Ypatinga Statkevičiaus dovana Motinos dienos proga: „Geriau vieną kartą pamatyti, nei 100 kartų išgirsti“

Motinos dienos proga garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius paruošė tikrą staigmeną – televizijos žiūrovams jis padės pasijusti tarsi vienoje iš mados sostinių, Paryžiuje. TV3 ir TV3 Play žiūrovai sekmadienio popietę galės paskirti madai ir pamatyti svajonėmis ir elegancija alsuojančią naujausią dizainerio kolekciją – pavasaris/vasara 2021.

10

Tačiau tai – ne vienintelė maloni naujiena J. Statkevičiaus gerbėjams.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ypatinga J. Statkevičiaus dovana Motinos dienos proga: „Geriau vieną kartą pamatyti, nei 100 kartų išgirsti“

Be to, kad žiūrovai turės išskirtinę galimybę pasisemti įkvėpimo ir išvysti naujausią dizainerio kolekciją, jie taip pat bus kviečiami išgirsti ir nuoširdų interviu, kuriame J. Statkevičius pasidalins savo įžvalgomis apie meną, madą, ir, žinoma, kūrybą. Net ir interviu vieta su urbanistinio interjero stiliaus detalėmis pasirinkta neatsitiktinai – dizaineris pagalvojo apie viską.

Niekuomet žodžio kišenėje neieškantį Juozą kalbins TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė, kuri neslėps, kad naujoji dizainerio kolekcija ją ypatingai sužavėjo. Žinoma moteris nuo galvos iki kojų bus pasipuošusi būtent J. Statkevičiaus kurtais, naujausios jo kolekcijos drabužiais. Net K. Rimienės šukuosena bus tokia, kokią turėjo ir dizainerio modeliai.

Tai – pirmasis kartas, kai J. Statkevičius savo kolekciją pristato vaizdo įrašo formatu, ir, nors teigia, kad viską paruošti per karantiną buvo tolygu skrydžiui į kosmosą, nepaisant to, rezultatu yra labai patenkintas. Anot dizainerio, kolekcija jau sulaukė įvertinimo ir iš užsienio.

J. Statkevičius tikina, kad šis jo kolekcijos pristatymas – puiki dovana Motinos dienos proga, kadangi mada – ne tik estetika, bet ir geros nuotaikos skleidėja. Dizaineris intriguoja ir užsimena, kad ši kolekcija, kaip niekad anksčiau, bus ypatingai skirta nešiojimui.

„Geriau vieną kartą pamatyti, nei 100 kartų išgirsti“, – šypsosi dizaineris ir kviečia žiūrovus šventinį sekmadienį praleisti madingai.

Naujausios dizainerio Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymas bei išskirtinis interviu su K. Rimiene – jau šį sekmadienį, 17.25 val. per TV3 ir TV3 Play!


Rašyti komentarą...
A
Alvytė
2021-05-03 15:21:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fantastika! Ačiū!
Atsakyti
0

A
Anglų buldogas
2021-05-03 17:54:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be Juozo pasaulis būtų daug niūresnis. Reiškinys. Super.
Atsakyti
0

J
Jurgis
2021-05-07 11:51:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geri siuvėjai- dirba ir neturi laiko kalboms. Tetų stumiami- reklamuojasi
vietiniuose ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų