„Didžiojo šou burbulas“ drama baigėsi: paaiškėjo, kam atiteko pagrindinis prizas – 10 tūkst. eurų

Šį sekmadienio vakarą TV3 ir TV3 Play eteryje iškilmingai nugriaudėjo žiūrovų širdis užkariavusio bei analogų neturinčio projekto „Didysis šou burbulas“ finalas. Net 10 savaičių trukęs projektas suteikė neįkainojamą galimybę pramogų pasaulio atstovams ir vėl lipti ant scenos, o jų gerbėjams – stebėti ne tik įspūdingus jų pasirodymus sekmadieniais, bet ir iš arčiau pamatyti, kokie žinomi veidai būna kiekvieną dieną.

13

Šiandien galiausiai paaiškėjo, kurį populiariojo projekto dalyvį žiūrovai pamilo labiausiai ir būtent jam nusprendė suteikti nugalėtojo vardą.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tiesiogiai: paskutinė „Didžiojo šou burbulas“ kova, kas taps nugalėtoju?

Juo tapo daugybę gerbėjų savo nuoširdumu ir dainomis papirkęs Radži. Jam atiteko prizas, kuris per karantiną sustojusiam pramogų pasauliui tapo itin reikalingu. Tai – 10 tūkst. eurų grynaisiais bei įspūdingos vertės TV3 grupės reklaminis paketas.

Žiūrovai „burbulą“ išties pamilo – sekmadieniais vykusį projektą TV3 peržiūrėjo daugiau nei 1,5 mln. žmonių, o Go3 lankytojai „Didįjį šou burbulą“ išvis praleido stebėdami daugiau nei 2 mln. valandų.

Finale paskutinius savo pasirodymus pademonstravo visi projekto senbuviai, „burbule“ dalyvavę nuo pat pirmų projekto dienų. Tai – stipriai patobulėjusi Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, sužadėtiniai Gabija Radžiūnaitė ir Žygis Petkus, dėl begalinio noro sukurti įspūdingą šokį ne vieną traumą patyrusi Ieva Riepšaitė ir jos partneris Justinas Mejeris, talentingasis Norbertas Liatkovskis, balsingoji Mia Pilibaitytė ir 3 kambariokai – Aleksandras Ivanauskas-Fara, Radži ir Marius Jampolskis.

Visas savaites „burbulo“ dalyviai ant scenos gebėdavo sukurti tai, kas, atrodydavo, buvo tiesiog neįmanoma – daugelis pranoko patys save. Jaunieji projekto dalyviai pripažino, kad „burbulas“ tapo jiems paskata tobulėti ir ateityje, o scenos vilkai neslėpė, kad gera ir vėl grįžti į vietą, kurioje jaučiasi geriausiai. Taip pat viso projekto metu dalyvių gyvenimus žiūrovai 24 valandas per parą sekė naujos kartos televizijoje Go3. Ir nors čia pasitaikydavo visko, o išgyventi tiek laiko kartu tapo tikru iššūkiu, projekto dalyviai stipriai paaugo ir kaip žmonės bei atrado tų savo savybių, kurių nemanė turintys. Galiausiai visi pripažino – „burbulas“ juos padarė viena didele šeima.

REKLAMA

Ir nors galėtų atrodyti, kad tai – jau pabaiga, TV3 turi puikių žinių didžiausiems „Didžiojo šou burbulas“ gerbėjams. Projektas gal ir baigėsi ir atlikėjų gyvenimo kasdien nebematysime, tačiau vasarą laukia įspūdingas „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių turas po visą Lietuvą. Šokėjai ir dainininkai ir vėl skirs gerbėjams savo kūrinius bei dainas ir dar kartą įrodys, kokia visgi talentinga yra lietuvių tauta.

 


Rašyti komentarą...
r
rimas
2021-05-16 20:35:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
ieva ir ustin sokiu revoliucijija jus parodete kas yra tobulumas gracija dabar as zinau kas yra nugaletojei man asmeniskai nerupi balsavimo rezultai as turiu savo cempijonus ieva ir ustin keep it up saunuoliai
Atsakyti
-11

a
acb
2021-05-16 22:34:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamone
Atsakyti
-5

S
Sigita
2021-05-16 20:44:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mia super gerai atrodė, geras balsas stipri daina, Mia tu fainuale, žinau už ką balsuasiu
Atsakyti
-27

SKAITYTI KOMENTARUS (38)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų