Istorinės akimirkos metu akys krypo ir į garsenybes: JLo ir Lady Gaga spindėjo prabanga

Šiandien JAV vyksta 46-ojo šalies prezidento Joe Bideno inauguracija. Per inauguracijos ceremoniją Kapitolijuje žvarbią žiemos JAV himną sugiedojo popmuzikos žvaigždė Lady Gaga, taip pat pasirodė ir Jennifer Lopez.

6

Nuo abiejų moterų buvo sunku atitraukti akis.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Istorinės akimirkos metu akys krypo ir į garsenybes: JLo ir Lady Gaga spindėjo prabanga

Tiesa, čia netrūko ir kitų garsių veidų. Į Inauguraciją atvyko ir manekenė Chrissy Teigen ir jos vyras atlikėjas Johnas Legends, dainininkė Demi Lovato bei daugelis kitų.

Savo kūrinį čia atliko ir JLo, kuri svarbiai akimirkai pasirinko prabangų įvaizdį. Moteris nuo galvos iki kojų pasipuošė „Chanel“ mados namų kurtais apdarais.

J. Lopez ir jos mylimasis Alexas Rodriguezas rinkimų periodu aktyviai reiškė palaikymą J. Bidenui, skatino žmones balsuoti. 

Taip pat kiek anksčiau šiandien prisaikdinta ir 56 metų K. Harris – pirmoji juodaodė ir pirmoji azijiečių kilmes moteris, užimsianti viceprezidento postą.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kadenciją baigiantis prezidentas Donaldas Trumpas išvyko iš Vašingtono likus trims valandoms iki inauguracijos. Jis tapo pirmuoju per daugiau kaip 150 metų JAV prezidentu, atsisakiusiu dalyvauti prisaikdinant jo įpėdinį.

Inauguracija vyks praėjus lygiai dviem savaitėms po D. Trumpo šalininkų įsiveržimo į Kapitolijų, jiems siekiant sutrukdyti Kongresui patvirtinti J. Bideno pergalę per lapkritį vykusius rinkimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų