Avarija apvertė jaunuolio gyvenimą: paliko žmona, liko skoloje

Gytis Zdanevičius – jaunas, tačiau tragediją patyręs panevėžietis. 2003-ieji. Ispanija. Siaubinga avarija. Automobiliai virto metalo krūva. Žuvo du žmonės. Gytis pateko į komą, liko neįgalus. Pabudęs iš komos jaunas vyras sužinojo siaubingą naujieną – per avariją du žmonės neišgyveno.

4

Grįžusio į Lietuvą G. Zdanevičiaus dar laukė ilgas gydymas. Gytį paliko žmona, tačiau ne tai – baisiausia. Į Lietuvą iš Ispanijos atkeliavo laiškas – už gydymą svečioje šalyje, taip pat draudimo kompanijai Gytis liko skolingas daugiau kaip 200 tūkstančių eurų. Kasdien ši suma vis didėja.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS:avarija apvertė jaunuolio gyvenimą

G. Zdanevičius nebežino, kur kreiptis ir ką daryti. „Vienintelė mano viltis – TV Pagalba ir jos žiūrovai. Pats aš tokios sumos nesutaupysiu, net jei turėčiau tris gyvenimus. Ne dėl savęs prašau, bet dėl devynmetės dukros, kuriai šios mano skolos ir pereis“, - maldauja Gytis.


Rašyti komentarą...
j
jep
2015-11-05 10:47:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
didesnes nesamones negirdejau, kad tevo skola pereitu dukrai. Nebent po tevo mirties jai paveldejus tevo turta jinai priimtu paveldejima, tada aisku priimtu ir isipareigojimus t. y . skola. Bet visada yra galimybe atsisakyti priimti paveldejima.
Atsakyti
-2

s
skaitytoja
2015-11-05 19:08:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesamone kazkokia ,tai ka tevai prisidirba ,o vaikai dar turi ir atsakyti uz tevu klaidas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų