Giulija ir Monika metė viena kitai iššūkį: kuriai klausimus apie motinystę seksis įveikti geriau?

Jau visai netrukus švęsime Motinos dieną, tad ir TV3 žaidimas „galvOK“ šįkart nusprendė išbandyti žinomas šalies dainininkes, motiną ir dukrą – Giuliją Baužienę ir Moniką Falcon. Ir nors abi jos sulauks įvairių klausimų, daugiausiai jie suksis apie moteris ir motinystę. Apie savo mamas prabils net ir laidos kapitonai…

O tie, kurie dar nesugalvojo, kaip šiais metais nustebinti mylimiausias mamas, po laidos tikrai žinos, ką dovanoti, o ko – ne.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Giulija ir Monika metė viena kitai iššūkį: kuriai klausimus apie motinystę seksis įveikti geriau?

Monikos mama Giulija papildė Marijono Mikutavičiaus komandą, o pati Monika įminti sukčiausius klausimus stengėsi su niekuomet žodžio kišenėje neieškančiu Mantu Katleriu.

Jau pirmojo klausimo metu paaiškės, kokių dovanų mamos nori labiausiai, o kurių – niekuomet. Deja, pasirodo, kad daugybė vaikų būtent tai savo mamoms ir dovanoja… Ar nesate vieni iš jų?

M. Katleris prisipažins, kad kartą savo mamai yra padovanojęs bilietus į M. Mikutavičiaus koncertą, o šis, savo ruožtu, juokaus, kad savo mamai taip tikrai niekuomet nepadarytų – anot jo, tai galėtų būti tikra kančia.

Tačiau žinomas vyras puikiai nutuokia, kaip galėtų laimingiausia paversti savo paties mamą. „Visos mamos nori patekti pas Kastytį Kerbedį arba Romą Dambrauską. Mano mama norėtų pas Romą“, – sakė jis.

Tikriausiai visoms mamoms be galo rūpi ir jų vaikų santuokos. Vis dėlto Giulija juoksis ir ginsis sakydama, kad Monika viską žino ir pati. Į klausimą, ar buvo kilusi mintis pagyventi su dukra ir jos vyru, Giulija atsakys: „Ne, nenorėčiau. Šiais laikais vaikai viską žino geriau, negu mamos.“

Kodėl besirinkdami vieną atsakymą, Mantas ir Monika lažinsis, kuris eis į greitosios pagalbos kursus? Ar Monikos vyras – pavydus? Kas Giuliją ir Moniką laidoje privertė surikti?

Atsakymai į sukčiausius klausimus bei dukros ir mamos dvikova – jau šį šeštadienį, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų