Garsių krepšininkų vaikai – tėčių kopijos: įvertinkite panašumą

Tėvų ir vaikų panašumas neretai stebina, atrodo, kad jie yra mažosios tėvų kopijos. Būtent Lietuvos krepšininkų atžalos neretai sulaukia įvairių komentarų, pagyrų bei replikų, jog yra labai panašios į savo tėvus.

25

Dažniausiai savo vaikų nuotraukomis krepšininkai ar jų žmonos dalijasi savo socialiniuose tinkluose, ten jos ir sulaukia daugybės komplimentų iš internautų.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Krepšininkai ir jų vaikai

Šarūnas Jasikevičius

Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka – bene tobuliausia sporto pasaulio pora.Šarūnas ir Anna 2017-aisiais po 8-erių metų draugystės sumainė aukso žiedus ir įtvirtino savo sąjungą. Daugeliui Šarūnas ir Anna atrodė kaip ilgus metus susituokusi pora, tačiau amžiną meilę prisiekti jie ryžosi tik po 8-erių metų.

Savo santuoką įtvirtino Graikijoje, prie Vouliagmeni ežero, šalyje, kuri jiems yra ypač svarbi – čia iš Korfu salos kilusi Anna 2009-aisiais viename Atėnų bare, dar būdama studente, sutiko krepšininką, kuris žaidė „Panathinaikos“ klube.

Krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka 2012-aisiaisi gimė sūnus Lukas ir 2010-aisiais gimusė poros pirmagimė dukra Aila. Šarūnas su savo sūnumi it du vandens lašai. Ne paslaptis, kad juos abu sieja ne tik vienodi veido bruožai, bet ir bendras hobis – krepšinis.

Simas Jasaitis

Krepšininkas Simas Jasaitis su žmona Oksana Pikul-Jasaitiene augina sūnų Dominyką, kuris gimė 2015-aisiais. Dominykas tiek veido bruožais, tiek vešliais plaukais panašus į savo krepšininką tėvą.

Simas su Oksana aukso žiedus sumainė 2013 metais. Garsios poros tuoktuvių ceremonija vyko sostinės Šv. Jonų bažnyčioje.

Primename, kad viena labiausiai Lietuvos naujienų portaluose aptarinėjamų šalies porų - krepšininkas Simas Jasaitis ir visažistė, dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė. 2018 metais sūnų auginanti pora išgyveno pati rimčiausią jų santykius patikrinųsį testą. Pikul atskleidė, jog šis laikotarpis jai buvo itin pamokantis, o daugelio klaidų ji antrą sykį jau nebekartotų.

REKLAMA

„Elgčiausi visai kitaip, daryčiau viską visiškai kitaip. Jeigu kažkas provokuoja iš šalies ir piktai provokuoja – tempte tempia žmogų už liežuvio pasisakyti ar apsiginti savo poziciją, tai žmogus emocijos pagautas puola į tą ratą ir pasakoja, ko nereikia. Kiekvienoje šeimoje yra sava problema ir kiekviena šeima turi ją spręsti savaip“, – į savo skyrybų dramą iš šono žvelgė ji.

Garsi pora ne retai lepina sūnų kelionėmis, vandens pramogomis bei kitokiomis linksmybėmis. Praėjusiais metais Dominykas savo tikrąją gimimo dieną paminėjo su tėvais ilsėdamasis Turkijoje, o vėliau paminėjo žaidimų kambaryje su artimaisiais bei draugais.

Jasaičiai sūnui padovanojo žaislų, valgė šventinį tortą, apsilankė dinozaurų parke. O. Pikul-Jasaitienės mama Laima anūkui padovanojo paspirtuką. Jasaičiai sūnui planuoja įteikti dar vieną dovaną – žaislinį automobilį, su kuriuo Dominykas galės važinėtis po namų kiemą.

„Man kaip mamai atrodo, kad sūnus toks pats, kaip ir praėjusias metais. Tikriausiai taip yra daugumai tėvelių. Tačiau, kas pamato Dominyką po ilgos laiko pertraukos, sako, kad jis labai paaugo ir yra dar linksmesnis. Dominykas parodo ir charakterį, o baramas klauso tik tėčio. Močiutės ir mamos nenori klausyti. Auga vyras su savo nuomone, sveikas ir laimingas. Ko daugiau mamai gali reikėti“, – šypsodamasi kalbėjo žinoma moteris.

Ir nors Jasaičių šeima visai neseniai išgyveno santykių krizę, panašu, kad visos negandos liko praeityje. O. Pikul-Jasaitienė teigia, kad apie šiandieninę situaciją šeimoje kalbėti ji nenori ir nuo kalbų apie santykius susilaiko.

„Svarbiausia yra mūsų mažylio norai, poreikiai ir laiminga vaikystė. Geriausia dovana Dominykui yra tai, kad tėveliai kartu. Joks žaislinis automobilis, brangiausios dovanos, didžiausios gimtadienio šventės niekada vaikui neatstos šeimos ir gerų emocijų. Kai mama ir tėtis laimingi, tuomet ir vaikas yra laimingas“, – įsitikinusi O. Pikul-Jasaitienė.

REKLAMA

Robertas Javtokas

Lietuvių krepšininkas Robertas Javtokas savo išrinktąją Vilmą vedė 2005 metais. Pora augina 4 atžalas: Simą, Domą, Gretą ir neseniai gimusią Smiltę. Tiesa, berniukai tikros tėvo kopijos. Jie turi tėčio spindinčias akis bei veido bruožus.

Pastaruoju metu socialiniuose tinkluose galima pamatyti vis daugiau akimirkų iš jų gyvenimo. Visai neseniai laiką jis su šeima leido Lietuvos pajūryje, Nidoje.

Savo „Instagram“ paskyroje Robertas įkėlė jaukią šeimos nuotrauką, kurioje buvo įamžintos keturios Javtokų atžalos bei jo sutuoktinė Vilma.

Darius Songaila

Darius Songaila 2015 metais vedė modelį Gintarę Sabeckaitę. Jų vestuvės vyko prie Pažaislio vienuolyno įsikūrusiame sveikatingumo komplekse „Monte Pacis“. G. Sabeckaitei ši santuoka pirmoji. Buvęs Lietuvos krepšinio rinktinės narys aukso žiedus mainė jau antrąjį kartą.

Iš pirmosios santuokos su amerikiete Jackie, su kuria lietuvis oficialiai išsiskyrė 2012 metų kovą, D. Songaila turi dukterį Meilę. Su mylimąja Gintare Darius augina dvi atžalas – dvynius Herkų ir Jorį.

Krepšininko žmona – tituluota gražuolė. Grožio konkurse „Mis laikinoji sostinė 2009“.Gintarė iškovojo vicemis titulą.


Rašyti komentarą...
K
Ksenija
2019-09-07 16:24:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oksana labai panasi i Sima :))))
Atsakyti
0

K
Kasioras
2019-09-07 16:01:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu savo zmonos ziurek gerai
Atsakyti
0

G
Girtautas
2019-09-07 16:04:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam idomu tie vaikai, kai jau kasi baige zaisti?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų