Istorija sujaudino net medikus: moteris pabudo iš komos jausdama sūnaus mirtį

Tragedija įvyko vasario 11 dieną. Rachael su vežimėlyje miegančiu sūneliu Louis ėjo šaligatviu greta A10 autostrados netoli Waterbeach Kembridžo grafystėje.

Mama pabudo iš komos širdyje jausdama, kad jos kūdikis neišgyveno po siaubingos avarijos. Pilkos spalvos Mazda susidūrė su Renault Master vienatūriu ir šis nuvažiavo nuo kelio, kliudė vežimėlį su kūdikiu ir rimtai sužalojo moterį. Berniukas dėl galvos traumos žuvo vietoje, o ponia Thorold buvo skubiai nugabenta į Adenbrook ligoninę, rašo dailystar.co.uk.

Ligoninėje besigydanti Rachael pasakojo dienraščiui „The Daily Mail": „Prisimenu, kad buvau nėščia, o kadangi kūdikio nebuvo šalia, suvokiau, kad jo netekau. Širdyje jaučiau, kad jis mirė“.

Po avarijos pabudo iš komos

Rachael pamažu atsigauna intensyvioje reabilitacijoje ir gydytojai tikisi, kad gegužės pabaigoje ji galės grįžti namo pas vyrą Chris. Ji sakė: „Labai stengiuosi pasveikti, nes noriu būti ta mama, kurią Louis mylėjo. Turiu tai padaryti dėl sūnaus ir aš nepasiduosiu“.

Chris sako, kad žmona padarė neįtikėtiną pažangą nuo to laiko, kai pateko į ligoninę: „Ji pasiekia kiekvieną užsibrėžtą tikslą, kad ir koks menkas jis būtų. Daugumai prireikia savaičių, kad naujai išmoktų naudotis dantų šepetėliu, o Rachael užteko ir 10 minučių. Pradžioje ji net neprisiminė kur gyvena, o dabar laisvai naudojasi Zoom.“

Pora susipažino Newcastle universitete 2013, o po 12 metų susituokė. Penkerius metus jiems nepavyko susilaukti vaikų ir jie galiausiai kreipėsi į vaisingumo kliniką.

Rachael sėkmingai pastojo ir rugpjūčio 4 dieną jiems gimė sūnelis Louis. Chris teigė, kad jie buvo „apsvaigę iš laimės“. Sūnaus atminimui pora įkūrė labdaros fondą „Louis Thorold Fondas“ ir jau sugebėjo surinkti virš 25000 svarų sterlingų.

Jie siekia sumažinti žuvusiųjų pėsčiųjų skaičių, gerinant kelių saugumą ir tam jau gavo Kembridžo grafystės tarybos pažadą.

Louis tėtis, pagerbdamas sūnaus atminimą, sakė: „Neįmanoma apsakyti skausmo, kurį paliko tavo mirtis. Esi laimingas mažas berniukas ir tavo džiugi šypsena bei linksmas juokas visada liks su mumis. Tavo mama vis dar kovoja už savo gyvybę ir meldžiamės, kad jai pavyktų. Visada būsi mūsų širdyse. Labai tave mylime ir žinome, kad esi saugus danguje su močiute, seneliu ir proseneliu“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų