naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį „Didžiojo šou burbulas“ gerbėjai kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas su dalyviais, kurių metu jie ne tik pasipasakoja apie savo gyvenimą projekte, bet ir atsiveria apie konfliktus bei asmeninius išgyvenimus.

Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį „Didžiojo šou burbulas“ gerbėjai kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas su dalyviais, kurių metu jie ne tik pasipasakoja apie savo gyvenimą projekte, bet ir atsiveria apie konfliktus bei asmeninius išgyvenimus.

REKLAMA

Šį kartą transliacijoje dalyvavo Žygis ir Gabija.

Gabija prisipažino, kad ilgą laiką kovojo su liga, mergina turėjo rimtų valgymo sukritimų, dėl kurių buvo pašlijusi jos sveikata: „Mano klaida buvo, kad ilgą laiką slėpiau, jog turiu valgymo sutrikimų. Žinau, kad daug kas tai slepia ir gėdijasi apie tai kalbėti, nenori pagalbos. Jei tuo metu, kai man buvo sunku, būtų atsiradęs žmogus, kuris apie tai šneka atvirai, tai man būtų labai padėję.“

Mergina prisipažino, kad iki šiol sulaukia ligos „atgarsių“: „Aš manau, kad šio dalyko atsikratyti visam laikui ir gyvenimui yra neįmanoma. Ta maža uodegėlė velkasi iš paskos. Būna dienų, kada viskas yra gerai, tačiau būna tokių momentų, kai vėl viskas grįžta. Žinoma, nebe iki tokio lygio, kaip anksčiau, viskas yra valdoma, išmokau dirbti su savimi.“

REKLAMA

„Aš Gabiją labai palaikau ir norėčiau, kad ji daugiau valgytų. Apie šias problemas ji jau man pasakojo prieš mūsų draugystę, kai mes pradėjome draugauti, viskas susitvarkė. Nežinau, gal ji pradėjo savimi pasitikėti, nes visuomet primindavau, kad ji atrodo nuostabiai. Aš jai ne tėvas ir ne motina, kad priversčiau ją daugiau valgyti, čia yra jos pasirinkimas. Net, jei Gabija sustorėtų man tai būtų tik pliusas“, – atviravo Žygis.

REKLAMA

„Aš pati nemetu svorio, tai psichologiniai veiksniai, stresas. Jei stresuoju, nebegaliu valgyti, turiu nuolatos kažką veikti, daug dirbu, apkraunu smegenis, kad tik galėčiau, ką nors suvalgyti. Bijau, kad po projekto būsiu numetus kilogramų“, – prisipažino Gabija.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, laidos pabaigoje senbuviams teko atsisveikinti su dalyviu, kuris, žiūrovų sprendimu, kovos daugiau nebetęs.

Projekte visų dalyvių likimus nulemia žiūrovai, tad jų sprendimu praėjusį sekmadienį  „Burbulą“ palikti teko Justinui Lapatinskui.

REKLAMA

Justino kelias „Didžiajame šou burbule“ buvo ypatingas – dainininkas nuolat visais rūpindavosi ir skubėdavo į pagalbą, o kai kuriuos netgi įkvėpė siekti svajonių. Tai pat projekte daugelio širdis palietė ir jautrus jo susitikimas su mama Motinos dienos proga. Sekmadienio vakarą Justinas šansą nors minutėlei grįžti į projektą suteikė jau kiek anksčiau iš „burbulo“ iškritusiai Kristinai Jurevičiūtei. Ir nors abu jie savo pasirodymo metu užkūrė tikrą pirtį, žiūrovų nuomone, būtent Justinui nebebuvo lemta sulaukti finalo.

REKLAMA
REKLAMA

Sekmadienį ant scenos lipo ir pasirodymus „burbulo“ dalyviams sukurti padėjo ir kiti garsūs veidai: Rytis Cicinas, Ovidijus Vyšniauskas, „MG International“ narys Giedrius Jurgelevičius, grupė „Bernužėliai“, Mariaus Jampolskio tėvas Robertas, Milda Martinkėnaitė, Augustė Vedrickaitė, Indrė Launikonytė.

Ypatingu tapo ir Ievos Riepšaitės bei Justino Mejerio pasirodymas. Sau į pagalbą jie pasikvietė Ievą Zasimauskaitę – pora norėjo šokti pagal jos dainą „Kol myliu“. Atlikėja iškart sutiko padėti „Didžiojo šou burbulas“ dalyviams, deja, likus vos kelioms akimirkoms iki pasirodymo, jos šeimą sukrėtė liūdna žinia – mirė Ievos močiutė. I. Zasimauskaitė pasakojo, kad nepaisant liūdesio, nusprendė pasirodyti kartu su Ieva ir Justinu, nes žinojo, kad būtent to jos močiutė ir būtų norėjusi. Savo ruožtu šokėjai, atsidėkodami Ievai, savo pasirodymą nusprendė paskirti šiam I. Zasimauskaitei svarbiam žmogui.

REKLAMA

Taip pat pusfinalio metu nutiko ir dar viena staigmena. Tiesioginiame eteryje „Didžiojo šou burbulas“ dalyviui Justinui buvo padovanota išskirtinė galimybė įgyvendinti savo svajonę ir realizuoti save ne tik, kaip šokėją, bet ir kaip dainininką. Laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis po pasirodymo nieko nenutuokiančiam J. Mejeriui įteikė juodą voką, kuris šiam suteikė galimybę tapti pirmuoju naujojo „X faktoriaus“ sezono dalyviu. Šansą priėmęs Justinas kartu atidarė registracijos, į dar vieno populiaraus ir visų pasiilgto projekto, duris. Visi norintieji gali tai padaryti čia – tv3.lt/xfaktorius.

REKLAMA

O štai „Didysis šou burbulas“ finišuos jau kitą savaitę – sekmadienį paaiškės ir projekto nugalėtojas. Žiūrovai kviečiami balsuoti tiesioginės transliacijos metu, o atlikėjai žada pristatyti neįtikėtinus pasirodymus, apie kuriuos svajojo visą projekto laiką…

Įspūdingą „Didžiojo šou burbulas“ finalą stebėkite sekmadienį, nuo 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play, o dalyvių gyvenimus sekite kiekvieną dieną per Go3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų