Jautri akimirka: paaiškėjo, kas iš senbuvių paliko „Didįjį šou burbulas“

Sekmadienį TV3 ir TV3 Play eteryje „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai žiūrovus stebino dainomis skirtomis mamoms. Dalyviai turėjo parengti pasirodymus mamos dienos proga – vieniems daina buvo paskirta iš anksto, tuo tarpu kiti turėjo galimybę pasirinkti ją patys.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, laidos pabaigoje senbuviams teko atsisveikinti su dalyviu, kuris, žiūrovų sprendimu, kovos daugiau nebetęs.

Projekte visų dalyvių likimus nulemia žiūrovai, tad jų sprendimu „Burbulą“ palikti teko Irenai Starošaitei.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Emocijų ir staigmenų kupinas „Didysis šou burbulas“

Prasidėjus naujai savaitei, dalyviai pradėjo ruoštis savaitgaliui. Antradienį Mindaugas Rainys dalyviams atskleidė, jog pasirodymų tema šią savaitę – mamos diena.

Traukiant burtus paaiškėjo, kurie dalyviai yra laisvi, jiems suteikta kūrybinė laisvė. Laimė nusišypsojo šiems projekto dalyviams: Mariui Jampolskiui, Irenai Starošaitei, Justinui Lapatinskui, Justinui su Ieva ir Norbertui.

Temos paskelbimas:

Aleksandrui Ivanauskui-Farai atiteko daina „Mama, pakylėk ligi dangaus“. Žygiui su Gabija atiteko Vido Bareikio daina „Pažiūrėk į mane, mama“. Gabrielė Rutkauskienė-Vasha atliks Marijono Mikutavičiaus „Aš labai myliu savo mamą“ dainą. Mia gali rinktis iš 2 dainų: Džordanos Butkutės „Mama“. Atlikėjas Radži taip pat gali rinktis iš 2 dainų: „Tavo akys“ arba „Motinos valsas“.

Primename, kad kas iškris, o kas verti tęsti kovą – sprendžia tik žiūrovai. Už savo mylimus veidus jie gali balsuoti ne tik sekmadienį telefonu, bet ir visą savaitę internetu, naujienų portale tv3.lt.

Naujienų portale tv3.lt balsavimo pradžia skelbiama kiekvieną sekmadienio naktį, pasirodžius visiems dalyviams ir šou vedėjams pranešus, jog balsavimas portale yra pradėtas. Balsavimas tęsiasi iki kito sekmadienio 19:00 val. 

Vienam dalyviui galite skirti vieną balsą per dieną. 

Portale tv3.lt atiduoti balsai sudaro 50 proc. rezultato – kitą dalį nulems žiūrovai, skambinantys trumpuoju numeriu sekmadienį, „Didžiojo Šou Burbulas“ transliacijos metu.

Balsuoti galite čia.


Rašyti komentarą...
O
Onute
2021-05-02 19:31:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na visas laidas mėgstu pažiūrėti,bet tas burbulas kaip kažkokių prispangusiu gauja.Vaizdas, kad ten susirinkę nespėja atsipagiriuoti.
Atsakyti
-13

?
?
2021-05-03 00:06:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesupratau ar cia man vienai girdesi,kad Vasha su dukra ir viena dainuoja pagal fonograma
Atsakyti
-4

J
Jonas
2021-05-02 20:37:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Onute, jeigu tau burbulas sukelia tokias neigiamas emocijas tai patariu tau žiūrėti TV laidą ,,Duokim garo".
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų