Tiesiogiai: „Didžiajame šou burbulas“ – atviri senbuvių pokalbiai

„Didysis šou burbulas“ projekte įpusėjo dar vieną savaitė. Tai – unikalus projektas, kuris apjungia net du žanrus – realybės ir sekmadienio TV šou. 

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, laidos pabaigoje senbuviams teko atsisveikinti su dalyviu, kuris, žiūrovų sprendimu, kovos daugiau nebetęs.

Projekte visų dalyvių likimus nulemia žiūrovai, tad jų sprendimu „Burbulą“ palikti teko Irenai Starošaitei.

„Tikrai skaudu atsisveikinti su šia kompanija, bet išgyvenau nuostabiausias 3 savaites, sudalyvavau geriausiuose vakarėliuose ir atradau labai daug nuostabaus jaunimo, gerų draugų. Džiaugiausi būdama su jais ir žinau, kad man iškristi yra ne taip skaudu, kiek būtų skaudu bet kuriam kitam iš jų“, – sakė prieš 3 savaites į projektą atėjusi Irena.

Žiūrovai dalyvius ir jų gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą „Go3““, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.

Šiandienos transliacijos metu pasirodys: Gabija ir Žygis, vėliau – Ieva ir Fara. 

 


Rašyti komentarą...
A
Anai
2021-05-03 16:25:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geresnio gyvenimo jiems nereikia, salės uždarytos, negi patys stovėdami prieš veidrodį juk nestrakaliosi, pinigo nemokės už tai guli kai drambliai, paverkšlena, kokia vaikystę sunki buvo, žmonėms suminkština širdis ir galvoja ką dar kvailesni sugalvot
Atsakyti
-1

V
Vilniete
2021-05-03 15:26:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip nebus nuastabiausias laiko praleidimas, gulet valgyt nahaliavo, nereikia zvavuliui pietus gamint, tešlos minkyt šakociams, daug kas sutiktų tokio malonumo, pacypauja, papus pajudina savaitgali, nuastabus gyvenimas
Atsakyti
-2

A
Ana
2021-05-03 16:01:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šventą tiesa.Man tai toks durniu laukas.Syki pasiunčia pamačiau kelis prispangusius,daugiau nebežiuriu,tik prabegom
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų