Ilgiausia nenutrūkstanti televizinė transliacija: „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės žada sudrebinti ne tik Lietuvą

Jau nuo šio trečiadienio, liepos 14-osios, Palangoje įvyks didžiosios „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės, kasmet pritraukiančios galybę adrenalino ir įspūdingų automobilių gerbėjų. O tie, kurie patys renginyje dalyvauti negali, kviečiami karščiausias metų lenktynes sekti ekranuose kartu su TV3 žiniasklaidos grupe. Komandų pristatymas – jau šį trečiadienį nuo 12 val. portale tv3.lt.

Nuo trečiadienio iki šeštadienio svarbesnio įvykio už lenktynes Palangoje tikrai nebus, o galimybė sekti jas per  TV6,  ar internetu, TV3 Play arba naujienų portale tv3.lt, suteiks didžiausiems azarto gerbėjams šansą pajusti lenktynių dvasią net ir esant bet kuriame kitame Lietuvos ar net viso pasaulio kampelyje.

„TV3 žiniasklaidos grupė jau ne vienerius metus transliuoja ir visose savo valdomose platformose nušviečia „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynes, o ypatingas dėmesys joms skiriamas į sportą orientuotame kanale TV6. Šeštadienį, pagrindinę lenktynių dieną, čia jas bus galima sekti visą dieną – nuo 11 valandos ryto iki pat vėlaus vakaro, kai paaiškės šių metų nugalėtojas. Tai – ilgiausiai trunkanti, lenktynėms skirta televizinė transliacija. Dar didesnė ji yra ir internete, kadangi naujienų portalas tv3.lt ir TV3 Play savo transliacijas iš lenktynių trasų ir įvairiausių renginių pradės jau trečiadienį. Šios lenktynės – dar vienas įrodymas, kad šią vasarą esame neatsiejami nuo svarbiausių sporto įvykių, o visai netrukus kartu pakviesime stebėti ir Tokijo vasaros olimpinių žaidynių“, – sakė TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Prieš pat renginį, savo mintimis apie pokyčius, bėgant metams, dalijosi ir pagrindinis „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių iniciatorius ir rengėjas, „Promo events“ direktorius Darius Jonušis. „Tai – jau 22-osios lenktynės, kurios turi didelę istoriją, ir didžiąją dalį šio laiko mus palydi TV3 žiniasklaidos grupė. Visi vis klausia, kas šiais metais bus naujo, tačiau pirmiausia aš noriu pasidžiaugti per visus šiuos metus likusiais ištikimais, teisingais partneriais. Tai, ką turime dabar, yra mūsų visų darbas. Prieš penkis metus nebūtume nė pasvajoję, kad lenktynės gal tapti visos dienos transliacija. Tačiau žiūrovas bręsta, auga, sąmoningėja ir jam reikia vis daugiau. Televizija metė didelius resursus ir jau ne pirmus metus iš eilės transliuojame didžiąsias lenktynes visą dieną, o šįkart transliacija prasidės net valandą anksčiau, prieš didįjį startą“, – sakė jis.

REKLAMA

Organizatorius teigė, kad ypatingai verta pasidžiaugti tuo, jog visas keturias renginio dienas kitas svarbiausias transliacijas internetu nuolat rodys ir TV3 Play. Tarp šių transliacijų – komandų prisistatymai, iškilmingas, po metų pertraukos dėl pandemijos ir vėl į Vytauto gatvę Palangoje sugrįžęs lenktynių atidarymas ar „Moterų 108 km iššūkis“, su rekordiškai dideliu ekipažų skaičiumi. Taip pat žiūrovų laukia ir naujiena – 4x4 varžybos, išskirtinių automobilių „Memel Motor Fest“ paradas ir kt. 

„Šis auto festivalis įjungia daugybę lenktynes palydinčių renginių, kurie turtina ir transliacijas, ir patį buvimą Palangoje. O kadangi visa tai transliuojama ir internetu, kur žinia sklinda be galo greitai, tikiu, kad renginys sudrebins Lietuvą ir ne tik“, – pridėjo D. Jonušis.

Savo drąsą, puikų skonį ir tai, kad yra puikios vairuotojos, kasmet daugybės dėmesio sulaukiančiame „108 km moterų iššūkyje“ demonstruoja ir moterys. Būtent pastarajame ne pirmą kartą dalyvauja ir TV3 žiniasklaidos grupės komanda. 

Šįkart moterų komanda pasivadino „Kažkas Tokyo“ ir ralyje ketina pasirodyti su įspūdingu „Porsche Taycan“ elektromobiliu. Sportinis elektromobilis vertinamas visame pasaulyje ir yra pelnęs daugiau nei 50 tarptautinių apdovanojimų. Vienas ryškiausių, kuris pabrėžia šio elektromobilio sportiškumą, pasiektas pasaulio Gineso drifto rekordas tarp elektromobilių. O štai pačias ekipažo dalyves papuoš dizainerė Milda Grikšaitė („Mild Power“), kurios kurtais, spalvingais ir akį traukiančiais drabužiais praeityje yra pasipuošusi ir ne viena garsi Lietuvos moteris.

Svarbiausius „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių įvykius nuo trečiadienio iki šeštadienio stebėkite per TV3 Play, o pagrindines lenktynes – šeštadienį nuo 11 val. per TV6. Naujienų portale tv3.lt rasite ir visus rezultatus bei karščiausias naujienas tiesiai iš Palangos.


Rašyti komentarą...
!
!!!
2021-07-14 12:16:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai sakot passatai tersia....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų