51-erių Lopez pasirodė be makiažo: gerbėjai išsakė, ką galvoja

Liepos 24-ąją atlikėjai Jennifer Lopez sukako 51-eri. Jos išvaizda verčia iš koto, o jos bendraamžės svajoja atrodyti taip pat pritrenkiančiai.

9

Jos jaunatviška išvaizda yra negailestingos mitybos laikymasis.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jennifer Lopez

Visai neseniai ji socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo medžiaga, kurioje ji yra nė kiek nepasidažius. Moters gerbėjai negailėjo gražių žodžių, kad iš atrodo iš tiesų jaunatviškai bei labai dailiai, o jos oda tiesiog spindi.

Nors moters propaguoja sveiką gyvenimo būdą, daug sportuoja ir prižiūri savo mitybą, jog atrodytų nepriekaištingai, tačiau kiti gerbėjai galvoja, jog prie tobulo veido prisidėjo ir tam tikri grožio specialistai.

„Bet ar galiu tiesiog paminėti, kad antakiai ir kaktos raukšlės visiškai nejuda, kai kalbate ar bandote išreikšti emocijas. Jūs tikrai turite Botox. Ir tonos jo. Ir viskas gerai. Tiesiog sakau“, – rašė internautė.

Moteris ne tik, kad daug sportuoja, tačiau prižiūri ir savo mitybą. Per parą išgeria ne mažiau kaip 3 litrus vandens.

Ji taip pat vengia pernelyg daug saulės, pirmenybę teikia netikram įdegiui. Sporto salėje J.Lo lankosi keturis kartus per savaitę, mėgsta bokso, pilateso, jogos sporto šakas ir turi savo plaukų stilistą.

Jennifer stilistas, kuris dirbo su atlikėja pastaruosius tris dešimtmečius prasitarė, ją visuomet supa jauni žmonės: „Ji yra šiuolaikiška, žino naujausią muziką, eina kartu su mados kreive ir skaito naujausias sveikatos ir fitneso tendencijas. Ji sunkiau dirba nei bet kas kitas, norėdama neatsilikti nuo šių dienų aktualijų.“

Jennifer mano, kad amžius tėra tik skaičius: „Kai matote ją scenoje, ji šoka kartu su dvidešimtmečiais ir ne retai nušluosto jiems nosis“, – kalbėjo stilistas.

 


Rašyti komentarą...
M
Marija
2021-01-23 14:49:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be kokio dar makiažo. Reiškia, kad lūpos nedažytos, tai jau skaitosi be makiažo, o akys išmaliavotos.
.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų