nuotaka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nuotaka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nuotaka“.

Nuotaka skyrybų prašymą pateikė 48 val. po vestuvių: giminė šokiruota

Nuotaka pateikė skyrybų prašymą praėjus vos 48 valandoms po vedybų su vyru, nes jis nepaisė jos prašymų didžiąją dieną – ji sako, kad jis pats dėl to kaltas. Moteris buvo pagirta už tai, kad išsiskyrė su savo vyru praėjus vos 48 valandoms po vestuvinių įžadų, nes jis ją sugėdino jų didžiąją dieną. Ji papasakojo, kaip jos vyras Jake'as, ruošdamasis jų ypatingai dienai, pradėjo žiūrėti vestuvinių pokštų vaizdo įrašus ir, nors pažadėjo, kad per vestuves to nedarys, pažado nepaisė.
2024-03-31

Gavus kvietimą į vestuves atvipo žandikaulis: nustatė mokestį svečiams

Tuoktis planuojanti pora sulaukė apkalbų po to, kai kvietimuose į vestuves pateikė netikėtą prašymą. Svečiai liko nustebę pamatę, kad kvietimuose nustatyta, kiek svečiai turi susimokėti už dalyvavimą šventėje. Nuotaka ir jaunikis sulaukė kritikos po to, kai savo vestuvių kvietimuose pateikė neįprastą prašymą. Prieš didžiąją dieną pora kreipėsi į visus savo svečius ir pateikė netikėtą prašymą, kuris nepatiko visiems pakviestiesiems.
2024-03-02

Jaunikis sugniuždytas: prieš pat vestuves nuotaką užtiko su dėde

Viešnia papasakojo, kaip jos draugės vestuvės buvo atšauktos po to, kai jaunikis užtiko ją mylintis su savo dėde, likus 30 minučių iki to, kai ji prie altoriaus turėjo ištarti lemtingąjį „taip“. Viena pamergė atskleidė, kad jos draugės vestuvėse įvykusios sukrečiančios ir dramatiškos scenos privertė visus atsitokėti, bet ne daugiau nei jaunikį.
2024-02-18

Nuotaka per vestuves demaskavo neištikimą sužadėtinį: to nesitikėjo niekas

Nuotaka vestuvių išvakarėse gavo žinučių iš sužadėtinio meilužės, todėl sugalvojo tobulą planą, kaip demaskuoti neištikimą vaikiną – nusprendė jas perskaityti prie altoriaus.  Įsivaizduokite, kaip atrodė jaunikis, kai jo būsimoji žmona jų ypatingą dieną perskaitė daugybę žinučių, gautų iš jo meilužės, o jų šeimos ir draugai žiūrėjo į tai pasibaisėję.
2024-02-13

Tokių vestuvių nesitikėjo: prie bažnyčios sulaikyta nuotaka, o jaunikis pabėgo

Meksikoje savo vestuvių dieną buvo suimta nuotaka, rašo „Sky news“. Ji buvo sulaikyta su vestuvine suknele prie pat bažnyčios. Nuotaka Nancy N. įtariama plėšikavimu. Nuotaka suimta prieš einant į bažnyčią Nancy N. jau buvo atvykusi prie bažnyčios, lipo iš automobilio ir ketino eiti į ceremoniją, tačiau šventę nutraukė nuotaką sustabdę pareigūnai. Ji buvo sulaikyta vos išlipusi iš automobilio.
2024-01-16

Pamatę pamergės suknelę vestuvėms, internautai įsiuto: „Visiška beskonybė“

Jauna moteris sukėlė sąmyšį, kai sesers vestuvėms pasirinko kontraversišką nuotakos draugės aprangą. Džordžijai iš Sidnėjaus buvo suteikta galimybė pačiai išsirinkti suknelę ir ji pasirinko „Oroton“ kontrastinį 3D gėlių sijoną ir braletę. Tačiau 748 JAV dolerių kainuojanti suknelė „TikTok“ suskaldė nuomones: vieni teigė, kad ji netinkama vestuvėms, o kiti ją apibūdino kaip tobulą.
2024-01-14

Išgirdusi, ką kalba geriausia draugė, nepakvietė jos į vestuves: to iš jos nesitikėjo

Moteris atskleidė, kad į savo vestuves ji nepakvietė savo geriausios draugės, nes ši nuolat kartojo, kad jaunikis pirmiausia norėjo jos. Įraše „Reddit" 26 metų moteris rašė, kad jos ir 27 metų geriausios draugės santykiai pašlijo po to, kai ji prieš vestuves ne kartą privertė ją ir jos sužadėtinį jaustis nepatogiai. Ji paaiškino, kad jos bičiulė anksčiau susitikinėjo su būsimuoju vyru ir nuolat pasakodavo jų draugams ir šeimos nariams, kad leidžia nuotakai jį turėti.
2024-01-11

Nuotakos prašymas vestuvėms šokiravo giminę: „Šventėje nedalyvausime“

Moters poelgis sukėlė internautų pasipiktinimą – jie moterį išvadino „šykščia ir lepia“ po to, kai už dalyvavimą jos vestuvėse iš draugų ir šeimos narių pareikalavo susimokėti po 50 svarų sterlingų (apie 58 eurus). Moters draugė kreipėsi į „Reddit“ forumą, norėdama pasiteirauti kitų ar, jų nuomone, teisinga prašyti svečių padengti vestuvių išlaidas. Ji rašė: „Viena iš mano artimiausių draugių tuokiasi ir iš svečių ima mokestį už dalyvavimą vestuvėse.
2024-01-03

Tėvai atsisakė mokėti už dukros vestuves: jos poelgis pribloškė tūkstančius

Tėvai bandė įtikinti dukrą, kad ši turėtų susimokėti už savo vestuves, nes abu su sužadėtiniu turi gerai apmokamus darbus, tačiau nuotaka nesutiko. Vestuvės neabejotinai yra brangus reikalas ir poros savo ypatingai dienai turi skirti didelę pinigų sumą. Nors tradiciškai prie vestuvių prisideda arba už jas visiškai sumoka nuotakos tėvas, vis daugiau besituokiančių porų atsisako šio papročio ir už vestuves moka patys.
2023-12-13

Prieš vestuves patikrinusi vyro telefoną nuotaka pakraupo, ką rado: šventės nebebus

Per vestuvių repeticijos vakarienę moteris žiauriai demaskavo savo sužadėtinio ir geriausios draugės romaną, kurį nuo jos slėpė visa šeima.  Moteris atskleidė, kaip jai skaudėjo širdį, kai likus kelioms dienoms iki vestuvių sužinojo, kad jos  sužadėtinis turėjo romaną su jos geriausia drauge. O dar blogiau buvo tai, kad ji sužinojo, jog visa jos šeima taip pat slėpė išdavystę.
2023-10-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų