k. rimienės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „k. rimienės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „k. rimienės“.

Dovilė Grigienė – vadovė, griaunanti sustabarėjusius lyčių stereotipus Lietuvoje

Ne vienai garsiai įmonei vadovavusi Dovilė Grigienė neslepia, jog ne kartą teko susidurti su išankstinėmis aplinkinių nuostatomis vien dėl to, kad ji – moteris. Šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ bus sugriauti visi stereotipai apie vadovaujančias moteris, o žiūrovų laukia išties maloni pažintis su nuolat tobulėjančia, Harvardo universitete besimokančia Dovile. Dovilė – be galo švelni, moteriška, o tuo pat metu ir ryžtinga, ambicinga bei turinti begalę drąsių užmojų.
2021-10-23

„Pasaulis pagal moteris“ vedėja K. Rimienė – apie pažintį su pasaulinio lygio garsenybe: sulaukė ypatingo pažado

TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja bei floristikos dizainerė Kristina Rimienė kiekvieną sekmadienio rytą žiūrovus budina ne tik kalbindama įdomiausias istorijas sukaupusius pašnekovus, bet ir pristatydama rubriką „Floristinis desertas“. Tačiau tam, kad žiūrovas nuolat būtų sudomintas, žinoma floristė ir pati niekuomet nenustoja gilinti savo žinių keliaudama po garsiausius pasaulio floristikos festivalius. O paskutinio renginio Belgijoje metu K. Rimienė susipažino ir su ypatingu žmogumi.
2021-10-01

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ – negailestingas klimatologų nuosprendis arba kaip nauja suknelė siejasi su klimato kaita?

Viename pasaulio krašte žmonės šią vasarą kaip galėdami gelbėjosi nuo potvynių, purvo nuošliaužų, kitame – nuo siaučiančios ugnies stichijos. Ar gali būti taip, kad tie, kurie sako, kad ateina pasaulio pabaiga, nėra neteisūs? Nieko nekeičiant, planetos neišvengiamai laukia liūdna baigtis.
2021-09-25

Sukrečiančios pebėgėlių istorijos: net 16-mečiai išgyvena tiek, kiek kiti nepatiria per visą savo gyvenimą

Ne paslaptis, kad dažnas lietuvis apie pabėgėlius turi susidaręs prastą nuomonę. Dažniausiai ji pagrįsta tik nuogirdomis ir nepagrįstomis baimėmis, visai pamirštant tai, kad už kiekvieno atvykusiojo slypi jautri, o neretai – net tragiška ar sukrečianti istorija. TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ herojai, pabėgėliai iš Afganistano, Kongo ir Eritrėjos, jau šį sekmadienį atvirai papasakos, kodėl nusprendė kuo greičiau palikti savo šalis, bei kas nutiko, kad gyvenimas juos atvedė į Lietuvą.
2021-09-18

Ypatinga Statkevičiaus dovana Motinos dienos proga: „Geriau vieną kartą pamatyti, nei 100 kartų išgirsti“

Motinos dienos proga garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius paruošė tikrą staigmeną – televizijos žiūrovams jis padės pasijusti tarsi vienoje iš mados sostinių, Paryžiuje. TV3 ir TV3 Play žiūrovai sekmadienio popietę galės paskirti madai ir pamatyti svajonėmis ir elegancija alsuojančią naujausią dizainerio kolekciją – pavasaris/vasara 2021. Tačiau tai – ne vienintelė maloni naujiena J. Statkevičiaus gerbėjams.
2021-04-30

Išskirtiniame interviu – atviras Avulio pasakojimas apie verslo išbandymus, žmonos ligą ir ateities projektus

Arvydas Avulis – statybų bendrovės „Hanner“ vadovas, valdybos pirmininkas ir pagrindinis akcininkas – puikiai žino, kokia permaininga yra sėkmė, ir kiek daug priklauso nuo žmogaus drąsos ir užsispyrimo. TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovas patyrė daug iššūkių – tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime, tačiau šiandien jis drąsiai kuria ateities planus ir intriguoja naujais sumanymais.
2021-04-17

4 vaikų mama Čmilytė-Nielsen: būna, kad vaikai į darbą išleidžia su ašaromis akyse

Ne paslaptis, kad vyrai, užimantys aukštus postus ir turintys šeimas, išvengia klausimų apie karjeros ir vaikų auginimo suderinamumą. Tačiau darančios karjerą moterys atsiduria po padidinamuoju visuomenės dėmesio stiklu. Apie tai, ką reiškia užimti vienas aukščiausių pareigų šalyje ir būti keturių vaikų mama šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ papasakos Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
2021-03-06

Diagnozę išgirdusi Justina liko sukrėsta: „Laidojau save tą dieną“

Justina, jauna keturių vaikų mama, išgirdusi apie priešvėžinius gimdos kaklelio pakitimus, buvo sukrėsta. Tačiau šiandien ji garsiai kalba apie savo patirtį ir ragina kitas moteris nedelsti – bent kartą per trejus metus atlikti gimdos kaklelio citologinį tyrimą – ir keisti savo gyvenimo būdą, daugiau laiko ir dėmesio skiriant savo sveikatai. Pasidalijusi savo istorija viešai, Justina sulaukė begalės moterų, susidūrusių su tokia pačia diagnoze, žinučių, komentarų.
2021-02-19

Seimo narys Valinskas jaunesnysis – apie garsios pavardės naštą ir privalumus

Ne paslaptis, kad garsių tėvų vaikams pasirinkti tėvų pramintą kelią yra kur kas lengviau, nei eiti savuoju, ypač – jei jis kardinaliai skirtingas. Tokį – politiko – kelią pasirinko bene garsiausios Lietuvoje pramogų pasaulio šeimos atžala Arūnas Valinskas jaunesnysis, šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis apie moteris“ papasakosiantis žiūrovams apie tokio sprendimo priežastis.
2020-12-11

Lietuvoje gyvenimo meilę radęs doktorantas iš Nigerijos įkliuvo į pinkles: tai buvo siaubinga

Dažniausiai, sutikę nepažįstamus žmones, nė nesusimąstome, kokios jų gyvenimo istorijos, patirtys ir viltys. Tačiau kartais verta stabtelėti ir tuo pasidomėti, juk neretai už paprasto žmogaus slypi išties neeilinė istorija. Tai įrodo ir šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ herojus – žmogus, kurį laidos vedėja Kristina Rimienė pirmą sykį sutiko taksi automobilyje.
2020-10-02
REKLAMA
REKLAMA

Skaisgirys – apie tai, ko santuokoje sau niekuomet neleido: aš to neslėpdavau net nuo draugų

Šių metų pradžioje teisme oficialiai nutraukta puikiai televizijoje atpažįstamų veidų – Rolando ir Vaidos Skaisgirių – santuoka. Ir nors skyrybos nebuvo lengvos nė vienai pusei, šiandien Rolandas neslepia – ir vėl gyvena puikų gyvenimą. Antrojoje laidos „Pasaulis pagal moteris“ dalyje Rolandas vedėjai Kristinai Rimienei atvirai papasakos, kaip jo gyvenimas atrodo dabar, kodėl skiriantis kaltas tik vienas ir kas, anot jo, moteris šitaip traukia prie krepšininkų.
2020-08-16

Rimienė ėmėsi iššūkio: dukra tapo modeliu

Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode liepos 17 dieną vykęs „Kūrybos podiumas“ šiemet buvo kaip niekad spalvingas. Ne tik dėl žiedais apsipylusių augalų, tarp kurių esantys takai tapo podiumu, bet ir dėl pristatomų Lietuvos kūrėjų kolekcijų įvairovės.
2020-07-19

Žvagulis aprodė savo naująją studiją: kiekvieno vyro svajonė

Dainininko Žilvino Žvagulio didžiausia silpnybė – jo anūkė, sūnaus Ąžuolo ir jo žmonos Inetos Puzaraitės dukra, Barbora. Dėl jos jis pasiryžęs bet kam – netgi perkelti savo įrašų studiją. Laidos „Pasaulis pagal moteris“ metu Ž. Žvagulis ne tik papasakojo, ką jam reiškia anūkė, bet ir parodė, kaip viskas atrodys naujoje studijoje.
2020-06-24

Ineta atskleidė kitokią uošvio Žvagulio pusę: prisiminė akimirką, kai apipylė ją gėlėmis

Dainininkas Žilvinas Žvagulis jau kurį laiką yra žinomas ne tik kaip puikus dainininkas ir itin charizmatiška asmenybė. Pramogų pasaulio užkulisiuose sklando gandai, kad jis – pats geriausias senelis. Tiesa, pats Žilvinas šitaip į jį kreiptis neleidžia, o laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Kristinai Rimienei paaiškino, kodėl anūkai jį vadina visiškai kitaip.
2020-06-21

Lietuviai itališkose vestuvėse privertė šyptelėti: labiausiai juos nustebino vaišės

Italų šefas Gian Luca Demarco puikiai žinomas iš TV ekranų, bet koks jis namuose? O kokia moteris galėjo jį sužavėti?  Visai neseniai žinomas vyras įsileido laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėją Kristiną Rimienę į savo namus bei atvėrė širdį apie 2 vestuves, italus vyrus bei šeimas. Į Lietuvą dabar puikiai pažįstamas TV veidas atvyko ne dėl meilės, o vedamas darbo reikalų, tačiau draugų kompanijoje visai netikėtai pamatė savo būsimą žmoną Eglę.
2020-05-25

Gian Luca savo mylimąją vedė du kartus: papasakojo, ką reiškia būti italo žmona

Vis daugiau lietuvių moterų užmezga romantiškus santykius su užsieniečiais, ne paslaptis, kad italų vyrai lietuvėms ypač patinka. Ar iš tiesų italai yra patys karščiausi? Ar verta lietuvaitėms juos rinktis? Šiai intriguojančiai temai ir bus skirta šio sekmadienio TV3 laida „Pasaulis pagal moteris“, o visą tiesą apie italų vyrus atskleis temperamentingi laidos svečiai įžymus virtuvės šefas italas Gian Luca Demarco ir jo žmona Eglė.
2020-05-22

Stoliarenko – kovotoja iš Lietuvos: nustebino visą pasaulį

Kruvinos „Invicta FC“ organizacijos čempionės Julijos Stoliarenko, apsigaubusios lietuviška Trispave, nuotraukos apskriejo visą pasaulį. „Invicta FC Phoenix Series 3“ turnyro narve JAV mieste Kanzase kovo 6 d. vykusioje dvikovoje lietuvė Julija įveikė varžovę amerikietę, iki tol nepatyrusią pralaimėjimo, ir visam laikui įrašė savo vardą sporto pasaulio istorijoje.
2020-03-27

Koronavirusą palygino su AIDS: Lietuva lipa ant to paties grėblio

Šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovų laukia informatyvus ir svarbus interviu apie koronavirusą su Lietuvos užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro vadovu prof. dr. Sauliumi Čapinsku, kuris ne tik paneigs mitus apie šį virusą, bet ir papasakos, ką kiekvienas mūsų gali padaryti jį stabdant. Anot profesoriaus S. Čapinsko, Lietuva lipa ant to paties grėblio ir daro tas pačias klaidas, kurios buvo daromos, kai atsirado naujas žmogaus imunodeficito virusas.
2020-03-20

Sabulytė – apie skyrybas su LNOBT vadovu Jonu Sakalausku: ašarų išvengti nepavyko

Žinia, kad skiriasi Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas ir jo žmona solistė Agnė Sabulytė, akimirksniu apskriejo vis Lietuvą. Šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovus vedėja Kristina Rimienė pakvies jaukiam ir be galo atviram pokalbiui su Agne, žengiančia nauju keliu ir simboliškai lydima antram gyvenimui prikeltos visiems gerai žinomos dainos „Laisvė“. Šią dainą laidos viešnia vadina tikruoju Lietuvos nepriklausomybės ir laisvės himnu.
2020-03-14

Kėdainietės gyvenimas lyg filmas: vienos moters sėkmės ir praradimų istorija

Yra žmonių, kuriuos mažai kas pažįsta, tačiau kažkam jie yra visas pasaulis. Tokia yra ir šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovė kėdainietė Jurgita Donovan. Mylinti mama, puiki draugė, kolegė – tie, kas jos nepažįsta, tiesiog palydi ją žvilgsniu gatvėje, juk tokios gražios moters neįmanoma nepastebėti. Tačiau ne mažiau už Jurgitą yra ryški ir jos gyvenimo istorija, kurią ji atvirai papasakos laidos žiūrovams.
2020-01-17

Liepa prakalbo apie santykius su vyru: šeimoje būna visko

Atlikėja Liepa Norkevičienė televizijos projektuose matoma vis rečiau, akivaizdu, kad ir dainininkės karjerai ji skiria mažiau dėmesio. Šio sekmadienio TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Liepa papasakos, kodėl kardinaliai pakeitė savo gyvenimą – studijavusi mediciną ji pasuko... politikos keliu ir jau dvejus metus visas jėgas skiria politikos mokslams Mykolo Romerio universitete.
2019-12-13

Galingasis Maslobojevas nubraukė ašarą: prabilo apie šeimą

Šio sekmadienio TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovų laukia pirmas, išskirtinis vieno tituluočiausių kovotojų be taisyklių, pasaulio kikbokso čempiono – Sergejaus Maslobojevo „Kuvaldos“ – atviras interviu apie mylimus žmones ir sėkmės kainą. Sergejus laidos vedėjai Kristinai Rimienei atvėrė ne tik savo namų duris, kuriuose, apsupti meilės ir rūpesčio, auga du sūnus, bet ir širdį – tokio vyriškai jautraus ir sentimentalaus kovotojo žiūrovai dar nebus matę.
2019-11-09

Už širdies griebianti istorija: pasaulio fitneso čempionas, nugalėjęs negalią

Apie neeilinę valią ir optimizmą net juodžiausiomis akimirkomis šį sekmadienį laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams papasakos laidos vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovas – nuo vaikystės neįgaliojo vežimėlyje sėdintis Viktoras Topol – lektorius, hiphopo šokėjas, keturis kartus tapęs pasaulio fitneso čempionu.
2019-11-01

Skaudžią diagnozę išgirdusi moteris atvira: tai lygina su pragaru

Dar niekuomet laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Kristinai Rimienei nebuvo taip sunku kalbinti savo pašnekovų – be galo stiprių, nepalaužiamų mamų, išgirdusių negailestingą vėžio diagnozę, rašoma pranešime spaudai. Šio sekmadienio laidoje žiūrovų laukia iki ašarų jautri tema – vaikai, onkologinės ligos ir žmonės, kurie negailėdami nei laiko, nei jėgų, stato mažiesiems ligoniukams ir jų artimiesiems Šeimos namus, su kurių idėja ir įsibėgėjusiais darbais supažindins laidos vedėja K. Rimienė.
2019-10-26

Po lemtingos operacijos laidų vedėjo gyvenimas pasikeitė neatpažįstamai: skirtumai akivaizdūs

Tomas Grigaitis, renginių guru ir televizijos laidos „5 žvaigždučių būstas“ vedėjas, visuomet buvo tvirtai įsitikinęs, jog tam, ko labai trokšta, lemta išsipildyti. Jo tikėjimas savimi ir kryptingas tikslo siekimas davė vaisių – apie tai Tomas jau šį sekmadienį atvirai papasakos laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams.
2019-10-11

Iš Meškausko lūpų – negirdėtos detalės apie Inetos gimdymą

Yra porų, į kurias pažiūrėjus nelieka jokių abejonių, kad tai – žmonės, skirti vienas kitam. Tokie yra ir šio sekmadienio laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečiai Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas, kurių santykius dar labiau įprasmino stebuklas, vardu Frėja.
2019-09-20

Garsi laidų vedėja prieš kameras susijaudino iki ašarų: ryžosi pirmam kartui

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė savo pašnekovus kalbino lėkdama lenktyniniu automobiliu, televizijos žinių studijoje, dvaruose ir kitose netikėčiausiose vietose, tačiau šį sekmadienį laidos žiūrovai bus išties priblokšti. Pasirodo, kad žinoma moteris pašnekovę Gretą kalbino tuo metu, kai ši jai darys tatuiruotę.
2019-09-13

Piktybinio auglio diagnozę išgirdęs Uspaskich: gyvenimas pasikeitė iš esmės

Turbūt nerastume Lietuvoje žmogaus, nieko negirdėjusio apie Viktorą Uspaskich. Kai kurios jo šmaikščios frazės jau virto kultinėmis, o skandalų, lydėjusių bene visą gyvenimą, iki šiol neįmanoma pamiršti. Tačiau šiandien V. Uspaskich yra kardinaliai pasikeitęs ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai turės neeilinę galimybę savo akimis pamatyti ir išgirsti, kuo gyvena šis politikas, Europos Parlamento narys.
2019-06-22

Baleto primarijus Juška nevynioja žodžių į vatą: „Buvau princas, dabar esu karalius“

Šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė kalbins baleto primarijų Nerijų Jušką – scenos princą, tapusį šeimos karaliumi. Žavinga žmona, du nuostabūs vaikai, kuriuos laidos svečias išpuoselėtame sode moko važinėti dviračiais, kartu su jais šokinėja ant batuto ir skaito knygas, neleis suabejoti, kad šiuose namuose gyvena laimė. Nors ir karalius, bet šeimai jau pusantrų metų vadovauja ne Nerijus, o jo mažoji dukra – ambicinga, charakterį turinti skorpionė.
2019-06-08

„Jaunimo linijos“ direktorė Greta Laukaitienė: „Laiku ištartas šiltas žodis gali išgelbėti gyvybę“

Velykų sekmadienį, kai prie margučiais papuošto stalo rinksis šeimos, artimieji, laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė kartu su „Jaunimo linijos“ direktore Greta Laukaitiene kvies pasikalbėti apie tuos, kurie šalia, tačiau kartais būna užmiršti ir neišklausyti. Jau 28–erius metus skaičiuojanti psichologinės pagalbos „Jaunimo linija“ vienija apie 300 savanorių, trijuose padaliniuose neatlygintinai teikiančių emocinę pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia.
2019-04-20

Žavioji TV3 žinių vedėja Račaitė atskleidė, ko labiausiai bijo

Šio sekmadienio laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė žiūrovus sveikins iš TV3 žinių studijos, kur kalbins žinių vedėją Donatą Račaitę, dėl savo svajonės persikėlusią gyventi iš Kauno į Vilnių. Drąsa siekti svajonės Svajonę dirbti žurnaliste Donata puoselėjo nuo ketvirtos klasės: vaikiška ranka primargindavo matematikos sąsiuvinius užkadriniais tekstais, vėliau lankė žurnalistikos būrelį, baigė mokslus ir drąsiai siekė savo tikslo.
2019-04-06

Radži žiauriai sukritikavo žinomas dainininkes: „Striptizą galima nueiti pažiūrėti ir šiaip“

„Dabar tiek daug dainuojančių, kad tuoj plojančių nebeliks“, – negailėdamas kritikos jauniesiems atlikėjams rėš šio sekmadienio laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias Radžis. Viena spalvingiausių muzikinio pasaulio asmenybių, garsėjanti ne tik melodingomis dainomis, bet ir aštriu liežuviu, neslepia nusivylimo šiuolaikine atlikėjų karta.
2019-03-16

Legendinis atlikėjas Frankonis – atvirai apie meilę, kurios nepamirš visą gyvenimą

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė kiekvieną sykį nustebina žiūrovus nuostabiomis gėlių kompozicijomis, kalbinamais pašnekovais ar kelionėmis į gražiausias Lietuvos vietas, o šio sekmadienio laidoje ji dainuos kartu su laidos svečiu atlikėju Valdemaru Frankoniu. Mes dar dainuosime Broliai Frankoniai prieš kelis dešimtmečius surinkdavo sausakimšas koncertų sales, jų vardus žinojo kiekvienas – tokie populiarūs jie buvo. Šiandien broliai koncertuoja rečiau.
2019-03-02

Lubys atskleidė kitą savo pusę: to daug kas nežinojo

„Jei moteris laiminga – tai šeimai ir jurtoje gyventi yra gerai“, – įsitikinęs dainininkas Edgaras Lubys, ypatingai vyriškos šio sekmadienio laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias. Dainininkas garsus ne tik savo kūryba, bet ir požiūriu į gyvenimą. Šou versle jis jau 16 metų, būta visko, tačiau Edgaras greitai suprato, kad nesveikas gyvenimo būdas ir režimas prie gero neprives.
2019-01-19

Landsbergis prabilo apie Sausio 13: „Dariau tai, kas buvo reikalinga“

Sausio 13-ąją, svarbią visai Lietuvai dieną, laida „Pasaulis pagal moteris“ pakvies žiūrovus į susitikimą su ypatingu svečiu – buvusiu Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos pirmininku, politiku, meno, muzikos bei kultūros istoriku Vytautu Landsbergiu. Laidos vedėja Kristina Rimienė kartu su svečiu nukeliaus į praeitį, į tą baisiąją visai šaliai naktį, kai brutalia jėga buvo bandoma užgniaužti Lietuvos laisvės dainą.
2019-01-13

Vaikulė atskleidė savo jaunystės paslaptį: svarbi viena taisyklė

Šį sekmadienį laidos „Pasaulis pagal moteris” žiūrovų lauks ypatinga staigmena: vedėja Kristina Rimienė kalbins charizmatiškąją Laimą Vaikulę, kurios dainas atmintinai moka tūkstančiai lietuvių. Laidos viešnia džiaugiasi, kad gyvenimas jai nusišypsojo: ją supa tikri draugai, mylima profesija, stulbinanti karjera... „Tai – likimas. Visiškai neplanavau būti atlikėja.
2018-12-22

Raigardas Tautkus pasidalino gyvenimo Londone detalėmis: „Dabar – mano laikas“

Kūryba neturi sienų – nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje begyventumėte, muzikos kalba viena. Tuo neabejoja laidos „Pasaulis pagal moteris“ svečias muzikos prodiuseris Raigardas Tautkus, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Londone. Laidos vedėjos Kristinos Rimienės kalbinamas prodiuseris džiaugiasi savo sprendimu persikelti į Londoną. Čia jį supa daug talentingų jaunuolių, o galimybės kurti yra neribotos: puiki įrašų studija, reikalingi įrenginiai, technika.
2018-12-15

Ekonomikos mokslų daktarė Kristina Rimienė: „Moterys gali viską“

NASA septintajame dešimtmetyje buvo vien vyrų reikalas. Juodaodė moteris tais laikais tokioje strategiškai svarbioje ir slaptoje institucijoje galėjo dirbti tik valytoja. Vis tik radosi trys drąsios ir atkaklios inžinierės, kurios savo gebėjimais, protu ir užsispyrimu prisidėjo prie svarbiausių NASA projektų bei pirmojo žmogaus išlaipinimo Mėnulyje. „Paslėpti skaičiai“ – filmas apie netikėtą likimo posūkį ne tik trijų juodaodžių inžinierių moterų gyvenime, bet ir visoje JAV istorijoje.
2018-12-14

Raudondvario dvaro direktorė: „Nėra lengva moterims pilis statyti“

Jau šį sekmadienį laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė kvies žiūrovus į pasaka virtusį Raudondvario dvarą. Vienos gražiausių Europos moterų Barboros Radvilaitės įkvėptą Renesanso architektūros brangakmenį atgaivino kita stipri moteris – dvaro direktorė Snieguolė Navickienė. Raudondvario dvarą galima vadinti meilės simboliu: Žygimantas Augustas, prieš pasipiršdamas gražiajai Barborai Radvilaitei, norėdamas jai įtikti, įteikė dovaną – Raudondvario žemes.
2018-12-08

Atviras „Tarp pilkų debesų“autorės interviu: sieloje ji – tikra lietuvė

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ – išskirtinis interviu su pasaulį užkariavusios knygos „Tarp pilkų debesų“ autore ir lietuvių kilmės rašytoja Rūta Šepetys, patarimas padėsiantis sustabdyti plaukų slinkimą, o floristiniame deserte laukia gėlių komponavimo idėjos dekoruojant švenčių stalą.
2018-10-21

Alpinistė Vilma Tūbutytė: jei norite pažinti žmogų, pasiimkite jį į kalnus

Kokie iššūkiai laukia kalnuose? Kodėl merginos neša 25 kilogramus sveriančias kuprines? Kada ateina metas kopti į Everestą? Šiuos ir daugelį kitų klausimų šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ gvildens laidos vedėja Kristina Rimienė ir alpinistė Vilma Tūbutytė, kuri apie viską ne tik papasakos, bet ir leis Kristinai išbandyti techninį kopimą siena. Pirmą kartą išvyko nepasiruošusi „Juokinga prisiminti, bet į kalnus pirmą kartą išvykau visiškai nepasiruošusi.
2017-11-18

Ekonomiką į floristiką iškeitusi laidos moterims vedėja Kristina Rimienė metė sau netikėtą iššūkį

Ekonomikos mokslų daktarė ir verslininkė – taip anskčiau buvo pristatinėjama dabar floriste, dekoratore ir naujos TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja tapusi Kristina Rimienė. Moteris pasakoja senųjų veiklų atsisakiusi siekdama pokyčių gyvenime – norėjo ne tik būti apsupta grožio, bet ir pati jį kurti. Televizijoje anksčiau niekada nedirbusi K. Rimienė jau kurį laiką šmėžuoja jos ekranuose. Visai netikėtai moteris kartu su modeliu Renata Mikailionyte ėmė vesti laidą skirtą moterims.
2016-10-04
Į viršų