Cyrus surengė ypatingą koncertą: didžiausia supergalia – individualumas

Birželio 10-ą dieną aukščiausios klasės ledų gamintojas „Magnum“ kartu su amerikiečių dainininke ir aktore Miley Cyrus įgyvendino unikalų projektą – LIVE transliaciją, kurios metu atlikėja surengė ištaigų muzikinį šou. Virtualūs koncertai COVID-19 pandemijos laikotarpiu tapo puikia alternatyva gyviems koncertams, tačiau šis – unikalus. Koncertas išsiskyrė savo transliacijos pobūdžiu – jai buvo pasitelkta 8D garso technologija, kuri leido dar labiau įtraukti renginio dalyvius. Ši inovatyvi technologija, klausantis muzikos per ausines, sukuria klausytojams pojūtį, kad jie iš tiesų klausosi gyvos muzikos ir yra tame pačiame kambaryje su atlikėju.

Transliaciją buvo galima stebėti Miley Cyrus YouTube pakyroje. Virtualaus koncerto metu Miley Cyrus atliko populiariausius kūrinius iš savo naujausio, daug dėmesio susilaukusio, albumo „Plastic Hearts“. Renginio dalyviai taip pat turėjo galimybę pasimėgauti aštuoniasdešimtųjų hitu „Midas Touch“, kurį sukūrė grupė Midnight Star. Tiesa, kaip ir pridera, Miley Cyrus kūrinį kiek perkūrė ir atliko jį savo stiliumi, rašoma pranešime spaudai.

Įmonė teigia, jog šiuo bendradarbiavimu yra siekiama skatinti saviraišką ir nevaržomą mėgavimąsi dalykais, kurie mums atneša malonumus. Vienas populiariausių ledų gamintojų atvirauja, jog bendradarbiauti su atlikėja nusprendė dėl to, kad ši puikiai reprezentuoja pasirinkimų laisvę ir įkvepia savo sekėjus būti drąsiems ir išraiškingiems. Pripažinkime, kad M. Cyrus galėtų būti laikoma popkultūros malonumų bei laisvės simboliu.

„Didžiausia super galia, kurią mes turime, yra mūsų individualumas. Man tobulėjant, kaip atlikėjai, pavyko atrasti save. Žinoma ir tai, kas man atneša malonumą. O jų gyvenime yra labai daug ir įvairių: muzikos įrašinėjimas studijoje, savo kūrinių atlikimas priešais tūkstančius mano fanų ar tiesiog laisvė rengtis tokiais drabužiais, kurie man suteikia pasitikėjimo savimi jausmą. Didžiausią malonumą gyvenime man suteikia muzika, todėl nekantravau jums atlikti savo kūrinius virtualioje 8D erdvėje ir esu dėkinga „Magnum“ už šią galimybę. Tikiuosi, kad kampanija įkvėps visus atrasti tikrąjį save ir išdidžiai siekti to, kas jiems teikia malonumą.“ – kalbėdama apie bendradarbiavimą su ledų gamintoju sakė Miley Cyrus.

 


Rašyti komentarą...
L
LaLan
2021-06-11 13:16:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Amazing! Teko būti jos koncerte prieš kelis metus Los Angeles fantastiškas Sow!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų