Pietų Korėjoje – rekordiniai plastinių operacijų metai: tobulino viską

Darbas namuose ir kaukių dėvėjimas visur visada lėmė, kad Pietų Korėjoje pernai gerokai išaugo plastinių operacijų skaičius. Šalies chirurgai sako, kad metai buvo rekordiniai ir korėjiečiai tobulino viską.

20-metė korėjietė Ryu sako jau seniai norėjusi pasikoreguoti nosį, tačiau operaciją vis atidėliodavo. Visgi pasaulį ir toliau kaustant pandemijai, mergina dar gruodžio viduryje ryžosi procedūrai. Ne tik dėl to, kad susitaupė operacijai reikalingus daugiau nei 3000 eurų, bet ir dėl to, kad dabar daug laiko praleidžia namuose, o išėjusi į viešumą gyjančią nosį tiesiog paslepia po kauke.

„Pagalvojau, kad geriausia išsioperuoti prieš visiems atsidengiant veidus. Po operacijos mano veidas buvo patinęs, turėjau mėlynių, bet viską galėjau paslėpti po kauke. Tai labai padėjo“, – sako pietų korėjietė Ryu Han-Na.

Pietų Korėja – pasaulio plastinių operacijų sostinė. Visgi praėję metai buvo rekordiniai. Šalyje įvairių korekcinių procedūrų specialistai padarė už daugiau nei 8 milijardus eurų.

„Daugėjo ir chirurginių, ir nechirurginių procedūrų. Dažniausiai koreguodavome akis, antakius, nosį, kaktą. Man net atrodo, kad žmonės tobulindami kūną ir veidą paleidžia užgniaužtas emocijas. Pastebėjome, kad tie, kurie anksčiau darydavosi po vieną procedūrą, dabar darosi po dvi ar net tris“, – pasakoja plastikos chirurgas Cheol Woo.

Tiesa, praėjusiais metais  iš užsienio į Pietų Korėją savo veido ir kūno pasitobulinti atvykusių žmonių skaičius gerokai sumažėjo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų