Soliaris ir „Sel“ vėl suvienijo jėgas ir pristato prabanga alsuojantį vaizdo klipą: žmonėms atnešė vasaros jausmą

Atlikėjas Soliaris ir „Sel“ pristato naują dainą „Skrendu“ ir vaizdo klipą kuris buvo filmuojamas Dubajuje, rašoma pranešime spaudai.

4

Prieš kiek daugiau nei tris mėnesiu Sel ir Soliaris pristatė dainą „Tik Tok“ kuri Yotube platformoje jau turi daugiau nei 3,5 milijono peržiūrų.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Soliaris ir „Sel“ vėl suvienijo jėgas ir pristato naują vaizdo klipą

Po itin sėkmingo bendro darbo atlikėjai nusprendė sukurti dar vieną dainą, bei vaizdo klipą iš amžinai saulėto Dubajaus.

„Intensyvūs filmavimai vyko ir saulei tekant, ir dieną, ir naktį. Kadangi daugelyje viešų vietų reikalingi specialūs leidimai, darbams rinkomės dykumas, naktinius klubus, privačią jachtą, apartamentus. Tam reikėjo tik pažinčių“, – pasakoja E. Dragūnas.

„Su šiuo vaizdo klipu mes norėjome atnešti žmonėms vasaros jausmą ir saulės šviesos, kurios taip trūksta ir norisi šiuo laikotarpiu. Labai sutapo mano ir Egidijaus muzikinės vizijos, norime, kad mūsų muzika nesikartotų ir atitiktų metų laikus bei emocijas“, – sako jau trečią dainą kartu su „Sel“ pristatantis Soliaris.

Daina ir klipas „Skrendu“ kaip tikras pavasaris, kurio metu viskas atgimsta iš naujo, tad ir dainos tekste kalbama apie svajones, tikslus, naujus išbandymus, potyriu, laisvės jausmą.

„Šiais metais man teko gan daug keliauti ir, kartą skrendant lėktuve, pakeliui į šiltus kraštus, gimė dainos „Skrendu“ žodžiai. Tai istorija apie lengvumą, atostogas, buvimą kažkur virš debesų. Vėliau, kai kūrinys jau įgavo formą, man teko garbė pasėdėti daugiau prie vokalinės melodinės linijos, taip pat prie šiandien pristatomo singlo prisidėjo ir dar keli prodiuseriai“, – pasakoja Soliaris.


Rašyti komentarą...
S
Super
2021-04-04 22:16:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daina
Atsakyti
0

A
Andrius
2021-04-02 23:54:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Totalus fuflo neįmanoma klausyt. Bunkė ir to geriau dainuoja
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų