E. Puidokaitė-Atlanta: man labai nepatinka per Kalėdas gauti šimtus sms

Nuo gruodžio pirmosios pradeda veikti nemokamas Kalėdinių sveikinimų paštas. Specialiai pažymėtas „BigBox“ dėžes galima rasti didžiausiuose „Vaga“ knygynuose penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje.

Pirmosios parašyti ranka sveikinimus ir juos išsiųsti savo draugams ar artimiems žmonėms panoro televizijos laidų vedėja ir knygų autorė Beata Nicholson, premjero patarėjas Virgis Valentinavičius, režisierius ir animatorius Ilja Bereznickas, dainininkė Atlanta, žurnalistės Jurga Klimaitė-Riebling ir Lavija Šurnaitė, projekto „Nedelsk“ organizatorė Agnė Zuokienė, plaukų stilistas Andis Kicanovas.

Beata Nicholson: „Aš kasmet kalėdinius sveikinimus rašau ranka. Anglijoje atvirukų siuntimas yra labai gyva tradicija. Tiek mes rašome, taip pat ir gauname atvirukus įvairiomis progomis: gimtadienio, įkurtuvių, darbo pakeitimo ir kitomis. Aš tikiu, kad atvirukų ir kalėdinių sveikinimų rašymo ranka ir siuntimo mada grįš ir į Lietuvą. Šiais metais planuoju išsiųsti apie 20 sveikinimų“. Agnė Zuokienė: „Aš laiškus ir atvirukus dažniausiai gaunu iš tų žmonių, kurie išvykę į užsienį. Labai džiaugiuosi, kad dukra, kuri mokosi užsienyje, siunčia laiškus mažąja dukrai, kuriai 7 metai. O ši irgi labai stengiasi atrašyti seseriai. Pastebėjau, kad kuo labiau technologijos įsitvirtina mūsų gyvenime, tuo mažiau adresų aš turiu. Šis BigBox projektas mane privertė vėl iš naujo susirinkti draugų ir artimųjų adresus“.

REKLAMA

Lavija Šurnaitė: „Man atvirukai labai patinka. Labai miela, gera, jauku ir šilta gauti asmeninius laiškus. Kadangi turiu draugų visame pasaulyje, tai ir jiems siunčiu, ir pati gaunu daug laiškų ir atvirlaiškių.“

Atlanta (Elena Puidokaitė): „Man labai nepatinka per Kalėdas gauti šimtus sms. Jau seniai norėjau vėl įsivesti tradiciją vėl ranka rašyti laiškus ir Kalėdinius sveikinimus. Planuoju į knygyną ateiti ir su dukryte Saule ir kartu išsiųsti laišką Kalėdų seniui“.

 

Jurga Klimaitė-Riebling: „Mėgstu kelionės savo draugams išsiųsti kokį savo sukurtą eilėraštį ar haiku. Gerai pamenu, kaip vaikystėje mėgau ranka rašyti ir visaip papildomai apipaišyti naujametinius sveikinimus. Parašiau keletą sveikinimų ir nekantraudama laukiu, kaip tie žmonės sureaguos, kokios emocijos juos užplūs gavus mano sveikinimus.“

 

Projekto, suteikiančio galimybę parašyti ir išsiųsti sveikinimus nemokamai, iniciatorius - elektroninė parduotuvė „BIGBOX.LT“. Jos vadovas Gytis Breikštas: „Mes stengiamės savo darbu kurti geras emocijas, todėl tokia idėja – padovanoti visiems knygų mylėtojams dar ir galimybę parašyti nuoširdų, gyvą sveikinimą bei jį išsiųsti nemokamai, yra tąsa mūsų kuriamos atmosferos“. Pasak „BIGBOX.LT“ direktoriaus, norisi, kad internetu pirkdami ir taip sutaupydami laiko, likusį laisvą laiką žmonės skirtų bendravimui su šeima ir artimaisiais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų