Jampolskis skyrė jautrų pasirodymą brangioms moterims: tirpdo širdis

Sekmadienį TV3 ir TV3 Play eteryje „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai žiūrovus stebins dainomis skirtomis mamoms. Dalyviai turėjo parengti pasirodymus mamos dienos proga – vieniems daina buvo paskirta iš anksto, tuo tarpu kiti turėjo galimybę pasirinkti ją patys.

Jautrų pasirodymą pristatė ant scenos ir aktorius Marius Jampolskis.

Dar prieš pasirodymą buvo rodomas reportažas su Mariaus mama bei močiute.

„Iš karto matėsi, kad jis labai mėgo dėmesį. Nuo pat mažens. Būdamas visai mažiukas, jis norėdavo atkreipti į save dėmesį“, – sakė M. Jamolskio mama.

„Jis talentingas. Jis niekada nedaro pusę kojos. Jis atiduoda visą save. Suprantat, jis virš savo jėgų – atiduoda viską, ką gali. Ir jis jaučia, tai, ką daro ir ką nori pasakyti. Labai džiaugiuosi turėdama tokį anūką“, – pasakojo aktoriaus močiutė. 

Antradienį Mindaugas Rainys dalyviams atskleidė, jog pasirodymų tema šią savaitę – mamos diena.

Traukiant burtus paaiškėjo, kurie dalyviai yra laisvi, jiems suteikta kūrybinė laisvė. Laimė nusišypsojo šiems projekto dalyviams: Mariui Jampolskiui, Irenai Starošaitei, Justinui Lapatinskui, Justinui su Ieva ir Norbertui.

Temos paskelbimas:

Aleksandrui Ivanauskui-Farai atiteko daina „Mama, pakylėk ligi dangaus“. Žygiui su Gabija atiteko Vido Bareikio daina „Pažiūrėk į mane, mama“. Gabrielė Rutkauskienė-Vasha atliks Marijono Mikutavičiaus „Aš labai myliu savo mamą“ dainą. Mia gali rinktis iš 2 dainų: Džordanos Butkutės „Mama“ arba Alisha Kiss „Superwoman“. Atlikėjas Radži taip pat gali rinktis iš 2 dainų: „Tavo akys“ arba „Motinos valsas“.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų