Nuo neapykantos iki draugystės – vienas žingsnis: švelnus Radži gestas ir saldus susitaikymas

„Didžiojo šou burbulas“ dalyviai išgyvena pačias įvairiausias emocijas – vieną dieną jie draugai, o kitą – jau priešai. Būtent taip nutiko ir dar praėjusį sekmadienį kartu dainavusiems Radži ir Gabrielei Rutkauskienei-Vashai.

Trečiadienį jie stipriai apsižodžiavo ir Vasha dėl to itin išgyveno, vis dėlto šiandien viskas pasisuko kita linkme.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuo neapykantos iki draugystės – vienas žingsnis: švelnus Radži gestas ir saldus susitaikymas

„Vasha, nebepyk, viskas gerai. Atsiprašau. Tu gi esi faina. Nesusišnekėjome ir tiek. Aš gi matau, kad tu nervuojiesi… Viskas, baigiam, gerai? Viskas. Aš nesu jau toks blogas, kaip galvoji…“ – švelniai apsikabindamas atlikėją sakė jis. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad trečiadienį tarp jų kilo konfliktas, kuris Go3 rodomų „Išpažinčių“ metu net dar labiau paaštrėjo. Kaip „Išpažintyse“ tikino Vasha ir Radži, jiedu šios savaitės kūrinių temas suprato skirtingai – dėl to kilo konfliktas. 

„Noriu pasakyti Radžiui, kad išmoktų bendrauti su moterimis, nes man tai visiškai nepriimtina, nes aš esu pripratusi augti kitoje aplinkoje. Šiandien manęs kažkas paklausė, kodėl aš taip susinervinau? Nes aš iš tiesų labai išgyvenau, jis mane labai įžeidė. Kažkas manęs paklausė, ar man Radži yra autoritetas? Man autoritetai yra tie žmonės, su kuriais aš augau ir iš kurių aš ėmiau pavyzdį, tai Vytautas Šapranauskas, Stasys Povilaitis. Toli gražu, man šis žmogus nėra mano autoritetas. Aš prieš jį nieko neturiu, bet palinkėčiau tau išmokti bendrauti su moterimis“, – neslėpdama sakė ji.

Radži netrukus atsikirto: „Nereikia kabint visko ant to, kad tu moteris – dabar teisės lygios. Aš tavęs atsiprašiau. Čia tavo reikalas arba priimti, arba ne. Ką tu sakai po to, man yra neįdomu.“

Vashai pabandžius jį nutraukti, Radži atšovė, kad ši turėtų patylėti, kai jis kalba, o vėliau dar pridėjo: „Tu gal pasikausčiusi ant kalbos, bet tu nesi protinga. Čia yra tavo minusas. Tavo minusas įdiegtas tavo artimų žmonių.“

Gabrielė vėliau „Išpažintyje“ bandė visą situaciją paaiškinti plačiau. „Radži įsivaizduoja, kad šiame projekte man padeda tėvai. Aš čia atėjau kaip Vasha, kaip asmuo, o ne Vasha ir jos tėvai, ir tai visi puikiai žino“, – sakė ji, tačiau Radži ir vėl ėmė su ja ginčytis.

REKLAMA

Vėliau mergina pridėjo, kad dėl viso to, kas nutiko su Radži, jai dar ilgai skaudės širdį. Negana to, tai – ne vienintelis konfliktas, į kurią ne savo noru mergina buvo įvelta per pastarąją savaitę.

Projekto pradžioje viename kambaryje gyvenančios Mia Pilibaitytė ir Gabrielė Rutkauskienė-Vasha atrodė tarsi geriausios draugės, tačiau šią savaitę viskas pasisuko kita linkme.


Rašyti komentarą...
n
nu
2021-04-01 16:26:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
atrado Radžis antrą Petravičienę
Atsakyti
-2

n
nu
2021-04-01 14:34:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar ne perdaug demesio šitiems 2 dalyviams,ko gero tyčia jie tuos konfliktus daro ,kad gautų demesio
Atsakyti
-3

V
Vileta
2021-04-01 22:03:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panelės pas mus Su Karūnomis! Nieko negali dabar pasakyti!!! Reikia būt atsargiems. Už žodį dar pasodins!!!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų