memel motor fest

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „memel motor fest“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „memel motor fest“.

Jubiliejines „Aurum 1006 km lenktynes“ praturtins išskirtinių automobilių paroda

Tapo gražia tradicija kai turiningoje ir įvairiaspalvėje „Aurum 1006 km lenktynių“ programoje vietos randa ir vis didesnio žiūrovų dėmesio susilaukianti „Memel Motor Fest“, siūlanti atidžiau žvilgterėti ne vien į sportinius, bet ir į išskirtinius, lengvai pastebimus automobilius mūsų miestų gatvėse ir užmiesčio keliuose.
2024-05-20

„Memel Motor Fest“ festivalyje – galimybė pavairuoti itališką superautomobilį

Jau birželio 10-ą dieną, Klaipėdos universiteto aikštėje, įvyks gražių, retro stiliaus, naujų, ryškių automobilių paroda – „Memel Motor Fest“. „Įspūdinga renginio aplinka patiks visiems“, – atskleidžia „Memel Motor Fest“ organizatorius, Edmundas Dargis.
2023-06-04

Klaipėdoje vėl įvyks išskirtinių automobilių paroda – „Memel Motor Fest“

Išskirtinių automobilių paroda „Memel Motor Fest“ šiemet pratęs ilgametę tradiciją – kvies atvykti pasižvalgyti į išskirtinius automobilius. Šiemet „Memel Motor Fest“ paroda įvyks naujoje vietoje – Klaipėdos universiteto aikštėje, kurioje organizatoriai tikisi sulaukti rekordinio gražių, naujų, ryškių automobilių kiekio. „Įspūdinga renginio aplinka patiks visiems“, – pridūrė renginio organizatorius, Edmundas Dargis.
2023-05-15

„Memel Motor Fest“ organizatorius: „Kultūra keičiasi, tačiau žavesys išlieka“

Jeigu šmirinėdami po vieną iš didžiųjų Lietuvos miestų esate patekę į milžinišką automobilių kultūros renginį su įspūdingiausiais projektais šalyje, tikėtina, sutiksite ir ten besisukiojantį Edmundą Dargį. Šiuo metu klaipėdiečio vizitine kortele yra tapęs „Memel Motor Fest“ vardas, tačiau vyras automobilinius renginius organizuoja jau daugiau nei 16 metų. Per tą laiką keitėsi daug kas:  automobiliai, tobulinimo mados, ir net žmonės. Nesikeitė tik aistra ratuotai technikai.
2023-05-10

Panevėžyje vėl įvyks „Memel Motor Fest“

Beveik visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose surengta automobilių ir kitos technikos paroda „ Memel Motor Fest“, sparčiai į pabaigą einančią vasarą paminės su didžiausio prekybos centro Panevėžyje „RYO“ pagalba. Rugpjūčio 27-os popietę, „RYO“ prekybos centro teritorijoje įsikurs „Memel Motor Fest“ dalyvių ir pramogų miestelis, kuriame pagrindiniu akcentu bus, be abejonės, įvairūs automobiliai.
2022-08-17

„Memel Motor Fest” arba akį traukiantys išskirtiniai automobiliai

Šeštadienį, kai trasoje buvo pats lenktynių įkarštis, į savo fiestą pakvietė ir išskirtinių automobilių mėgėjai. 15 val. prasidėjo išskirtinių automobilių „Memel Motor Fest“ paradas nuo lenktynių trasos į J. Basanavičiaus gatvę Palangoje šalia klubo „Mojo Lounge“, o 17.30 val. atveria duris šių automobilių paroda, neabejotinai sutrauksianti būrį suinteresuotų smalsuolių.
2022-07-16

„Aurum 1006 km“ lenktynėse – akį traukiančių automobilių paroda

Tradicija tapusios „Aurum 1006 km“ lenktynės kiekvienais metais pritraukia tūkstančius autosporto gerbėjų, kurie trokšta pamatyti kaip lyderiai kovoja dėl aukščiausiųjų pozicijų. Vis dėlto, kadangi „Aurum 1006 km“ lenktynių dalyviai turi įveikti ne sprintą, o maratoną, didžiausio Baltijos šalyse autosporto renginio organizatoriai pasirūpino, jog lenktynių žiūrovai galėtų ne tik stebėti varžybas, bet ir gauti kitokių pramogų.
2022-07-13

„Memel Motor Fest“ taps kultūriškai svarbios Klaipėdos miesto šventės dalimi

Vasario 24-26-ą dienomis, Klaipėdoje įvyks tradicija tapęs „Miesto šviesų festivalis“. Laukiamiausiu šaltojo sezono renginiu pripažintas festivalis šį kartą dedikuotas 770-ies metų Klaipėdos jubiliejui.
2022-02-21

„Jūros šventės“ metu – išpuoselėtų automobilių paroda

Jau šį savaitgalį startuosianti „Jūros šventė“ taps gerokai įdomesnė tiems, kas negali iškęsti penkių minučių be diskusijų apie automobilius.  Didžiausioje Klaipėdos miesto šventėje šį savaitgalį išsirikiuos šūsnis išskirtinių ir neeilinių automobilių, kuriuos galbūt kada nors matėte gatvėje, socialiniuose tinkluose ar kada nors svajojote.
2021-07-22

Ilgiausia nenutrūkstanti televizinė transliacija: „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės žada sudrebinti ne tik Lietuvą

Jau nuo šio trečiadienio, liepos 14-osios, Palangoje įvyks didžiosios „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės, kasmet pritraukiančios galybę adrenalino ir įspūdingų automobilių gerbėjų. O tie, kurie patys renginyje dalyvauti negali, kviečiami karščiausias metų lenktynes sekti ekranuose kartu su TV3 žiniasklaidos grupe. Komandų pristatymas – jau šį trečiadienį nuo 12 val. portale tv3.lt.
2021-07-14
REKLAMA
REKLAMA

„Aurum 1006 km“ lenktynėse – dėmesį traukiančių automobilių paroda

Ne vieną Lietuvos miestą aplankę „Memel Motor Fest“ automobilių parodos organizatoriai šį kartą technikos mylėtojus žada nustebinti didžiausiame automobilių sporto festivalyje Baltijos šalyse. Neužilgo įvyksiančiame „Aurum 1006 km“ lenktynių festivalyje vėl skambės „Memel Motor Fest“ vardas, kuris labai dažnai asocijuojasi su neeilinių automobilių parodomis.
2021-07-10

Kaune įvykusio „Memel Motor Fest“ organizatoriai: „Tai buvo be galo ypatingas renginys“

Daugiau kaip 200 skirtingų automobilių – faktas, kurį norėtųsi paminėti praėjusį savaitgalį į Kauną neatvykusiems automobilių gerbėjams. Rugsėjo 7-ą dieną, nuo ankstyvo ryto, į pagrindinę Kauno miesto aikštę – Rotušės aikštę, pradėjo plūsti įvairiausio plauko automobiliai. Modifikuoti, naujutėliai, neseniai atšventę garbingą jubiliejų.
2019-09-09

Paskutinis „Memel Motor Fest“ renginys taps Kauno miesto šventės dalimi

„Automobilių entuziastų sezoną uždarysime su trenksmu“ – tai yra svarbiausias „Memel Motor Fest“ organizatorių siekis rugsėjo 7-ą dieną, kai Kaune įvyks automobilių šventę, skirtą technikos mėgėjams ir paskutinė, finalinė šio festivalio nata. Šiais metais 5-erių metų jubiliejų menantis „Memel Motor Fest“ festivalis, metų pradžioje išsiruošė į turą per Lietuvą.
2019-08-21

„Memel Motor Fest 2019“ namų teritorijoje pagerino lankomumo rekordą

„Visur gerai, bet namie - geriausia“, - tokius žodžius šeštadienio popietę ištarė Memel Motor Fest organizatoriai, kurie birželio 8-ąją išsikrovė lagaminus gimtojoje Klaipėdoje. Džiūgauti organizatoriams tikrai buvo dėl ko.
2019-06-11

„Memel Motor Fest“ šventėje – melomanų antplūdis

Tradicija tapusio „Memel Motor Fest“ organizatoriai neįsivaizduoja automobilių entuziastams skirtos šventės, kurioje nebūtų didžiulės „Basshead“ bendruomenės narių. Gegužės mėnesio pabaigoje įvykęs pirmasis šių „Memel Motor Fest“ festivalis leido sostinės gyventojams iš arčiau pamatyti kaip atrodo miniatiūrinės koncertų salės.
2019-06-05

„Memel Motor Fest 2019“ – jubiliejų švenčiantis festivalis grįžta į gimtąjį miestą

Gegužės 25-ąją, Vilniuje, oficialiai startavęs naujas „Memel Motor Fest“ 2019 metų sezonas, sulaukė milžiniško sostinės gyventojų susidomėjimo. Prabangūs, reti, skoningai modifikuoti ir kruopščiai restauruoti ratuočiai tapo itin stipriu traukos objektu, kuriam nebuvo abejingi nei jauni, nei garbaus amžiaus senjorai. Dabar „ Memel Motor Fest“ persikelia į savo gimtąjį miestą – Klaipėdą, kuriame prieš penkerius metus pirmą kartą buvo surengta daugelio entuziastų pamėgta šventė.
2019-06-03

„Memel Motor Fest“ 2019 metų startas Vilniuje – tarp gausybės išskirtinių automobilių

Saulėtą šeštadienio popietę, Vilniaus miesto širdyje oficialiai startavo ilgai lauktas „Memel Motor Fest“ – išskirtiniams automobiliams skirta šventė, kuri nustebino net ir pro šalį ėjusius sostinės gyventojus. Vienas šalia kito išrikiuoti, kruopščiai į parodą atrinkti automobiliai džiugino ir stebino, ir netgi – priversdavo pakeisti iki šiol susidrausią nuomonę. (nuotr.
2019-05-27

„Memel Motor Fest“ organizatoriai: „Automobilis – tai emocija“

Gegužės 25-oji. Paskutinis gegužės mėnesio šeštadienis. Būtent šią dieną prasidės „Memel Motor Fest“ “koncertinis turas”. Norėdami sužinoti kas slypi iš už „Memel Motor Fest“ vardo, pakalbinome vieną iš renginio organizatorių – Edmundą Dargį, kuris sutiko atsakyti į mūsų užduotus klausimus. Lietuvoje kiekvienais įvyksta nemažai skirtingų renginių, kuriuose galime pamatyti ne vieną išskirtinį automobilį.
2019-05-06

„Memel Motor Fest“ festivalyje – griausmingas „Jeep“ entuziastų pasirodymas

Tikras visureigis – vienas iš tų apibrėžimų, kuris tinka tik labai, tikrai labai siauram automobilių ratui. Rėminė konstrukcija, stipraus kumščio reikalaujanti palėtintojo įjungimo svirtis bei šiek tiek kampuotų formų kėbulas į kiekvieno vairuotojo galvą pradeda siųsti signalus, kurių dėka anksčiau ar vėliau norisi atsidurti bekelėje. Penktąjį gimtadienį švenčiantis „Memel Motor Fest“ visuomet į savo gretas priimdavo įvairių tipų automobilius: nuo kabrioletų iki savadarbių transporto priemonių.
2019-04-09

Penki įsimintiniausi „Memel Motor Fest“ momentai

„Memel Motor Fest“ šiais metais švenčiantis kuklų 5-erių metų jubiliejų, 2019 metais automobilių entuziastus džiugins net tris kartus, trijuose miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Vis dėlto, pastarasis yra „Memel Motor Fest“ namai ir gimtasis miestas. Būtent Klaipėdoje, prieš penkerius metus, saulėtos vasaros dieną startavo vienas didžiausių automobilistams skirtų renginių.
2019-03-31

Gimtadienį švęsiantis „Memel Motor Fest“ leidžiasi į turą per Lietuvą

„Išskirtinis renginys, išskirtiniams automobiliams“, – štai ką prieš penkerius metus, 2015 metų pradžioje, išgirdo automobilių entuziastų bendruomenė, kuri buvo kviečiama atvykti į Klaipėdoje vyksiančią automobilių parodą. Palankiai sutikta ir teigiamai įvertinta, Klaipėdos mieste gyvenančių entuziastų, iniciatyva po truputėlį įgavo pagreitį, o šiemet – 2019 metais, įjungs aukščiausią pavarą.
2019-02-24

Klaipėdoje apdovanojo išskirtinių automobilių savininkus

Praėjusį savaitgalį automobilių entuziastai iš visos Lietuvos keliavo į didžiausią ir vienintelį mūsų šalies uostamiestį – Klaipėdą. Rugsėjo 8-ąją dieną, Klaipėdoje esančioje Vasaros koncertų estradoje įvyko automaniškas sezono uždarymas – „Auto Picantic“. Išskirtinių automobilių vairuotojus subūrę „Auto Picantic“ organizatoriai džiaugėsi, jog pasižvalgyti į dėmesį traukiančią techniką nepraleido nei „Auto Picantic“ dalyviai, nei Klaipėdos miesto gyventojai.
2018-09-11

Vasaros koncertų estradoje įvyksiantis „Auto Picantic“: Tai automaniškas sezono uždarymo renginys

„Artėja metas, kuomet privalėsime garsiai ištarti – atėjo metas uždaryti sezoną“, – pokalbį pradeda šį savaitgalį įvyksiančio „Auto Picantic“ renginio organizatoriai. Jeigu „Auto Picantic“ vardas Jums nieko nesako – nieko baisaus. Už tik ką iškepto vardo stovi nemažai patirties turintys automobilių entuziastai, kurie artėjantį savaitgalį visiems automanams surengs sezono uždarymo šventę.
2018-09-04

„Memel Motor Fest“ organizatoriai: „Nesitikėjome, jog bus taip gerai“

Saulėta birželio 9-osios popietė daugeliui automobilių entuziastų buvo ypatinga. Išsiilgę masyvesnių, automanams skirtų susibūrimų, išskirtinių ratuočių vairuotojai rinkosi į tradicija tapusiu „Memel Motor Fest“. Sulig kiekvienais  metais „Memel Motor Fest“ festivalio dalyvių gretos auga, ir už tai reikėtų dėkoti organizatoriams, kurie nuolatos ieško būdų kaip renginiui skirtoje teritorijoje sutalpinti kuo  daugiau  automobilių.
2018-06-11

„Memel Motor Fest“ automobilių parodos perlas – tūkstančių verta modeliukų kolekcija

Automobilių kolekcionierius – skambi frazė, kuri daugeliui sako, jog priešais stovintis žmogus turi didžiulę silpnybę įvairioms transporto priemonėms. Šis kartas ne išimtis, skirtumas tik tas, jog Domo Stankovičiaus automobilių kolekcija nėra tipinė. Klaipėdos miesto gyventojo automobilių kolekcija yra išskirtinė ne tik dėl joje esančių egzempliorių, bet ir dėl jos mastelio, o tiksliau – skirtingo mastelio.
2018-06-04

Ko tikėtis „Memel Motor Fest 2018“? Šnekamės su organizatoriais

„Memel Motor Fest“ – tikrai ne pats seniausias, bet labai sparčiai išpopuliarėjęs ir patobulėjęs festivalis, kuris jau kelerius metus iš eilės vyksta Klaipėdos mieste.  Praėjusiais metais aukštai kartelę užkėlę „Memel Motor Fest“ organizatoriai su nekantrumu laukia kada ateis birželio 9-oji diena, kuomet į Klaipėdą suplūs milžiniškas būrys automobilių entuziastų iš visos Lietuvos.
2018-05-30

Galingų garso sistemų mada sugrįžta

Džiugu matyti, kad automobilinė audio garso kultūra Lietuvoje klesti ir juda pirmyn. Metai iš metų Lietuvos audio garso fanų automobiliai vis labiau pradeda lygiuotis į užsienyje projektuojamas kokybiškiausias sistemas. Kadaise atrodžiusios nepasiekiamos garso aparatūros sistemos - šiandien tampa vis labiau mums įgyvendinamos.
2018-05-22

„Memel Motor Fest 2018“: Automobilistų vasara visada ateina į Klaipėdą!

Vienas laukiamiausių automobilių gerbėjų vasaros renginių -  „Memel motor fest“ birželio 9 d. kviečiantis į  automobilių vasaros  sezoną atidarymą Klaipėdoje! Jau tradiciniu tapęs „Memel Motor Fest” ketvirtus metus iš eilės organizuoja išskirtinę šventę dalyviams ir renginio svečiams. Į automobilių stovėjimo aikštelę, šalia Klaipėdos miesto piliavietės, surinks per 200 išskirtinių, gražių ir įsimintinų automobilių ir visos Lietuvos.
2018-04-10

„Memel Motor Fest 2017“ sezono uždarymas : išrinkite gražiausią renginio dalyvio automobilį

Baigiantis šiltąjam sezonui garažuose uždaromi iki kito sezono įvairūs išskirtiniai automobiliai, bet paskutiniam išvažiavimui į Memel motor fest parodą įvairūs automanai iš visos Lietuvos susirinko ten kur jį ir atidarė - į Klaipėdą. Rugsėjo 9 dieną „Inchcape“ automobilių salone susirinko gausu būrys automobilių ir dar daugiau žiūrovų. Praėjusį savaitgalį automobilininkų vasaros sezono uždarymas Memel motor fest buvo išties išskirtinis.
2017-09-12

„Memel Motor Fest 2017” - Automobilių vasaros sezono uždarymas

Šių metų birželio pradžioje, kartu su „Klaipėda JAZZ” festivaliu, Klaipėdos senamiestyje atidarėme automanų vasaros sezoną skelbdami jog Klaipėda – automobilių kultūros sostinė 2017 m. Automobilių parodos metu iš 150 dalyvių išrinkome net 13 gražiausių automobilių savo klasėse, bei apdovanojome gausiais rėmėjų prizais. Bet viskas kas prasideda turi ir pabaigą, šiuo atveju – šiltasis vasaros sezonas, tad kviečiame jį palydėti kartu. Tęsiant pažadus, rugsėjo 9 d. (šeštadienį) nuo 12 val.
2017-08-22

dB Drag čempionatas nepaliko abejingų

Praėjusį šeštadienį Klaipėdoje automanai atidarė sezoną renginyje „Memel motor fest“. Tuo pat metu įvyko ir pirmasis šių metų „dB Drag“ čempionato etapas. Tai jau antras kartas istorijoje kaip šis čempionatas prasideda būtent Klaipėdoje! Organizatoriai BassBrothers ir Xaudio.lt džiaugiasi, kad šis hobis vėl tampa populiarus, kadangi tokias įspūdingas varžybas atmena tik 2010 - aisiais. Tai parodė tiek ypač gausus dalyvių skaičius ir jų turima rimta garso sistema automobiliuose.
2017-06-09

Klaipėdoje atidarytas automobilistų vasaros sezonas

Praėjusį šeštadienį Klaipėdoje įvyko jau trečiasis autombilistų vasaros sezono atidarymas - Memel motor fest 2017! Kaip ir kas met suburiantis dideli kiekį įdomių automobilių - jų šiais metais gerokai virš 150! Šių metų renginio šūkis: Klaipėda - automobilių kultūros sostinė! Ir jis puikiai tai atspindėjo vaikščiojant po naująją Pilies gatvės automobilių aikštelę. Amerikietiški, retro, klasikiniai, tiuninguoti, reti, išlaikyti ar gyvenimo ir ilgą kelią matę automobiliai.
2017-06-06

„Memel Motor Fest 2017“ dalyvių sąrašuose - nuo klasikinių „Camaro“ iki išpuoselėtų „Hot Rodų“

Trečius metus iš eilės organizuojamas išskirtinių automobilių vasaros sezono atidarymas „Memel motor fest 2017“ birželio 3-ą kartu kvies praleisti dieną uostamiestyje su „Klaipėdos pilies džiazo festivaliu“. Visą dieną visiškai naujoje vietoje Pilies gatvės automobilių stovėjimo aikštelėje išsirikiavę išskirtiniai automobiliai džiugins žiūrovus, o iškart po jo kvies džiazo festivalio koncertas Kruizinių laivų terminale.
2017-05-22

Šiemet vykstančio „Memel Motor Fest“ pagrindinė tema - specialiųjų tarnybų technika

Trečius metus iš eilės organizuojamas išskirtinių automobilių vasaros sezono atidarymas „Memel motor fest 2017“ birželio 3-ą kartu kvies praleisti dieną uostamiestyje su „Klaipėdos pilies džiazo festivaliu“. Visą dieną visiškai naujoje vietoje Pilies gatvės automobilių stovėjimo aikštelėje išsirikiavę išskirtiniai automobiliai džiugins žiūrovus, o iškart po jo kvies džiazo festivalio koncertas Kruizinių laivų terminale.
2017-05-05

Klaipėda šiemet taps automobilių kultūros sostine

2017  metais Klaipėda tapo Lietuvos kultūros sostine, o šių metų Memel motor fest organizatoriai kviečia taip pat skelbti Klaipėda ir automobilių kultūros sostine. Jau trečius metus iš eilės, pirmąjį birželio mėnesio savaitgalį, Klaipėdoje į vasaros sezono atidarymą kviečiami visi Lietuvos ir užsienio motorizuotos technikos savininkai ir jiems neabejingi žiūrovai. Laikas nesikeičia jau trečius metus - birželio 3 d. 14 val., bet pirmoji renginio naujovė - visiškai kita vieta.
2017-03-22

„Memel Motor Fest 2016“ : Didesnis, įspūdingesnis ir spalvingesnis

Praėjusį savaitgalį, didžiausiame Lietuvos uostamiestyje, šurmuliavo „Memel Motor Fest 2016“. Automobilių entuziastams ir visiems Klaipėdos miesto gyventojams ir svečiams surengta šventė, kurioje buvo pristatomi patys įspūdingiausi, patys stilingiausi automobiliai, riedantys mūsų šalies keliais.  „Memel Motor Fest 2016“ variklio garsai pirmą kartą buvo užvesti prieš porą mėnesių, kai buvo paskelbta dalyvių atranka į automobilių parodą.
2016-06-06

„Memel motor fest 2016“ - ne tik automobilių entuziastams

Antrus metus iš eilės organizuojamas išskirtinių automobilių vasaros sezono atidarymas „Memel motor fest 2016“ birželio 4 dieną, 14 valandą į Klaipėdą suburs ne tik automobilių entuziastus, bet ir visus prijaučiančius technikai bei norinčius praleisti savaitgalio popietę kitaip nei visada. Šiais metais organizatoriai pažada išsiplėtusią programą tiek dalyviams, tiek ir žiūrovams.
2016-05-30

„Memel Motor Fest 2016“: ir automobiliai, ir gatvės šokiai

Evoliucija. Turbūt tai – tinkamiausias žodis apibūdinti jau antrą kartą Klaipėdoje rengiamą išskirtinių automobilių vasaros sezono atidarymo šventę „Memel Motor Fest“. Jau pernykštis renginys stebino ir technika, ir žiūrovų gausa, o štai šių metų „motorfestas“ bus tikrų tikriausia gatvės kultūros fiesta. Kaip ir gatvės kultūra, taip ir pats renginys, uostamiesčio Vasaros estrados prieigas sudrebinsiantis birželio 4-ąją, bus daugiabriaunis.
2016-05-24

"Memel Motor Fest 2016" festivalyje : Mūšis dėl garso sistemų decibelų

Dažnai organizatoriai, anonsuodami būsimą savo renginį, nesidrovi skambiai pareikšti: "Jis sudrebins miestą!" Suprantama, žodis "sudrebins" naudojamas perkeltine prasme, ir taip būna 99,99 proc. atvejų. Bet ne šį kartą! Birželio 4 dieną Klaipėdoje įvyksiantis automobilininkų vasaros sezono atidarymui skirtas "Memel Motor Fest 2016" išties sudrebins Klaipėdą. Sudrebins tiesiogine to žodžio prasme.
2016-05-13

Pajūryje ir vėl aidės variklių gausmas

Jau antrą kartą Klaipėdos mieste bus organizuojamas išskirtinių automobilių vasaros sezono atidarymas – „Memel motor fest 2016“. Birželio 4d. 14 val. Klaipėdos Vasaros estradą vėl drebins ne tik automobilių variklių gausmas, bet ir kokybiška audio technika sumontuota jų salone.
2016-04-13

„Memel Motor Fest“ naująjį automobilistų sezoną atidarys Klaipėdoje

Praėjusių metų gegužės mėnesio pabaigoje, pirmą kartą Klaipėdos miesto istorijoje buvo surengtas didžiausias automobilių entuziastams skirtas festivalis - „Memel Motor Fest“. Į renginio organizatorių iniciatyvą suburti didžiulį būrį automanų sureagavo daugybę žmonių, kurie nepraleido progos pusdienį praleisti didžiausiame Lietuvos uostamiestyje.
2016-03-18

„Memel Motor Fest 2015“ : Automobilių entuziastai praskaidrino klaipėdiečių šeštadienio popietę

Paskutinis gegužės mėnesio šeštadienis buvo labai svarbus visam Žemaitijos regionui. Pirmą kartą Klaipėdos miesto istorijoje buvo surengtas didžiausias automobilių entuziastams skirtas festivalis - „Memel Motor Fest 2015“.  Pajūryje, automanams skirtų renginių per vienerius metus įvyksta ne tiek jau ir daug.
2015-06-01

„Memel Motor Fest 2015“ organizatoriai : „Nuo šiol automanams skirti renginiai vyks ir Klaipėdoje“

Gegužės mėnesio paskutinį savaitgalį, didžiausiame Lietuvos uostamiestyje - Klaipėdoje, įvyks „Memel Motor fest 2015“. Specialiai automobilių entuziastams skirtas renginys stengsis į vieną suburti automanus ne tik iš visos Žemaitijos, bet ir iš viso Lietuvos. Vakarinėje mūsų šalies dalyje automobilių gerbėjams skirtų renginių nėra labai daug.
2015-05-14
Į viršų