autopilotas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „autopilotas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „autopilotas“.

Palygino „Renault Scenic“ su „Citroen C4 Picasso“: vienas teikia kur kas didesnį vairavimo malonumą

Ketvirtoji „Renault Scenic“ ir „Grand Scenic“ karta debiutavo 2016-iais, o jų gamyba sustabdyta 2022-ais. Nors naujo jau neįsigysite, tačiau naudotų automobilių rinkoje „Scenic“ pasirinkimas ganėtinai didelis, o įvairovė nuo bazinių iki itin solidžiai sukomplektuotų modelių. Plačiau šio automobilio savybes TV6 laidoje „Autopilotas“ nagrinėjo žurnalistas Vytenis Kudarauskas.
2023-12-25

Ar universalas, iš tiesų, yra universaliausias automobilio kėbulo tipas?

Išmanieji telefonai pasižymi dideliu universalumu: jie pakeitė fotoaparatus, kompiuterius, muzikos grotuvus bei dalį kitos technikos. Atitinkamai vairuotojai tikisi universalumo ir iš automobilių, nori, kad jie tiktų visiems gyvenimo atvejams. Anksčiau universaliausiais buvo laikomi, kaip ir sako jų pavadinimas, universalai. Dabar pirkėjai pasuko didesnio pravažumo SUV automobilių link.
2023-12-22

Išbandė antros kartos „Nissan Qashqai“: erzinantys smulkūs gedimai ir plati variklių gama

Antros kartos „Nissan Qashqai“ debiutavo 2013-iais ir šiemet atšventė savo dešimties metų jubiliejų. Šis modelis tapo ne bet ko, o tuomečio rinkos lyderio įpėdiniu. Pirmos kartos modelis buvo populiariausias savo klasės automobilis Europoje. Daugiau apie naudotą antros kartos Japonijos automobilių gamintojo kūrinį žiūrėkite TV6 laidos „Autopilotas“ reportaže.
2023-12-17

„Volvo XC90“ visureigį palygino su korėjietišku „SsangYong Rexton“: ar naudotas geriau už naują?

TV6 laida „Autopilotas“ ir toliau kiekvieną šeštadienį apžvelgia Lietuvos vairuotojų mėgstamus naudotus ir naujus automobilius, o šįkart jie palygino du panašiai kainuojančius automobilius – naujutėlaitį „SsangYong Rexton“ visureigį ir aukštesnės klasės, tačiau naudotą „SUV`ą“ – „Volvo XC90“. Naujutėlaičio korėjietiško „Ssangyong Rexton“ kaina prasideda nuo 48 tūkstančių eurų, kai tuo tarpu naudotą „Premium“ klasės miesto visureigį „Volvo XC90“ galima įsigyti už maždaug 40 tūkst. eurų.
2023-10-15

Naujovė aviacijoje – lėktuvą pilotuoti Pietų Korėjos mokslininkai patiki humanoidui

Šiuolaikinių automobilių autopilotas jau dabar gali vairuoti automobilį ir nuvežti žmogų nuo taško A iki B. Tačiau ar leistumėte robotui skraidinti lėktuvą? Pietų Korėjos mokslininkai kuria žmogaus pavidalo robotą lakūną, kuris ateityje ne tik skraidins lėktuvus, bet ir galės valdyti povandeninius laivus ar net, pavyzdžiui, tanką. Pietų Korėjos mokslininkai sukūrė robotą lakūną. Jo ūgis – 160 cm, o sveria jis 65 kilogramus, roboto plaštakos sukonstruotos iš metalo, plastiko bei gumos.

Išbandė nepraktišką, tačiau stilingą „Audi A5 Sportback“: kas pasikeitė nuvažiavus 190 tūkst. kilometrų?

Kiekvieną šeštadienį TV6 televizijos žiūrovai kviečiami žiūrėti automobilių apžvalgas laidoje „Autopilotas“. Šįkart laidos kūrėjai išbandė sportiškai atrodantį „Audi A5 Sportback“, kurio antroji karta rinkoje pasirodė 2016 metais. Laidos metu testuotas 2019 metais pagamintas „A5 Sportback“ per keletą metų jau yra nuvažiavęs beveik 190 tūkst. kilometrų.
2023-05-13

Trečios kartos „Ford Focus“ apžvalga: kokių triukų dar gali parodyti šis automobilis?

Laidos „Autopilotas“ komanda paruošė žiūrovams fokusą. Tiesa, ne magišką triuką, o naudoto trečios kartos „Ford Focus“ apžvalgą. Taigi, ar šis beveik dešimtmetį skaičiuojantis automobilis vis dar vertas dėmesio? Trečios kartos „Ford Focus“ debiutavo 2010 metais, o 2014-ais buvo pakankamai stipriai atnaujintas – visiškai pasikeitė automobilio priekinės dalies dizainas, kiek padailintas galas, gerokai atnaujintas ir interjeras.
2022-12-03

Naudoto „BMW F11“ apžvalga: kaip „betmeno“ įpėdinis laikosi šiandien?

2010-ieji. Visi „BMW“ ir apskritai automobilių fanai su nekantrumu laukia, ką gi šį kartą pristatys bavarai. Na, su nekantrumu ir truputėliu baimės, nes niekas nežinojo, ko tikėtis po „betmenu“ vadinamo penktos kartos 5 serijos „BMW E60“. Tačiau pasirodžius šeštos kartos 5 serijos „BMW F10/F11“ (sedanas/universalas), visi nurimo ir lengviau atsiduso – „BMW“ grįžo į savo vėžes.
2022-07-03

Kasdienis super automobilis – modifikuoto „Audi R8“ apžvalga

Laidos „Autopilotas“ komanda uždarė sezoną su trenksmu. Apžvalgininkas Vytenis Kudarauskas ir „StartLine“ specialistas Irmantas Burauskas sėdo prie jau ir taip greito, tačiau dar labiau patobulinto „Audi R8“ vairo. Sportiškas, bet patogus ir kasdienai. Taip apie „Audi R8“ atsiliepė jo savininkas Irmantas. Tiesa, galios ir greičio fanatiko standartiniai automobilio parametrai netenkino, todėl jis mašiną modifikavo. „Turime 1400 arklio galių“, – pasididžiavimo neslėpė Irmantas.
2022-07-02

Patarė, kada atlikti ratų geometrijos patikrą – kelis dalykus būtina padaryti ir prieš tai

Kad jūsų automobiliui metas keliauti į servisą ratų geometrijos patikrai išduoda keli dalykai, kuriuos nesunkiai galite pastebėti vairuodami. Apie juos papasakojo TV6 laidoje „Autopilotas“ kalbinti specialistai, taip pat paaiškinę, kada yra geriausias metas atlikti ratų suvedimą. Blogas ratų suvedimas gali sukelti ne tik diskomfortą automobilio valdymo atžvilgiu, bet ir gerokai patuštinti piniginę, jei pastebėję problemą, jos šalinimą atidėsite vėlesniam laikui.
2022-06-29
REKLAMA
REKLAMA

Vis dar žvilgsnį traukiantis trečios kartos „BMW X5“ – kas labiausiai erzins būsimą vairuotoją?

Nors „BMW X5“ jau tapo įprastu reiškiniu šalies keliuose, tačiau šis automobilis vis dar sugeba patraukti akį. Į „Autopiloto“ komandos rankas pakliuvo turbūt geidžiamiausias trečiosios kartos „X5“ – su juodu kėbulu, 3 litrų dyzeliniu varikliu ir dar galybę dėmesio vertų sąvybių, kurias naudoto automobilio rubrikoje išbandė apžvalgininkas Vytenis Kudarauskas.
2022-01-29

Neužburiantis, bet patikimas – naudoto „Mitsubishi ASX“ apžvalga

„Autopiloto“ naudoto automobilio rubrikoje šį kartą apsilankė svečias iš tolimųjų rytų – japonas „Mitsubishi ASX“. Antrasis modelio atnaujinimas buvo pristatytas 2017 metais, o trečiasis – 2019-aisiais ir yra gaminamas iki šiol.
2021-12-24

Eksperto patarimai, kaip tinkamai paruošti automobilį žiemai

Prasidėjusi žiema gali atnešti ne tik šventinio džiaugsmo, bet ir daug vargo – ypač vairuotojams. Kaip tinkamai paruošti savo automobilį šaltajam sezonui, papasakojo laida „Autopilotas“. Degimo sistemos gedimai yra vienas iš didžiausių nemalonumų, kuriuos patiria vairuotojai šaltais žiemos rytais. Termometro stulpeliui nukritus gerokai žemiau 0 laipsnių ribos, taisyklingai veikiančios žvakės variklį leidžia paleisti per keletą akimirkų.
2021-12-18

Greičiausias „Mercedes“ planetoje? Modifikuoto „E63S AMG“ apžvalga

„Mercedes-Benz E63S AMG“ yra išties greitas ir galingas automobilis. Bet tiems, kuriems nepakanka to, ką siūlo standartinis modelis, „StartLine“ specialistai siūlo išeitį ir pristato modifikuotą automobilio versiją. Vieną greičiausių „mersedesų“ planetoje apžvelgė laida „Autopilotas“. Tokie „Mercedes-Benz E63S AMG“ rinkoje pasirodė praktiškai tuo pat metu, kaip ir standartinis modelis – 2016 metais.
2021-11-20

Antros kartos „Volkswagen Tiguan“ – kam ir kodėl verta rinktis šį automobilį

Antros kartos „Volkswagen Tiguan“ yra tarsi karštos bandelės naudotų automobilių rinkoje. Vieną jų apžvelgė ir pagrindinius pliusus bei minusus sudėliojo laidos „Autopilotas“ apžvalgininkas Vytenis Kudarauskas. Antroji „Tiguan“ karta debiutavo 2016-aisiais, o 2020 metais modelis buvo atnaujintas ir gaminamas iki šiol.
Lietuva 2021-10-24

Prancūzai pristatė naujieną – radikaliai pasikeitusį elektrinį „Renault Megane"

„Renault“ numetė šydą nuo naujausio, jau penktos kartos „Megane“ modelio. Palyginus su ankstesniais, naujasis su jais turi tik du bendrus bruožus – pavadinimą ir kad tai vis dar kompaktinės klasės atstovas. Visais kitais atžvilgiais „Renault“ šį modelį pakeitė radikaliai. Apie šiuos pokyčius papasakojo laidos „Autopilotas“ komanda. Akivaizdžiausi pasikeitimai matomi išorėje.
2021-10-17

Patarė, kaip išsirinkti tinkamiausias žiemines padangas: įvertinkite šiuos aspektus

Vis žemyn besileidžiantis termometro stulpelis vairuotojams primena apie nenumaldomai artėjantį žieminių padangų sezoną. Kaip išsirinkti geras padangas, patarė laidoje „Autopilotas“ kalbintas specialistas. Pirkdami naujas žiemines padangas turėsite galimybę pasirinkti vieną iš kelių jums tinkamiausių variantų, atsižvelgiant į tai, kokiomis sąlygomis dažniausiai keliaujate. Žieminės padangos skirstomos į keturis tipus: dygliuotas, minkšto mišinio („Nordic“), kieto mišinio ir universalias.
2021-10-16

Nepadoriai greitas – modifikuoto „Audi A8 L“ apžvalga

„Autopiloto“ apžvalgininko Vytenio Kudarausko rankose atsidūrė greičiausios Lietuvoje ir trečios pagal greitį pasaulyje „Audi A8“ vairas. Trečioji „Audi A8“ karta debiutavo 2009 metais ir buvo gaminama iki pat 2017-ųjų. Kadangi tai limuzinas, jis visų pirma orientuotas į komfortą ir prabangą, tačiau „Audi“ šiam modeliui suteikė ir geras dinamines savybes, kurias galima pagerinti dar labiau.
2021-10-09

Įperkama prabanga ir komfortas: naudoto „Mercedes-Benz S550“ apžvalga

Prabangus ir solidus, bet įperkamas – taip būtų galima apibūdinti 2006 metais debiutavusį penktosios kartos S klasės „Mercedes-Benz“. 2012 metais išleistą modelį „Autopiloto“ naudotų automobilių rubrikoje apžvelgė Vytenis Kudarauskas. „Mercedes-Benz“ S550 dar žinomi kaip W221, savo klasės etalonu buvo iki 2013-ųjų, kai vietą turėjo užleisti naujam, šeštos kartos modeliui. Bet prieš kiek mažiau nei du dešimtmečius tai buvo prabangos ir komforto simbolis.
2021-09-12

Maloniai nustebina net ir po 20 metų – antros kartos „Audi A8“ apžvalga

Masyvus ir didelis, net ir po 20 metų vis dar spinduliuojantis prabanga, nors morališkai ir pasenęs – taip trumpai būtų galima apibūdinti antros kartos „Audi A8“. Kaip šiam automobiliui sekasi atlaikyti laiko išbandymus, aiškinosi laida „Autopilotas“. „Audi“ pasirūpino, kad „A8“ turėtų plačią variklių gamą ir taip galėtų įtikti įvairiems vairuotojams.
2021-07-25

„Hyundai i30 N“ – puikiai valdomas, bet charakteringas hečbekas

Patobulintas „Hyundai i30“ su prierašu „N“ pasirodė jau prieš keletą metų. Nors šis modelis ir buvo pasisekęs bei liaupsinamas, jis turėjo vieną gana didelį minusą – jo nebuvo galima įsigyti su automatine greičių dėže. „Hyundai“ išsprendė šią problemą ir pristatė atnaujintą automobilio versiją, kurią išbandė laidos „Autopilotas“ apžvalgininkai. Po naujojo „i30“ kapotu – 2 litrų darbinio tūrio turbininis variklis, generuojantis beveik 280 arklio galių ir 392 niutonmetrus.
2021-07-24

„Peugeot e-Traveller" apžvalga – tik elektra varomas mikroautobusas

Vis dažniau galime pastebėti, kad elektra varomi automobiliai yra ne ateities, o jau dabarties transportas. Kasmet pasirodo vis įvairesnių ir įvairesniai auditorijai skirtų elektromobilių, o šį kartą „Autopiloto“ apžvalgininkų rankose atsidūrė aštuonviečio elektrinio mikroautobuso „Peugeot e-Traveller“ vairas. „Peugeot Traveller“ pasirodė 2016 metais, kaip puikus analogas „Toyota Proace“ modeliui. Tai beveik vienodi automobiliai, turintys tiek panašią kainą, tiek dydį, tiek formas.
2021-07-18

Ketvirtos kartos „Renault Megane" – dažniausi gedimai ir silpniausios vietos

2015 metais debiutavusio ketvirtos kartos „Renault Megane“ gyvenimo ciklas jau eina į pabaigą, nes panašu, kad jau kitąmet debiutuos naujasis penktosios kartos modelis. Vairuotojai gali rinktis iš trijų „Megane“ versijų – hečbeko, sedano ir universalo. Po variklio dangčiu galima rasti 1,2, 1,3 arba 1,6 benzininius, bei 1,5 arba 1,6 litro turbo dyzelinius variklius.
2021-07-17

Ką verta žinoti prieš tampant naudoto „Volvo XC60“ šeimininku

„Autopiloto“ naudotų automobilių rubrikoje apsilankė pirmosios kartos „Volvo XC60“. Tai vidutinio dydžio didesnio pravažumo automobilis, kuris gali būti labai gera alternatyva besidairantiems į „Audi Q5“ ar „BMW X3“ modelius. Dar 2008 metais gaminti pradėtas pirmosios kartos „XC60“ ant konvejerio surenkamas buvo net devynis metus, kol 2017 metais debiutavo antroji modelio karta. Švedas stebina savo komfortabilumu.
2021-07-04

Naujiena elektromobilių rinkoje – „Seres 3“ apžvalga

Apsidairę namuose, pamatytumėte daugybę daiktų ant kurių parašyta „Made in China“ – „Pagaminta Kinijoje“. Tačiau kai kalba pakrypsta apie automobilius, į kinų pagamintą produkciją daugelis žiūri įtariai. Laidos „Autopilotas“ apžvalgininkas Vytenis Kudarauskas sėdo prie elektromobilio „Seres 3“ vairo ir pabandė patvirtinti arba paneigti mitus apie Kinijoje pagamintus automobilius. Kalbant apie Kinijoje pagamintus automobilius, pirmiausia akys kliūva į jų išvaizdą.
2021-07-03

Savaitgalio TV programoje – lemiamos krepšinio rungtynės ir nuotaikinga vasariškos laidos premjera

Šis savaitgalis, kartu su TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūloma programa, vienareikšmiškai skirtas antrajai Lietuvos religijai – krepšiniui. Olimpinės atrankos krepšinio turnyras ir jaunimo krepšinio pasaulio čempionatas prie ekranų pritrauks sporto aistruolius bei dovanos nepamirštamas rungtynes. Tačiau ką pamatyti, ras ir kitokios programos mėgėjai – kulinarinės pokalbių laidos „La maistas.
2021-07-03

Atnaujintas elektrinis „Hyundai Kona" – vienas geriausių nuvažiuojamų atstumų rinkoje

Elektromobiliai dažnai vadinami ateities transportu. Tačiau pagal tai, kaip greitai šių automobilių daugėja tiek Lietuvos, tiek užsienio gatvėse, galima elektromobilius vadinti nebe ateities, o dabarties transportu. Vienas jų – atnaujintas „Hyundai Kona“, kurį išbandė laidos „Autopilotas“ apžvalgininkas Gintenis Dauparas. Šiuo metu naujų ir elektra varomų „Hyundai Kona“ kainos svyruoja nuo 32 iki 47 tūkstančių eurų.
2021-06-27

Savaitgalio TV programoje – net dvi premjeros, filmai visų skoniams ir variklių gausmas lenktynių pristatyme

Įsimintinas savaitgalis – kartu su TV3, TV6, TV8 ir TV3 Play siūloma programa. Šį savaitgalį žiūrovų laukia net dvi premjeros – TV3 pristatys ketvirtąjį „Maisto kelio“ sezoną, o TV8 pakvies įsijungti intriguojančio serialo „Čigonaitė“ premjerą.
2021-06-26

„Volkswagen Golf R“ apžvalga: charakteriu išsiskiriantis hečbekas

Naujos kartos „Volkswagen Golf R“ – galingiausia ir vienintelė visų varomų ratų pavarą turinti šio automobilio versija. Progos išbandyti šį sportinį hečbeką nepraleido ir laidos „Autopilotas“ apžvalgininkas Gintenis Dauparas. Aštuntos kartos „Golf“ pasauliui buvo atidengtas 2019 metų pabaigoje, Vokietijoje, o nuo 2020 metų pradžios jau prasidėjo aktyvūs šio modelio pardavimai.
Lietuva 2021-06-20

Pripažinimo nesulaukęs „Nissan Pulsar“ – ko tikėtis įsigijus šį automobilį

„Nissan Pulsar“ – 2015 metais debiutavęs automobilis, turėjęs tapti pamaina iš Europos rinkos pašalintam „Almera“ modeliui. Tiesa, nors automobilis tikrai turi kuo maloniai nustebinti, sėkmė jam per daug nesišypsojo. Kuo išsiskiria šis kompaktiškas automobilis, „Autopiloto“ naudoto automobilio rubrikoje aiškinosi apžvalgininkas Vytenis Kudarauskas. Stebina erdve ir saugumu „Nissan Pulsar“ viduje – vidutinės kokybės medžiagos, tad vizualiai automobilio interjeras tikrai nenustebins.
2021-05-30

Naudoto „Volvo V60“ apžvalga: dažniausi gedimai ir kainų skirtumai

Pirmosios kartos „Volvo V60“ debiutavo 2010-aisiais ir yra vidutinio dydžio universalas priskiriamas „premium“ kategorijos automobilių segmentui. Plačiau apie šio naudoto automobilio kainą, charakteristikas ir dažniausiai pasitaikančius gedimus domėjosi TV6 laida „Autopilotas“. Techniškai šis automobilis yra labai panašus į „Volvo S60“ sedaną, todėl kas tinka kalbant apie vieną iš jų, tinka ir kitam.
2021-05-09

Šventinėje TV programoje – duoklė madai, geram kinui ir įtraukiančioms laidoms apie motinystę

Pasitikti vieną gražiausių pavasario švenčių – Motinos dieną – su ypatinga programa TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo kartu. Džiaugsmingą vaikų nuotaiką palaikys visai šeimai skirti filmai, mamų širdis džiugins linksmasis žaidimas „galvOK“, kuriame į kovą stos žinoma mama ir dukra, vakarais prie TV ekranų pritrauks intriguojantys filmai, o projekto „Didysis šou burbulas“ pasirodymai suvirpins kiekvieno širdį – dainos bus skirtos pačioms brangiausioms mamoms. Šeštadienis (05-01) 9.30 val.
2021-05-01

Naujiena mikroautobusų rinkoje – elektra varomas „Mercedes-Benz EQV"

„Mercedes-Benz EQV“ – vienas pirmųjų gamintojo elektra varomų automobilių. Tik šį kartą vokiečiai pasirinko kiek kitokį kelią nei daugelis gamintojų, nes tai septynis žmones galintis sutalpinti mikroautobusas. Jį išbandė laidos „Autopilotas“ apžvalgininkas Vytenis Kudarauskas. „EQV“ debiutavo 2019-aisiais, o prekyboje pasirodė 2020-ais metais. Kol kas tai yra antrasis „Mercedes“ automobilis varomas elektra.
2021-04-05

Kokybė paprastume – naudoto „Toyota Yaris“ apžvalga

Trečios kartos „Toyota Yaris“ debiutavo 2010-aisiais ir buvo gaminama iki pat praėjusių metų. Kodėl šis modelis taip ilgai išsilaikė prekyboje, naudotų automobilių apžvalgoje bandė išsiaiškinti „Autopiloto“ apžvalgininkas Vytenis Kudarauskas. „Yaris“ neatkreipia dėmesio išskirtinėmis detalėmis, tačiau šio automobilio paprastumas ir diskretiškumas daug kam patinka, o vairuotojai, kuriems reikia tiesiog važiuoti, į blankią išvaizdą nekreipia dėmesio.
2021-04-04

Trečios serijos BMW F30 apžvalga: dažniausiai pasitaikantys gedimai ir trūkumai

TV6 laida „Autopilotas“ apžvelgė trečios serijos BMW F30, kuris tęsia šiam modeliui būdingas tradicijas. Tai sportiškas ir truputį agresyvus kasdienis automobilis. Ne paslaptis, kad trečios serijos BMW modeliai kasmet yra vieni perkamiausių automobilių Lietuvoje. Vienas iš trečios serijos BMW kozirių visada buvo tai, kad vairuotojams buvo siūloma plati variklių gama ir didelės papildomos įrangos komplektavimo galimybės.
2021-03-21

Sportiškasis rinkos naujokas – „Cupra Formentor“ apžvalga

2020-aisiais pasirodė pirmasis individualus „Cupra“ gamintojo modelis „Formentor“. Ką siūlo šis automobilių industrijos naujokas, išbandė laidos „Autopilotas“ apžvalgininkas Gintenis Dauparas. „Cupra“ ženklas turi lenktyninę praeitį jau nuo 1970-ųjų, tačiau toks ženkliukas ant serijinei gamybai leidžiamo automobilio atsirado tik 1996 metais. Tai buvo sportiškiausios „Seat“ automobilių versijos. Pirmą kartą juo pažymėta „Seat Ibiza“ po sėkmingo starto pasaulio ralio čempionate.
2021-03-13

Savaitgaliui – naujo TV šou premjera, įspūdingi filmai ir kitos pramogos: sunku atplėšti akis

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šį savaitgalį kviečia žiūrėti įspūdingą premjerą „Didysis šou burbulas“, išskirtinį filmą „Vasaros paukščiai“, serialą „Pirmieji pasimatymai“, ir dar daugiau! Šeštadienis (03-13) 19.30 val. per TV3 ir Go3 populiarusis žaidimas „GalvOK“. Šį kartą prie komandos kapitonų Marijono Mikutavičiaus bei Manto Katlerio prisijungs žymus aktorius, filmų „Pasmerkti. Kauno Romanas” ir "Pasmerkti. Pajūrio džiazas" režisierius Artūras Rudokas bei aktorė Justina Nemanytė.
2021-03-13

Ieškantiems puikaus valdymo – atnaujintas pirmos serijos „BMW“

Laidos „Autopilotas“ komanda išbandė šiek tiek pasikeitusį, tačiau visų puikiai pažįstamą miesto mažylį iš Vokietijos – pirmos serijos „BMW“. Pirmosios serijos „BMW“ buvo pradėtas gaminti kaip pigesnė ir mažesnė trečios serijos alternatyva. Šis modelis anksčiau, kaip ir jo pirmtakai, turėjo galinius varomus ratus, o tai hečbekų segmente buvo labai reta ir pakėlė šio modelio populiarumą.
2021-03-11

Pavasariškam savaitgaliui – išskirtiniai filmai, laidos ir žaidimai

Prasidėjus pavasariui TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo ypatingą programą kiekvienam žiūrovui. Pamatykite smagiai nuteikiantį žaidimą „GavOK“, kulinarinę laidą „La Maistas“ bei daug gražių filmų visai šeimai. Šeštadienis (03-06) 13.05 val. per TV3 animacinis nuotykių filmas visai šeimai – „Sarila. Prarastoji žemė“. Šiaurės Kanadoje gyvenantis inuitų genties jaunuolis Markusis gali kalbėtis gyvūnais, daugiausia su čia gyvenančiais lemingais.
2021-03-06

Naudotų automobilių apžvalga: ką verta žinoti prieš įsigyjant „Seat Leon“

Laidos „Autopilotas“ naudotų automobilių rubrikoje apsilankė turistas iš Ispanijos – 2015 metų „Seat Leon“. Ar šis automobilis vis dar vertas dėmesio, aiškinosi laidos apžvalgininkas Gintenis Dauparas. Gintenio išbandytas modelis demonstruoja 105 arklio galias, kurias generuoja 1,6 l darbinio tūrio dyzelinis variklis, kombinuotas su mechanine greičių dėže. Šis modelis priklauso trečiajai „Leon“ kartai, kuri buvo pristatyta 2012 metų rugsėjį, Paryžiaus automobilių parodoje.
2021-02-28

Naudoto automobilio apžvalga: ko tikėtis įsigijus ketvirtos kartos „Ford Mondeo“

„Ford Mondeo“ vardas dažniausiai asocijuojamas su nepatikimais, pigiais ir nekokybiškais automobiliais. Tačiau ketvirtoji modelio karta viską pakeitė radikaliai. Prie automobilio vairo sėdo laidos „Autopilotas“ apžvalgininkas Vytenis Kudarauskas. Vytenio išbandytas „Mondeo“ turi 2 litrų darbinio tūrio, turbo dyzelinį variklį su 150 arklio galių, o suporuotas jis su dvigubos sankabos automatine pavarų dėže.
2021-02-27

„Alfa Romeo Giulia" apžvalga – ne kiekvienam sukurtas sedanas

Ilgai daugybės automobilių mėgėjų laukta „Alfa Romeo Giulia“ pasirodė 2015-aisiais, o pernai italai į dienos šviesą paleido atnaujintą automobilio modelį. Prie automobilio vairo sėdo ilgai nusivylimą juo jautęs laidos „Autopilotas“ apžvalgininkas Vytenis Kudarauskas. Išoriškai atnaujinta „Giulia“ nepasikeitė. Automobilis išlaikė savo apvalias ir grakščias formas.
2021-02-21

Paskutinieji žiemos savaitgaliai neleis nuobodžiauti su ypatinga TV programa: sunku atitraukti akis

Skaičiuojant paskutinius įspūdingos žiemos savaitgalius TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo laidų, filmų ir sporto įvairovę. Kviečiame žiūrėti Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos rungtynes, populiarųjį serialą „Gaujų karai. Princai“, laidą „Autopilotas“, „Sveikatos medis“ ir dar daugiau! Šeštadienis (02-20) 19.30 val. per TV3 Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos rungtynės. Čekija–Lietuva.
2021-02-20

Naujojo „Hyundai Tucson“ apžvalga: nuo pirmtakų skiriasi kone viskuo

Naujasis „Hyundai Tucson“ su ankstesniu modeliu neturi beveik nieko bendro. Radikaliai pasikeitusi išvaizda, visiškai naujas interjeras ir nauji hibridiniai varikliai. Ar į gerą šie pokyčiai, aiškinosi TV6 laidos „Autopilotas“ komanda. 2020-ųjų pabaigoje debiutavęs naujasis „Tucson“ yra ketvirtoji modelio karta. Iš pirmo žvilgsnio naujasis „Tucson“ visiškai kitoks nei ankstesnis modelis ir išskirtinis, palyginus su daugeliu konkurentų.
2021-02-20

Pirmosios kartos „Audi Q3": ką svarbu žinoti prieš įsigyjant šį miesto visureigį

„Audi Q3“ – vienas populiariausių SUV automobilių tiek Lietuvos, tiek likusios Europos rinkoje. Šį vokiečių kūrinį „Autopiloto“ naudotų automobilių rubrikoje išbandė laidos apžvalgininkas Gintenis Dauparas. Išbandomas automobilis turi 2 litrų darbinio tūrio dyzelinį variklį, keturis varomus ratus ir automatinę greičių dėžę, o pagamintas buvo 2017 metais. Dienos šviesą „Audi Q3“ išvydo 2011 metais Šanchajaus automobilių parodoje.
2021-02-16

„Toyota Yaris GR" apžvalga – sportiškasis standartinio „Yaris" brolis

Ekonominės klasės automobilių gamintoja „Toyota“ išleido įspūdingą mažylį – 261 arklio galias, keturis varomus ratus ir mechaninę greičių dėžę turintį „Yaris GR“. Modelis buvo pagamintas pasaulio ralio čempionatui. Tačiau jame dalyvauti galima tik serijiniams automobiliams, kurių turi būti pagaminta ne mažiau kaip 25 tūkstančiai vienetų. Kaip šiam mažyliui sekasi prisitaikyti miesto gatvėse, išbandė „Autopiloto“ apžvalgininkas Gintenis Dauparas.
2021-02-14

Naujasis „Mazda MX 30“: kokybiškas, bet praeityje įstrigęs elektromobilis

Naujausiu „Mazda“ modeliu „MX 30“ taikoma į tai, kas populiaru. Tai kompaktiškas, didesnio pravažumo automobilis, kuris yra varomas tik elektra. Įdomiausiomis šio elektromobilio savybėmis ir trūkumais domėjosi TV6 laida „Autopilotas“. Prie „Mazda MX 30“ vairo sėdęs laidos žurnalistas Vytenis Kudarauskas gyrė šio automobilio dizainą. Įdomioji jo savybė – durys. Galinės atsidaro priešinga kryptimi, tad būtina praverti priekines duris.
2021-02-07

Naudotų automobilių apžvalga: ką svarbu žinoti prieš įsigyjant „Nissan Qashqai“

„Autopiloto“ naudotų automobilių rubrikoje – lietuvių pamėgtas „Nissan Qashqai“. Laidos apžvalgininkas Gintenis Dauparas išmėgino 2015 metų modelį, turintį mažytį 1,2 l darbinio tūrio variklį ir 116 arklio galių. Pirmoji „Qashqai“ karta, kaip koncepcinis modelis, pasirodė 2004 metais Ženevos automobilių parodoje. 2006-aisiais buvo pradėta automobilio serijinė gamyba, o vos po metų jau buvo parduota maždaug 100 tūkstančių vienetų visoje Europoje. Antroji modelio karta pasirodė 2013-aisiais.
2021-02-06

Naujojo „Hyundai i20“ apžvalga – technologiškai pranašus miesto mažylis

Korėjiečiai pristatė naująjį „Hyundai i20“ – kompaktišką hečbeką, kuris su ankstesnės kartos modeliu neturi praktiškai nieko bendro. Kuo konkurencingoje rinkoje išsiskiria šis mažylis, aiškinosi laidos „Autopilotas“ apžvalgininkas Vytenis Kudarauskas. Kasmet Europoje maždaug 100 tūkstančių vairuotojų pasirenka „Hyundai i20“, tačiau palyginus su pagrindiniais konkurentais, tai dvigubai ar net trigubai mažiau.
2021-01-30

TV3 savaitgaliui siūlo išskirtinį filmą apie Butkute bei komedijas: sunku atplėšti akis

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šiam savaitgaliui siūlo išskirtinį Džordanos Butkutės koncertą–kino filmą „Labirintas“, smagią komediją visai šeimai „Princesės dienoraštis“, populiariausią žaidimą „galvOK“ ir sportą. Šeštadienis (01 23) 19.40 val. per TV3 ir Go3 nuotaikingiausias žaidimas „galvOK“. Šį kartą prie komandos kapitonų – Manto Katlerio bei Marijono Mikutavičiaus prisijungs tv3.lt portalo vyr. redaktorius ir TV laidų vedėjas Artūras Anužis bei aktorė Lina Rastokaitė.
2021-01-23
Į viršų