Emocijų kupinas vakaras „Didžiajame šou burbule“: jautrūs kūriniai, netikėtos staigmenos ir padėkos mamoms

Motinos dieną TV3 ir TV3 Play žiūrovai kviečiami vainikuoti kartu su „Didžiojo šou burbulas“ dalyviais. Visą savaitę jie ruošė jautriausius pasirodymus, o kai kurie netgi patys sunkiai tramdė emocijas, nes šį vakarą kūrinius skirs savo brangiausioms mamoms.

Tačiau net ir tokį gražų šventinį sekmadienį, mažiausiai žiūrovams patikęs dalyvis šou turės palikti.

Antradienį paskelbus temą, dalis dalyvių kūrinius galėjo rinktis patys, o kitai daliai jie paskirti iš anksto. Irena Starošaitė, Marius Jampolskis, Justinas Mejeris ir Ieva Riepšaitė, Norbertas Liatkosvkis ir Justinas Lapatinskas galėjo patys nuspręsti, koks kūrinys, jų nuomone, Motinos dienos temai – pats tinkamiausias.

Ypatingai jaurią dainą pasirinko Norbertas – vaikinas teigė, kad kiekvienąkart jos klausydamas ir pats susigraudina. Taip pat Norbertas iškart pasakė, kad sekmadienį dainuos būtent savo mamai, su kuria yra be galo atviras, ir kuriai pasakoja net ir slapčiausius savo gyvenimo įvykius. Jo kambario draugas J. Lapatinskas pasirinko „Pelenų“ dainą „Lopšinė“. Penktadienį vyras turėjo galimybę susitikti su savo mama, grįžti į savo vaikystės namus. Šiandien jautrias akimirkas, apie kurias atviravo atlikėjas, pamatys jau ir žiūrovas.

Gabija Radžiūnaitė ir Žygis Petkus atliks Vido Bareikio dainą „Pažiūrėk į mane, mama“, o Aleksandras Ivanauskas-Fara – hitą „Mama, pakylėk ligi dangaus“. Gabrielei Rutkauskienei-Vashai iš pradžių paskirta Meghan Trainor daina „Mom“, tačiau vos ją išgirdusi atlikėja suprato, kad šio kūrinio atlikti negali – pasikalbėjusi su prodiuseriais, ji galiausiai pasirinko kitą, širdžiai artimą, lietuvišką hitą. Dabar mergina dainuos Marijono Mikutavičiaus kūrinį „Aš širdyje labai myliu savo mamą“. Vasha intrigavo, kad scenoje šįvakar pasirodys ne viena… Sūnų auginanti Mia Pilibaitytė gavo Džordanos Butkutės dainą „Mama“, o Radži atliks savo paties kūrinį „Tavo akys“.

Praėjusį sekmadienį šou paliko naujokė Indrė Launikonytė, o laidos vedėjai – Mindaugas Rainys ir Mindaugas Stasiulis – pranešė, kad į „burbulą“ daugiau nebeateis naujokai. Ir nors kai kurie dėl to džiaugėsi, dalyviai netrukus suprato, kad dabar įtampa bus netgi dar didesnė, o kaskart atsisveikinti su dar vienu projekto dalyviu taps sunkiau ir sunkiau.

Graži Motinos dienos pabaiga, jautriausios dainos ir netikėti siurprizai su „Didžiojo šou burbulo“ dalyviais – jau šiandien, 19.30 val. per TV3, TV3 Play ir Go3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų