„Didžiajame šou burbule“ – džiaugsmo ašaros: iš naujo pajausta mamos meilė ir susitikimas su ilgai nematytais brangiais žmonėmis

Sekmadienį TV3 ir Go3 projekto „Didysis šou burbulas“ dalyviai savo pasirodymus skyrė mamoms. Ir nors scenoje netrūko nuoširdžių šypsenų, nemaža dalis pasirodžiusiųjų pademonstravo ir tai, dėl ko teko nubraukti ašarą. Apie savo brangiausias mamas uždainavę ar joms savo šokį skyrę „burbulo“ dalyviai sukūrė įsimintiną vakarą ne tik sau, bet ir visai Lietuvai.

15

Transliacijos įrašą žiūrėkite:

Deja, laidos pabaigoje paaiškėjo, kad šis sekmadienis Irenai Starošaitei tapo paskutinis.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Didžiajame šou burbule“ – džiaugsmo ašaros: iš naujo pajausta mamos meilė ir susitikimas su ilgai nematytais brangiais žmonėmis

„Tikrai skaudu atsisveikinti su šia kompanija, bet išgyvenau nuostabiausias 3 savaites, sudalyvavau geriausiuose vakarėliuose ir atradau labai daug nuostabaus jaunimo, gerų draugų. Džiaugiausi būdama su jais ir žinau, kad man iškristi yra ne taip skaudu, kiek būtų skaudu bet kuriam kitam iš jų“, – sakė prieš 3 savaites į projektą atėjusi Irena.

Daugelio širdį suvirpino ir Justino Lapatinsko istorija. Ilgai nesimatęs su mama, jis pagaliau nors trumpam, kartu su „Didžiojo šou burbulas“ komanda, grįžo į gimtuosius namus. Televizijos žiūrovai matė, kaip susitikę su mama, jie abu sunkiai tramdė emocijas, nubraukė džiaugsmo ašarą. Justinas aprodė savo namus – jo mama iki šiol yra išsaugojusi kiekvieną jam mielą daiktą, nuotrauką. Galiausiai, po savo pasirodymo, Justinas pripažino ir vėl pajautęs, kaip svarbu yra mamos meilė.

Tačiau tai – ne vienintelis jautrus įvykis sekmadienio vakarą. Po 2 mėnesių nesimatymo, su dukrele Adrija susitiko ir Gabrielė Rutkauskienė-Vasha. Žinoma moteris neslėpė, jog tai – ilgiausias periodas, kai nematė savo vaiko. Nepaisant to, praėjęs vakaras įsimins joms abiems, nes Adrija kartu su mama pasirodė ant scenos ir pirmąkart debiutavo kaip atlikėja.

Mariaus Jampolskio pasirodymo metu ant scenos piešusi dailininkė padovanojo jam staigmeną – atlikėjui nieko neįtariant, ši nupiešė jam jo mamą. Atsiimdamas piešinį, M. Jampolskis taip pat nubraukė dėkingumo ašarą. Žiūrovai išvydo kone visų dalyvių mamas ir jautrius jų pasisakymus, o Aleksandras Ivanauskas-Fara, kuris mamą prarado prieš 2 metus, visiems dar kartą priminė, kad artimiausiems rodyti ir skirti dėmesį yra be galo svarbu.

Laidos pabaigoje Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys dalyviams paskelbė apie kiek pasikeitusias taisykles. Šios savaitės temą jie nusprendė paskelbti ne antradienį, kaip būdavo įprasta, o jau sekmadienį vakare. Pasirodo, kad artėjantį sekmadienį dalyviai į sceną galės pasikviesti pagalbą – papildomų atlikėjų ar šokėjų, tačiau kas tai per žmogus, jie turės pasakyti greičiau, nei po paros – jau šį pirmadienį.

Pokyčių įvyko ir balsavime. Likus paskutinėms savaitėms, svarbiausia už savo numylėtinius balsuoti žinutėmis ar skambučiais sekmadieninių šou metu – būtent šie balsai lems, kuris dalyvis taps nugalėtoju. Šie balsai nebebus sumuojami su balsavimu naujienų portale tv3.lt, tačiau čia daugiausiai balsų surinkęs dalyvis bus apdovanotas papildomais prizais.

Įspūdingiausius pasirodymus „Didžiajame šou burbule“ stebėkite kiekvieną sekmadienio vakarą, nuo 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play, o dalyvių gyvenimus sekite kiekvieną dieną per Go3!


Rašyti komentarą...
I
Inga
2021-05-03 09:17:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai, kad ten pas juas pastoviai ašaros upeliais bėga, kad vysit ta pirdyla Fara laukan? Gerai, kad nors starosaite ispirdolino, pasirodo silpna ji giedorka, abu su zvguliu panašaus kirpimo
Atsakyti
-2

p
p
2021-05-03 20:24:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
o STAROSAITE IR JAMPOLSKIS uzeme tas pacias vienodas vietas koodel irena iskrito turejo paaiskinti ziurovams. o Tas paguliat slunkius Fara isliko nesuprantu tu ziurovu kuriems patinka ziureti i slunkius.......
Atsakyti
-1

A
Ana
2021-05-03 14:34:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepelnytai iškrito Irena, net labai labai keista. Yra visai pilkų ir neįdomių.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų