Į eterį grįžtantis „X faktorius“ džiaugiasi populiarumu – plūsta registracijos anketos, o nugalėtojų laukia naujiena

Šį rudenį į TVekranus sugrįš populiarusis muzikos projektas „X faktorius“. Devintajame sezone laukiama skirtingų, unikalių, charizmatiškų ir talentingų asmenybių. Kaip sako projekto kūrėjai, svarbiausia – išlikti savimi bei nepamiršti, kad kiekvienas esame unikalus ir savaip puikus. 

Šou komanda džiaugiasi, kad per kelias savaites į šou užsiregistravo daugybė dalyvių – tokio populiarumo nesulaukė nė vienas sezonas.

„Po pertraukos grįžtantis projektas atviras visiems dainuojantiems talentams. Visai nesvarbu – dainuoji namuose, esi žinomas socialinėje erdvėje, turi repo ar roko grupę – projekte laukiami visi. Labai džiaugiamės būsimų dalyvių aktyvumu. Nė vienas sezonas nesulaukė tokio populiarumo“, – sako TV3 televizijos projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. 

„Muzika, kaip ir visas pasaulis – be galo įvairi ir skirtinga, kupina ryškiausių nuotaikų ir charakterių, tačiau būtent čia ir slypi visas grožis. TV3 ir „X faktorius“ kartu užaugino daugybę garsių atlikėjų, kurių muzika šiandien geba suvienyti žmones, kad ir kokie skirtingi jie bebūtų. Naujasis projekto sezonas bus unikalus, o jam ieškomi dalyviai – išskirtinai talentingi, pačių įvairiausių žanrų ir stilių atstovai, paperkantys ne tik savo balsais, bet ir savo ypatingomis asmenybėmis. Tokių jūsų ir laukiame – ryškių ir tokių vienintelių“, – sakė TV3 Kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Tuo tarpu S. Urbonavičius-Samas mano, kad tokį didžiulį dalyvių aktyvumą nulėmė pasaulinė pandemija. Jauni žmonės grįžo iš užsienio ir kol kas lieka Lietuvoje. Daugeliui iš jų nusibodo sėdėti namuose, visi pasiilgo žmonių ir bendravimo. Tam, kad gyvenimas būtų įdomesnis, nusprendė sudalyvauti projekte. Taip pat į naudą išėjo ir metų pertrauka – dainuojantys pasiilgo scenos, o „X faktorius“ suteikia galimybę pasirodyti prieš šimtus tūkstančių žmonių. 

„Svarstote, ar užpildyti anketą? Galiu pažadėti, kad čia patirsite nepamirštamą gyvenimo nuotykį! Jus pastebės visa Lietuva – koncertų užsakymai garantuoti. „X faktorius“ – neįkainojama patirtis, dirbant su geriausiais muzikos, garso, šviesų, vaizdo profesionalais“, – ragina S. Urbonavičius-Samas. 

REKLAMA

„X faktoriuje“ gali dalyvauti visi, sulaukę 15 metų. Pagrindinis šou prizas – 15 tūkst. eurų. Projekto anketą galima pildyti iki liepos 12 d. 

Šio sezono naujiena – pirmas tris vienas užėmę dalyviai laimės galimybę įrašyti singlą. Jiems padės garsiausi Lietuvos prodiuseriai, o dainos skambės radijo eteriuose. 

„Pildykite anketą šiandien, nelaukite rytojaus. Geriau pradėkite ruoštis atrankoms – nukreipkite savo energiją repeticijoms, o ne svarstymams“, – pataria S. Urbonavičius-Samas.

BIX lyderis išduoda, kad pats ypatingai laukia grupių. Tai gali būti duetas, kuriantis elektroninę muziką, negalintys gyventi be repo ar roko muzikos atlikėjai. „X faktorius“ yra vienintelis TV projektas, kuriame gali save pristatyti skirtingų muzikos stilių grupės. Teisėjų atrankose visos grupės turės galimybę groti gyvai. Scenoje galima atlikti savo autorines dainas. Šou teisėjai labai palaiko grupes, todėl pataria būti savimi. 

„Šis projektas kiekvieną sekmadienį prie TV ekranų suburia šeimas, draugus. Visi kartu stebime, kaip užauga naujos muzikos žvaigždės. Monique, „120“, Iglė, GOOD TIME BOYS, Norbertas, Alen Chicco, Milda – „X faktorius“ mums padovanojo tikrų muzikos talentų. Pasinaudokite nerealia galimybe“, – sako S. Urbonavičius-Samas. 

„X faktoriaus“ dalyvių anketą rasite čia: www.tv3.lt/x-faktorius

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų