Vestuves paženklino nuotakos mirtis: artimieji negali sulaikyti skausmo

Būsima nuotaka mirė po nepavykusios riebalų nusiurbimo operacijos, atliktos licencijos neturėjusiame grožio salone.

Tragiško likimo Coco Siew Zhi Sing (23) buvo skubiai išvežta į ligoninę, kai procedūros metu prastai pasijuto, bet mirė vėliau tą pačią dieną.

Modeliu dirbusi mergina lankėsi Malaizijos sostinėje Kvala Lumpūre esančiame grožio salone, kur jai prieš vestuves buvo atliekama riebalų nusiurbimo nuo rankų procedūra, pasakojo jos brolis Xiao Mingan.

Norėdama gražiai atrodyti didžiąją dieną, Coco Siew, dar žinoma Xiao Zhixin vardu, saloną susirado internete ir ten apsilankiusi su drauge už procedūrą sumokėjo 2 500 Malaizijos ringitų (500 eurų).

Atgaivinti nepavyko

Tačiau teigiama, kad po nuskausminamosios injekcijos jaunai merginai prasidėjo konvulsijos. Coco Siew buvo išvežta į ligoninę, kur medikai bandė ją atgaivinti, bet ji tą pačią dieną, apie 17 valandą, mirė.

„Po išsamios apklausos salonui vadovavęs asmuo pagaliau pripažino, kad jie neturėjo licencijos tokioms medicininėms procedūroms, galėjo atlikti tik įprastas kosmetines procedūras“, – vietos žiniasklaidai pasakojo mirusiosios brolis Xiao. – „Mano sesei procedūrą atlikusi kosmetologė neturėjo jokios profesionalios licencijos.“

Jis pasakojo, kad jo sesuo gyveno labai sveikai, o 2014 metais laimėjo Azijos modelių konkursą, rašoma thesun.co.uk.

„Tikiuosi, kad mano sesers istorija daugeliui jaunų moterų bus pamoka“, – sakė jis.

Vestuvių planai

„Laisva ir tyra siela“ vadinama Coco Siew turėjo su savo sužadėtiniu Ewaldu du Plessis kitais metais susituokti Pietų Afrikoje. Sugniuždytas E. du Plessis, užaugęs netoli Johanesburgo, Pietų Afrikoje, savo feisbuko puslapyje po Coco Siew mirties pasidalino miela poros nuotrauka, kurioje jiedu apsikabinę meiliai žiūri vienas kitam į akis.

Artima mirusios merginos draugė Ke Xin socialiniuose tinkluose rašė: „Kai sužinojau, kad suradai savo tikrąją meilę ir kad kitais metais ištekėsi, labai dėl tavęs džiaugiausi. Pasižadėjau sau sunkiai dirbti ir susitaupyti pinigų, kad kitais metais galėčiau dalyvauti tavo šventėje Pietų Afrikoje. Bet dabar su šia žinia negaliu susitaikyti.“

Modelio pusseserė, savo tapatybė atskleisti nenorėjusi, vietos žiniasklaidai pasakojo, kad Coco Siew buvo „laisva ir tyra siela, užsispyrusi, laiminga ir kartais truputį naivoka“.

Į Coco Siew laidotuves Kvala Lumpūre šeima rinkosi spalio mėnesį, kitą dieną jos palaikai turėjo būti kremuoti. Policija suėmė grožio salono savininkes – 49 metų amžiaus moterį su 23 metų amžiaus jos dukra.

Kvala Lumpūro policijos viršininko Sifulo Azly Kamaruddino teigimu, jos kaltinamo netyčiniu nužudymu. Nors aukos pomirtinė medicininė apžiūra ir buvo atlikta, toksikologinių tyrimų rezultatų vis dar laukiama, todėl tiksli jos mirties priežastis dar nenustatyta.

REKLAMA

S. A. Kamaruddinas pridūrė, kad grožio salonas turėjo licenciją verstis tokia veikla, bet kad pačios kosmetologės licencijų atlikti invazines kosmetologines procedūras neturėjo.

„Auka buvo skubiai išvežta į artimiausią ligoninę, bet netrukus mirė. Tiksli mirties priežastis dar nenustatyta“, – sakė jis.


Rašyti komentarą...
E
E
2020-12-31 00:00:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Modelis ir dar kažką nusiurbinėti.Visai pasaulis išprotėjo...
Atsakyti
0

M
Minde
2021-01-01 09:56:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iki tol nebuvo žinoma ? Juokdariai
Atsakyti
0

Z
Zoro kauke
2021-01-01 12:20:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vistiek vienas kazkuris į p. Yderasta panasus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų