo jokios reikšmės. Aš noriu susitikti žmogų ir turėti ką su juo kalbėti. Kai matai žmogų socialiniuose tinkluose nuo ryto iki vakaro, nėra apie ką šnekėti“, – teigia E. Dragūnas.

Visą interviu su Egidijumi Dragūnu galite pamatyti čia: 

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų