Plinta Justino Bieberio nuotraukos iš Vilniaus oro uosto: tiesa ar tik pokštas?

Balandžio 1-osios rytą ėmė plisti neva Vilniaus oro uoste užfiksuota JAV žvaigždė Justinas Bieberis. Kaip teigiama pranešime spaudai, čia jis ketina filmuoti slaptą vaizdo klipą albumui „Justice“.

10

Tokią žinią pranešė „Universal Music“.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tiesa ar tik balandžio 1-osios pokštas? Plinta Justino Bieberio nuotraukos iš Vilniaus oro uosto

Vis dėlto ar oro uoste užfiksuotas vyras iš tiesų J. Bieberis – kyla abejonių. Galbūt tai – tik linksmas balandžio 1-osios pokštas.

Įvertinti pop muzikos žvaigždės ir nuotraukose užfiksuoto vyro panašumus galite nuotraukų galerijoje.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 14 nominacijų savininkas neseniai išleido ilgai lauktą, šeštą studijinį albumą „Justice“. Albume pasirodo ir anksčiau išleistos „Hold On“, „Anyone“, „Lonely“, „Holy“ ir naujausias singlas iš albumo, išėjęs kartu su video – „Peaches“.

Albume taip pat pasirodo Giveon, Daniel Caesar, The Kid LAROI, Dominic Fike, Khalid, BEAM, Burna Boy, Chance The Rapper, Benny Blanco ir kiti. Prieš pat albumo išleidimą Justinas pasirodė kanalo „NPR Music“ „Tiny Desk“ koncertų serijoje, kur galima išgirsti gyvą dainų atlikimą. 

Justice albumas, net pandemijos akivaizdoje, grąžino Justiną į sceną ir dar kartą įrodė, kad gyvi pasirodymai yra jo stiprioji pusė. Kelias iki šiandienos ėjo per Naujametinį T-Mobile koncertą, TikTok‘o koncertą, „Nickelodeon“ vaikų pasirinkimo apdovanojimų pasirodymą, „NPR Tiny Desk“ koncertą, du pasirodymus Saturday Night Live laidoje, Amerikos muzikos apdovanojimuose, Žmonių pasirinkimo apdovanojimai (People's Choice) ir dar daugiau.


Rašyti komentarą...
L
Litexpo direktorius
2021-04-01 10:19:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šendien po pietų iš kito pasaulio raliečiai atskrenda į Vilnių, prieš 11 metų kaip žadėjo turėjo būti ambasada ir kaip skelbė ponas Vitalius Prascienius. Vietoj pastatytos ambasados bus litexpo rūmai kuriuose bus atvykę ateiviai.
Atsakyti
-1

J
Jo
2021-04-01 10:34:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aha bekit jieškot balandžio 1...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų