Ukrainietė gerbėjus vilioja šokiruojančia figūra: piktina ne vieną

Socialiniuose tinkluose išgarsėjusi ukrainietė Alena Omovych milijonus savo gerbėjų stebina išskirtine išvaizda. Itin lieknos figūros moteris vienus varo iš proto, kitus – šokiruoja, tačiau daugiau nei milijono sekėjų armija kasdien ją liaupsina komplimentais.

Alenos figūra daugeliui primena anoreksija sergančios moters figūrą. Ir, jei ne krūtinės ir sėdmenų implantai, moteris išties atrodytų labai serganti. Visgi, pati ji kritikos negailintiems gerbėjams tvirtina, kad tai – genai ir jos kasdienės rutinos rezultatas.

„Klausiate, kokios dietos aš laikausi? Jokios! Pabandykite ir jūs kasdien dėl visko jaudintis ir nervuotis, rezultatą pamatysite labai greitai“, – po viena nuotraukų rašė moteris ir pridūrė, kad dabar ją labiausiai nervina įvairūs šalyje įvesti karantino draudimai.

Išraiškingi moters veido bruožai – taip pat gerokai tobulinti. Koreguotos lūpos, veidas dailintas užpildais ir injekcijomis. O ir pati Alena neslepia, kad pas grožio specialistus lankosi itin dažnai.

Vieniems Alenos išvaizda suvokiama kaip iškreiptas grožis, kitiems ji – seksualumo įsikūnijimas. Tūkstančiai vyrų ir moterų komentaruose skelbia, kad ji – moters idealas ir siekiamybė, kas itin piktina socialinių tinklų žvaigždės kritikus.

Esą jaunoms merginoms demonstruoti tokį iškreiptą grožio suvokimą – labai nedera.

 


Rašyti komentarą...
d
donis
2021-01-19 20:22:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
pabaisa kazkokia monstre slykstu ziureti i tokia ligone
Atsakyti
-6

V
Vita
2021-01-19 20:56:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiurpiai atrodo.
Atsakyti
-4

A
Arte
2021-01-19 21:35:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žertvų žertva
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų