„Auksinis jaunimas“ džiaugiasi karantino sušvelninimu: pirkiniams išleidžia tūkstančius

Vos prieš daugiau nei savaitę Britanijoje buvo sušvelnintas karantinas ir tūkstančiai žmonių skubėjo rezervuotis vietas aludėse ir restoranuose, o šimtai pirkėjų rikiavosi eilėse prie populiariausių „high street“ parduotuvių.

5

Anglijos auksinio jaunimo atstovams karantino švelninimas taip pat atnešė laisvę lankytis restoranuose ir parduotuvėse. Tiesa, be jokių eilių ar išankstinių rezervacijų.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Auksinis jaunimas“

Socialiniuose tinkluose auksinio jaunimo atstovai dalijasi laisvesnio laisvalaikio akimirkomis – apsipirkinėjimas prabangiose parduotuvėse, pietūs aukštos klasės restoranuose ir, žinoma, nekuklūs nauji pirkiniai.

Auksiniam jaunimui priklausančios merginos demonstravo karantino švelninimo proga įsigytus naujus automobilius, drabužius ar aksesuarus, kurių vertė siekia dešimtis tūkstančių svarų sterlingų. Jos vėl grįžo į eilinę savo kasdienybę – rytas privačiame sporto klube, po sporto – dieninis makiažas pas garsiausias vizažistes.

Ir tai – eilinė auksinio jaunimo atstovų rutina.

Kol vieni socialiniuose tinkluose džiaugiasi pilnais maišais iš „Primark“ parduotuvės, šios merginos demonstruoja „Louis Vuitton“ ar „Chanel“ pirkinius.


Rašyti komentarą...
Z
ZAP
2021-04-21 21:47:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų