Norbertas – atvirai apie artimą žmogų: neturi jokių paslapčių

Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį „Didžiojo šou burbulas“ gerbėjai kviečiame stebėti tiesiogines transliacijas su dalyviais, kurių metu jie ne tik pasipasakoja apie savo gyvenimą projekte, bet ir atsiveria apie konfliktus bei asmeninius išgyvenimus.

Projekto dalyvis Norbertas atvirai papasakojo apie itin artimą ryšį su mama.

Norbertas atviravo, jog jis su mama nuolat palaiko ryšį ir yra artimi. Jiedu neturi jokių paslapčių.

„Pas mus super santykiai. Buvo toks dalykas, kad aš tik su mama pasidalinau šia žinia, kai gavau pasiūlymą dalyvauti projekte. Aš visada, kai gaunu kažką, naują žinią ir nesvarbu, ar ji būtų džiugi, ar ne, tad visada skambinu mamai. <..> Mes viską apsitariame. Net prieš patį „burbulą“ buvo daug visokiausių naujovių, apie kurias turėjau jai papasakoti. Mes susitikome, pavaikščiojome po Užupį kartu. Viską papasakojau. Tas ryšys yra sustiprėjęs ir yra tas pasitikėjimas. Vis tik jau subrendę esame“, – kalbėjo atlikėjas.

Projekto dalyvis neslėpė ir to, jog artimi jiedu tokiais tapo tada, kai jam buvo 14 metų:  „Pasitikėjimas sustiprėjo, kai man buvo 14 metų, nes aš pradėjau sakyti visą tiesą. <..> Nuo tada prasidėjo, kad aš neturiu, ko slėpti. Esu nuogas prieš mamą. Neturiu niekada, ko slėpti. Mama pasako kažką, o aš jai pasakau tiesiai šviesiai. Nieko neslėpdamas. Tas ir išsivystė. Mano mama kaip draugė. Aš galiu jai išsikalbėti. Aš galiu ant peties paverkti. <..> Tai yra žmogus, kurį aš myliu. Be proto myliu ir prieš jį aš esu kiaurai matomas.“

Žiūrovai dalyvius ir jų gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą „Go3““, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.

Portale tv3.lt atiduoti balsai sudaro 50 proc. rezultato – kitą dalį nulems žiūrovai, skambinantys trumpuoju numeriu sekmadienį, „Didžiojo Šou Burbulas“ transliacijos metu.

Primename, kad už dalyvius galite visą savaitę balsuoti naujienų portale tv3.lt – savo simpatijas atiduoti galite čia.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų