Šventinėje TV programoje – duoklė madai, geram kinui ir įtraukiančioms laidoms apie motinystę

Pasitikti vieną gražiausių pavasario švenčių – Motinos dieną – su ypatinga programa TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo kartu.

Džiaugsmingą vaikų nuotaiką palaikys visai šeimai skirti filmai, mamų širdis džiugins linksmasis žaidimas „galvOK“, kuriame į kovą stos žinoma mama ir dukra, vakarais prie TV ekranų pritrauks intriguojantys filmai, o projekto „Didysis šou burbulas“ pasirodymai suvirpins kiekvieno širdį – dainos bus skirtos pačioms brangiausioms mamoms.

Šeštadienis (05-01)

9.30 val. per TV3 kulinarinė laida „Skaniai ir paprastai“. Į TV3 eterį šeštadieniais grįžta kulinarinė laida „Skaniai ir paprastai“, kurią žiūrovai bus kviečiami stebėti visą vasarą. Jos vedėjas, skanų maistą dievinantis profesionalus virtuvės šefas Gediminas Endriukaitis, kviečia savaitgalio rytus praleisti kartu ir pasisemti naujų idėjų patiekalams ne tik virtuvėje, bet ir lauke, naudojant grilį. Šįkart Gediminas pateiks nepaprastų pusryčių idėją ir parodys, kaip išvirti kiaušinį be lukšto ar paruošti turkiško kiaušinio patiekalą Cilbir. Populiarūs vėlyvieji pusryčiai – jūsų pačių namuose!

16.05 val. per TV3 komedija „Veidrodėli, veidrodėli“. Filmas pasakos apie užburtoje Karalystėje gyvenančią kerinčio grožio princesę Snieguolę ir Piktąją Karalienę. Piktoji Karalienė trokšta suvilioti žavingą princą ir taip užimti jo sostą... Tačiau čia ji turi rimtą priešininkę – už ją kur kas gražesnę Snieguolę. Ar išsipildys Piktosios Karalienės svajonė? Ar Snieguolė su netikėtai sutiktais septyniais nykštukais ras būdą išsigelbėti nuo Piktosios Karalienės nedorybių? Pamatykite per TV3!

19.30 val. per TV3 ir Go3 populiariausias žaidimas „galvOK“. Šį kartą laidoje svečiuosis žinoma mama ir dukra – dainininkės Giulija Baužienė ir jos dukra Monika Falcon. Prisijungusios prie komandos kapitonų, jos bandys atsakyti į aibę suktų klausimų. Kodėl besirinkdami vieną atsakymą, Mantas ir Monika lažinsis, kuris eis į greitosios pagalbos kursus? Ar Monikos vyras pavydus? Kas Giuliją ir Moniką laidoje privers surikti? Švęskite ir žaiskite kartu!

21.30 val. per TV3 įtempto siužeto juosta „Raudonasis žvirblis“ pakvies į šnipų pasaulį ir atskleis Maskvos primos balerinos Dominykos istoriją. Mergina patiria traumą ir su šokėjos karjera jai tenka atsisveikinti. Dominyka kreipiasi į dėdę pagalbos, tačiau nė nenutuokia, kad šis žingsnis pakeis jos visą gyvenimą… Mergina ima priklausyti specialiai „Žvirblių mokyklai“, kurioje ruošiami negailestingi žudikai, Rusijos agentai, tačiau netrukus likimas jai iškrečia pokštą – Dominyka įsimyli tą, kurio mylėti negalima – amerikietį CŽV agentą. Kuo baigsis ši netikėta meilės istorija?

REKLAMA

10.00 val. per TV6 automobilių mėgėjų laida „Autopilotas“. Gerų automobilių gerbėjų laukia įdomi apžvalga, o joje – pirmosios kartos „Volvo V60“ bei „Volkswagen Caddy“ automobiliai. Sužinokite, kuris automobilis jums būtų patrauklesnis.

18.10 val. per TV8 detektyvas „Gėlių parduotuvės paslaptis. Įpjautas pumpuras“. Gėlių parduotuvė, kuriai vadovauja Ebė, gaus paslaptingą užsakymą – į universitetą pristatyti juodų rožių puokštę. Suintriguota tokio poelgio, Ebė nuspręs pristatyti gėles pati. Atvykusi į universitetą, moteris čia sutiks pažįstamąjį dar iš studijų laikų, su kuriuo praeityje nuolat konkuruodavo. Tačiau iškart po jų susitikimo, Ebės lauks netikėta žinia – jis bus rastas nužudytas... Ebės lauks įtemptas laikotarpis.

Sekmadienis (05-02)

09.30 val. per TV3 populiarioji kulinarinė laida „La Maistas“. Profesionalūs virtuvės šefai – Tomas Rimydis ir Vylius Blauzdavičius – visą savo dėmesį skirs brangiausioms mamoms ir dalinsis idėjomis, kaip papuošti šventinį stalą. Šįkart jie ketina ruošti gaivias salotas bei jautienos troškinį degintų daržovių padaže.

10.00 val. per TV3 išskirtinė laida „Pasaulis pagal moteris“. Joje svečiuosis ypatinga, įkvepianti moteris – TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė, kuri pasakos apie kylančius iššūkius planuojant laiką, derinant darbą su šeima bei siekiant kokybiškų rezultatų profesinėje veikloje. Laukia įdomus rytas ir dar labiau įtraukiantys pašnekesiai!

12.00 val. per TV3 animacinis filmas „Bambis“. Tai pasakojimas apie mažą stirniuką, kuris žengia pirmuosius savo gyvenimo žingsnelius į pasaulį ir bando jį pažinti kartu su draugais – triušeliu Trepsiu ir šešku Gėle. Ieškodami nuotykių jie susipažįsta su kitais gyvūnais, tačiau vieną dieną stirniuko šeimoje nutinka skaudus įvykis...

17.25 val. per TV3 ir TV3 Play naujausios Juozo Statkevičiaus kolekcijos pavasaris/vasara 2021 pristatymas. Be to, kad žiūrovai turės išskirtinę galimybę pasisemti įkvėpimo ir išvysti naujausią dizainerio kolekciją, jie taip pat bus kviečiami išgirsti ir nuoširdų interviu. J. Statkevičius tikina, kad šis, naujausios jo kolekcijos pristatymas, puiki dovana Motinos dienos proga, kadangi mada – ne tik estetika, bet ir geros nuotaikos skleidėja. Dizaineris intriguoja ir užsimena, kad ši kolekcija, kaip niekad anksčiau, bus ypatingai skirta nešiojimui. „Geriau vieną kartą pamatyti, nei 100 kartų išgirsti“, – šypsosi dizaineris ir kviečia žiūrovus šventinį sekmadienį praleisti madingai. 

REKLAMA

19.30 val. per TV3, TV3 Play ir Go3 – populiarusis projektas „Didysis šou burbulas“. Dalyviai ruošia įspūdingus pasirodymus, kurie bus dedikuoti mamoms, tad laukia be galo jautrus ir širdžiai mielas vakaras. Be to, visiems dalyviams itin reikalingas žiūrovų palaikymas – nuo praėjusios savaitės į projektą nebeateina naujokas, tad sekmadienį šou paliks dar vienas senbuvis... 

22.30 val. per TV3 filmas „Gerumo stebuklas“. Juostoje jautriai atskleidžiama berniuko Augusto, kuris gimė su deformuotu veidu, istorija. Daugybę metų jis praleido ligoninėje, tačiau kai sveikata ima gerėti, Augusto tėvai nusprendžia, kad jam metas žengti į mokyklą ir susirasti draugų. Už širdies griebiančioje ir pagal „New York Times“ bestselerį pastatytoje juostoje vaidina būrys garsių aktorių – Julia Roberts, Owenas Wilsonas ir kt. Tai filmas, kuris idealiai tiks šventinio savaitgalio pabaigai.

13.55 val. per TV6 premjera – realybės šou „Išlikimas“. Beveik 40 dienų, praleistų negyvenamoje vietovėje su nepažįstamais žmonėmis, be mobiliųjų telefonų ar kitų bet kokį patogumą reiškiančių daiktų, vilkint tuos pačius drabužius, kiekvieną dieną kovojant dėl išlikimo – būtent tai patiria populiaraus amerikiečių šou „Išlikimas“ dalyviai. Be viso to, kas 3 dienas realybės šou metu vyksta balsavimas, po kurio jį palieka vienas dalyvis. Ir nors „Išlikimas“ – tikrai ne silpnų nervų žmonėms, dėl prizo verta pasistengti – nugalėtojas apdovanojamas 1 milijonu dolerių.

22.30 val. per TV6 NBA rungtynės. Bruklino „Nets“ – Milvokio „Bucks“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų