REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Per savo gyvenimą Karalius Karolis III tapo gerai žinomas dėl savo griežtų standartų, griežtų kelionių reikalavimų ir išrankumo maistui.

Per savo gyvenimą Karalius Karolis III tapo gerai žinomas dėl savo griežtų standartų, griežtų kelionių reikalavimų ir išrankumo maistui.

REKLAMA

Dėl tikslių jo reikalavimų jis visada keliauja su savo „pusryčių dėžute“, kurioje yra jo paties atrinkti ekologiški produktai. Tačiau šie unikalūs reikalavimai tuo nesibaigia, nes, kaip pranešama, jis taip pat reikalauja, kad būtų išlyginti jo batų raišteliai ir pižamos, rašo mirror.co.uk.

Išskirtiniai Karolio III kelionių poreikiai buvo atskleisti šių metų pradžioje išleistoje knygoje, kurioje teigiama, kad karalius net siunčia furgoną su savo daiktais, kai apsistoja pas draugus.

Žurnalistė Tina Brown, kuri buvo gera Velso princesės Dianos draugė, rengdama knygą „The Palace Papers“ kalbėjosi su daugiau nei 120 informatorių ir šaltinių. Ji išsamiai papasakojo, kaip Karolis III neva dieną prieš savo viešnagę į draugų užmiesčio namus siunčia furgoną su savo daiktais, kad iškrautų „lovą, baldus ir net paveikslus“.

REKLAMA
REKLAMA

Tai apima jo ortopedinę lovą, tualeto sėdynę. Brown taip pat teigia, kad karalius atsiveža savo Škotijos aukštikalnių piešinius, kuriais puošia savo kambarį.

REKLAMA

Kitoje knygos vietoje Brownas teigė, kad jis beviltiškai siekė motinos pritarimo, tačiau pažymi, kad jie buvo labai skirtingi žmonės. Šaltinis jai sakė, kad jis jai yra „netinkamas žmogus“, tikindamas, kad jis per daug reikalingas, emocingas ir pažeidžiamas.

Karaliaus Karolio III griežti standartai nėra naujiena, nes praeityje jau buvo pasirodę keletas istorijų apie jo pomėgį geresniems gyvenimo dalykams.

Dokumentiniame filme „Serving the Royals: Inside the Firm“ (Karališkųjų karališkųjų šeimų aptarnavimas: įmonės viduje) buvęs Dianos patarnautojas Paulas Burrellas atskleidė: „Jo pižama kiekvieną rytą lyginama, kaip ir batų raišteliai. Vonios kištukas turi būti tam tikroje padėtyje, o vandens temperatūra visada turi būti tokia pat vėsi. Kiekvieną rytą jis liepia savo tarnams išspausti vieną centimetrą dantų pastos ant jo dantų šepetėlio.“

REKLAMA
REKLAMA

Šie konkretūs prašymai taip pat susiję su tuo, ką valgo Karalius Karolis III. Buvęs karališkasis virtuvės šefas Darrenas McGrady, kuris šeimai dirbo daugiau nei 15 metų, paaiškino, kad jam patinka užtikrinti, jog karališkasis sandėliukas būtų gerai aprūpintas „jo paties produktais“.

Viename interviu D. McGrady sakė: „Instrukcija buvo į dubenėlį įdėti dvi slyvas, šiek tiek sulčių ir nusiųsti jam pusryčiams. Aš atsiųsdavau dvi slyvas, o jis pasiimdavo vieną, todėl po pusryčių ji grįždavo atgal, o aš įdėdavau kitą slyvą atgal į stiklainį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vieną rytą pagalvojau: „gerai, jis pusryčiams valgo tik vieną slyvą“, todėl į dubenėlį įdėjau tik vieną slyvą ir išsiunčiau į valgomąjį. Pro šalį praėjo aptarnaujantis [padavėjas] ir paklausė: „ar Jo Karališkoji Didenybė galėtų gauti dvi?“. Taigi kiekvieną rytą nuo to laiko turėjau siųsti po dvi.“

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų