Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Didysis šou burbulas“ projekte įpusėjo dar viena savaitė. Tai – unikalus projektas, kuris apjungia net du žanrus – realybės ir sekmadienio TV šou. Šiame projekte dalyvaujanti atlikėja Mia Pilibaitytė artėjančios Motinos dienos proga – atvirai apie motinystę ir savo sūnų.

„Didysis šou burbulas“ projekte įpusėjo dar viena savaitė. Tai – unikalus projektas, kuris apjungia net du žanrus – realybės ir sekmadienio TV šou. Šiame projekte dalyvaujanti atlikėja Mia Pilibaitytė artėjančios Motinos dienos proga – atvirai apie motinystę ir savo sūnų.

REKLAMA

Šį sekmadienį moteris atliks jautrią Džordanos Butkutės dainą „Mama“: „Labai bijau dainuoti šią dainą, nes ji asocijuojasi su mano mama. Tie žodžiai yra labai jautrūs, kiekvieną kartą ištarus pirmus dainos žodžius, susidaro gumulas gerklėje. Tai daina parašyta apie mano mamą.“

„Mes su mama esame labai artimos, tai yra normalu, juk kiekvienas vaikas turi su savo mamą artimiausią ryšį. Aš taip pat su savo sūnumi turiu labai artimą ryšį ir esame vienas kitam viskas šioje žemėje. Mano mama man yra labai artima, miela ir mano užuovėja“, – atviravo atlikėja.

Miai tai pirmoji Motinos diena, kurią ji praleis ne su sūnumi: „Aš mintimis būsiu su juo ir su savo mama. Šią dainą paskirsiu savo mamai, kaip dovana, jos labai pasiilgau ir seniai nemačiau. Labai noriu su ja pasimatyti, apsikabinti ir padovanoti visas pasaulio gėles.“

REKLAMA

„Mano visa šeima yra didžiausi manęs palaikytojai. Ne tik mama ir sūnus, bet ir sesuo su vaikais, brolis, krikšto dukra. Visa šeima stebi ir džiaugiasi mano pasekimus“, – džiaugėsi moteris.

„Nežinau, koks yra gyvenimas be motinystės. Aš savo sūnaus susilaukiau labai anksti, todėl nežinau, kaip gyvenasi be vaikų. Jis mano gyvenimą apvertė aukštyn kojomis, bet manau, kad viskas tik į gerą. Atrandi savyje tiek daug stiprybės stengtis, dėl savo sūnaus, šiai dienai galiu jam už tai padėkoti, nes pasiekiau didžiulių karjeros aukštumų. Nors daugelis sako, kad vaikai trukdo siekti karjeros, tačiau kartais jie padeda nepaslysti tam tikrais gyvenimo klystkeliais, ugdo atsakomybę. Mano sūnus yra mano stiprybė, kuri veda mane į priekį šiame gyvenime“, – tikino Mia.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, atlikėja prisipažino, kad tam tikru laikotarpiu jai buvo sudėtinga: „Dabar su sūnumi esame ne tik artimi, bet ir draugai. Buvo momentas, kai man buvo keista, kad jis yra paauglys, o aš dar jaučiausi ne iki galo subrendusi. Tada nesupratau, kas vyksta mano gyvenime, mūsų viduje vyko chaosas. Dabar man labai gera turėti suaugusį sūnų ir niekada nesigailėjau priėmusi sprendimą jį gimdyti, esu dėkinga Dievui ir likimui už pačią nuostabiausią dovaną.“

Mia prisiminė tas dienas, kai tekdavo sūnų paauklėti: „Aš savo sūnaus neauklėjau diržu, kaip daugelis tuo metu auklėdavo savo vaikus. Vaiką stengiausi auklėti kalbomis ir bausmėmis. Pamenu, kai jam buvo keturiolika, kai jis jautėsi labai suaugęs ir turintis savo nuomonę, mes turėjome važiuoti pas mano tėvus į svečius. Liepiau jam krautis lagaminą, o jis užsispyrė ir nesutiko to daryti. Pamenu susinervavau, sukroviau visą spintą drabužių ir pasakiau, kad jis kraustosi gyventi pas senelius. Tada sūnus manęs labai atsiprašė. Aš tokia esu, mėgstu elgtis drastiškai, bet jam buvo taip pat pamoka.“

REKLAMA
REKLAMA

Atvirą pokalbį su Mia galite pamatyti čia:

Primename, kad už dalyvius, o taip pat – ir Mią – galite visą savaitę balsuoti naujienų portale tv3.lt – savo simpatijas atiduoti galite čia.

Žiūrovai dalyvius ir jų gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą „Go3““, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų