„Didžiojo šou burbulas“ dalyvė Ieva prabilo apie patirtą operaciją: teks trauktis kitus kozirius

Praėjusį šeštadienį „Didžiajame šou burbule“ įvyko nelaimingas atsitikimas – šokio su savo  partneriu Justinu Mejeriu metu Ieva Riepšaitė susimušė nosį, o iškart po to ji išgabenta į ligoninę.

7

Čia paaiškėjo, kad merginai reikalinga operacija.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Didžiojo šou burbulas“ dalyvė Ieva prabilo apie patirtą operaciją: teks trauktis kitus kozirius

Nepaisant to, ji scenoje pasirodė net du kartus ir idealiai savo numerį atliko tiesioginės transliacijos metu.

Šią savaitę jai buvo atlikta nosies operacija, apie kurią ji daugiau papasakojo „Išpažinčių“ metu. 

Operacija praėjo lengvai – Ieva pasakojo, kad jausmas buvo toks, tarsi nuėjus miegoti. Tiesa, gydytojai prašė merginos nors mėnesį vengti fizinio aktyvumo, tačiau kadangi Ieva  – profesionali šokėja, netrukus ji išsiderėjo sumažinti ramybės būsenos laiką iki 2 savaičių. 

Tiesa, ji ketina itin saugotis. „Nors menkas sutrenkimas ir viskas gali grįžti dvigubai“, – sakė ji.

Šį sekmadienį „burbulo“ dalyviai turi paruošti pasirodymus pagal lietuviškus hitus. Bandydami ieškoti išeities iš situacijos, Ievai ir Justinui gimė nauja idėja.

„Šį sekmadienį teks suktis iš padėties ir trauktis visus kozirius. Tikriausiai dainuosiu“, – sakė Justinas bei užsiminė, kad į kolegas šįkart pasiims Kristiną.

Tiesa, tik nedaugelis žino, kad Justinas dainavimą pastaruoju metu pamilo gal netgi stipriau, nei šokį. Vokalo paslapčių jis mokėsi pas pačią Rositą Čivilytę. 

„Paskutiniu metu dainavimui skirdavau daugiau dėmesio, nei šokiui“, – pripažino jis, o Ieva pridėjo, kad net ir jų šokių metu jis visą laiką jai dainuodavo į ausį.

Žurnalistei paklausus, kodėl šio savo talento Justinas nebuvo pripažinęs anksčiau, šokėjas pripažino, kad į projektą ėjo kartu su Ieva, kaip pora, šokių duetas – dainavimas natūraliai liko antrame plane.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad „Išpažinčių“ metu žiūrovai per Go3 išgirdo ne vieną įdomų pokalbį. Anksčiau puikiai sutarusios Mia ir Vasha pripažino, kad geriausios draugės tikrai nėra. 

REKLAMA

Neseniai Mia po tiesioginės transliacijos apsiverkė ir viešai pripažino, kad apsiverkė ne dėl to, ką rašė kiti, o dėl to, kas šiuo metu vyksta „burbule“. 

„Apie tai kalbėti nenoriu, kam dar aštrinti situaciją? Jaučiu ir girdžiu, kas vyksta. Gyvenu savo gyvenimą. Mes čia būsim dar gal lygiai 2 mėnesius, o po to visiems viso gero“, – sakė ji.

Žurnalistei paklausus, ar ji jaučiasi ignoruojama, Mia teigė, kad tai daro tik tam tikra dalis žmonių. „Draugais mes negalėjome patapti per vieną dieną, tai – nenormalu. Pradėjo ryškėti kai kurių žmonių savybės. Taip pat prasidėjo trintis, mes niekur negalim pasislėpti. Pasimato visi dalykai, kurių tu nepamatai per pirmas 2 dienas“, – toliau tęsė Mia.

Negana to, moteris teigė jaučianti, kad kai kurie žmonės į akis jai šypsosi, o nusisukus – apšneka. Gabrielė vėliau pridėjo, kad Mios tikrai niekas neapkalbinėjo, tačiau atlikėja buvo užtikrinta tuo, ką sako. Gabrielė kitiems projekto nariams vėliau, vykstant pertraukai tarp „Išpažinčių“, pridėjo, kad tikrai apie Mią nieko nesakė. Mergina pripažino esanti jautri ir neslėpė, kad tokia situacija skaudina.

Vis dėlto abi jos dar kartu gyvena – anot Vashos, išsikraustyti nėra poreikio. „Mes gyvename, o ar esam geriausios draugės, tai taip tikrai nėra“, – atšovė Mia. 


Rašyti komentarą...
n
nu
2021-04-01 23:56:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip atsibodo šitos dejonės dėl tos nosies,nu sugis ir nieko čia baisaus,buna ir didesnių traumų,bet šitoks kaulijimas palaikymo kad balsuokit kokia aš nelaiminga ir ligonė jau pradeda erzint
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų