Baigėsi „Didysis šou burbulas“ pusfinalis: paaiškėjo, kas paliko projektą

Sekmadienį TV3 ir TV3 Play eteryje „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai žiūrovus stebins įspūdingais pasirodymais. Dalyviai turėjo parengti pasirodymus su žymiais žmonėmis – į pagalbą jie galėjo pasikviesti papildomų atlikėjų ar šokėjų.

13

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, laidos pabaigoje senbuviams teko atsisveikinti su dalyviu, kuris, žiūrovų sprendimu, kovos daugiau nebetęs. Žiūrovų balsai lėmė, kad per žingsnį nuo finalo liko ir projektą palikti turėjo Justinas Lapatinskas.

Projekte visų dalyvių likimus nulemia žiūrovai, tad jų sprendimu praėjusį sekmadienį  „Burbulą“ palikti teko Irenai Starošaitei.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Didžiajame šou burbulas“ – staigmenų kupinas vakaras

Praėjusios laidos pabaigoje Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys dalyviams paskelbė apie kiek pasikeitusias taisykles. Šios savaitės temą jie nusprendė paskelbti ne antradienį, kaip būdavo įprasta, o jau sekmadienį vakare. Pasirodo, kad artėjantį sekmadienį dalyviai į sceną galės pasikviesti pagalbą – papildomų atlikėjų ar šokėjų, tačiau kas tai per žmogus, jie turės pasakyti greičiau, nei po paros – jau šį pirmadienį.

Pokyčių įvyko ir balsavime. Likus paskutinėms savaitėms, svarbiausia už savo numylėtinius balsuoti žinutėmis ar skambučiais sekmadieninių šou metu – būtent šie balsai lems, kuris dalyvis taps nugalėtoju. Šie balsai nebebus sumuojami su balsavimu naujienų portale tv3.lt, tačiau čia daugiausiai balsų surinkęs dalyvis bus apdovanotas papildomais prizais.

Įspūdingiausius pasirodymus „Didžiajame šou burbule“ stebėkite kiekvieną sekmadienio vakarą, nuo 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play, o dalyvių gyvenimus sekite kiekvieną dieną per Go3!


Rašyti komentarą...
Žiūrovė
2021-05-09 21:50:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesmagu buvo žiūrėti į Vašos išlindusias baltas kelnaitės, šitaip nesusitvarkyti scenoje....
Atsakyti
-12

S
Skaitytoja
2021-05-09 23:15:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gabija su žygiu nieko gero,maivosi daugiau nieko,silpni pasirodymai.Justinas gražiai dainuoja,savo vietoje,geri pasirodymai
Atsakyti
-11

n
neasome
2021-05-09 22:52:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesamone, kad lapatinskas iskrito o SLUNKIUS FARA pasiliko Nusidainavo bent 2 kartus ttikrai, jei ballsavimas saziningas tai ziurovams patinka ne kokybiskas dainavimas, o beleekas nu farai yra kazkodel prodiuseriu lankstymasis ); Lapatinskkas supppperrrrr! Na ir kas kad balsavau uz lapattinska vistiek nepateko FARAI didele geda kad lliko galejo savo nooru pasitraukti vistiek nebuna burbule vias laika
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (54)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų