51-erių Lopez apsinuogino: moters figūra lenkia visus modelius

Dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez šiais metais švęs 52-ąjį gimtadienį, tačiau ir dabar milijonai moterų visame pasaulyje eina iš proto dėl nepriekaištingos Jlo figūros. Vis dėlto, pati dainininkė niekuomet neslėpė, kad tai – sunkaus darbo rezultatas ir visa tai daro ne dėl papildomų kilogramų, o dėl geros savijautos.

Neseniai socialiniame tinkle ji pasidalijo nuotrauka, vilkėdama tik maudymosi kostiumėlį, kuris išryškino garsųjį, kadaise milijonais dolerių apdraustą jos užpakaliuką. Sveiko proto nepametę gerbėjai tvirtino, kad daugeliui ji – įkvėpimas ir pavyzdys, kad dažniausiai būtent moteriškesnių apimčių, tačiau sportiškos figūros moterys lenkia visus modelius.

Skelbiama, kad Jennifer ūgis yra apie 165 cm, o jos svoris svyruoja apie 59 kg.

„Aš esu visu šimtu procentų įsitikinusi, kad sportas yra mano geros savijautos priežastis. Šokiai visuomet buvo didelė mano gyvenimo dalis. Jei nesinori sportuoti, pabandykite šokti. Tai labai išjudina kūną, stiprina jį, suteikia motyvacijos, geros energijos ir laimės“, – dar 2016 metais interviu sakė Jennifer Lopez.

Vis dėlto, moteris aktyviai sportuoja ir laikosi griežto mitybos režimo. Svarbiausia, jos manymu, tikėti įvairiais mitais apipintu patarimu ir gerti daug vandens. Per dieną ji išgeria apie septynias stiklines vandens. Ji taip pat neslėpė, kad jos maisto racione išvis nėra kofeino.

„Kavos su kofeinu ar arbatos, turinčios kofeino, negėriau jau daugybę metų. Aš geriu kavą, tačiau ji be kofeino. Noriu spindinčios odos, noriu sveiko kūno. Jei dėl to turiu atsisakyti keletos dalykų ar juos pakeisti kažkuo kitu, man nėra sunku. Prioritetas man – gera savijauta“, – ne kartą pabrėžė ji.


Rašyti komentarą...
2021-01-10 04:01:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
As
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų