Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visai neseniai pasibaigus bylinėjimams teisme su buvusia žmona Amber Heard, paaiškėjo, kad Johnny Deppas iš tiesų susitikinėja su viena iš savo advokačių.

Visai neseniai pasibaigus bylinėjimams teisme su buvusia žmona Amber Heard, paaiškėjo, kad Johnny Deppas iš tiesų susitikinėja su viena iš savo advokačių.

REKLAMA

Johnny susitikinėja su advokate Joelle Rich, kuri atstovavo jam Jungtinės Karalystės teismo procese, kurį jis pralaimėjo. Matyt, Johnny nelaikė šio pralaimėjimo jos nenaudai, nes portalas TMZ patvirtino, kad jie iš tiesų yra pora.

Joelle Rich yra ištekėjusi, bet šiuo metu vykdomas jos skyrybų procesas. Ji ir jos buvęs vyras turi 2 bendrus vaikus.

Rich nedalyvavo Virdžinijos teismų maratone, kurį pralaimėjo Amber Heard, kaip teisininkė, ji verčiau buvo ten, kad „palaikytų“ vyrą, teigia šią istoriją paskelbęs žurnalas „Us Weekly“.

Kalbant apie Rich, ji yra Jungtinės Karalystės advokatė. Jos biografijoje rašoma, kad ji „dirba gindama [klientų] reputaciją nuo melagingų ir šmeižikiškų kaltinimų spaudoje, internete ir socialinėje žiniasklaidoj“. Toliau rašoma, kad ji turi „daug geros patirties saugant asmenų privatumą nuo nepagrįsto kišimosi į privatų žmonių gyvenimą ir žiniasklaidos dėmesio“.

REKLAMA

Visai neseniai skambėjo naujienos apie aktoriaus Johnny Deppo ir jo buvusios žmonos Amber Heard teismų maratoną. Laimėjęs šmeižto bylą, Johnny Deppas dabar po ilgo laiko pasirodys pirmajame filme, kuriame vaidins karalių Liudviką XV. Gerbėjai pro akis nepraleido ir vyro išvaizdos pokyčių.

59-erių aktorius buvo pastebėtas po pertraukos karjeroje vėl vykstantis į filmavimus. Viešumoje J. Deppas vilkėjo zomšinį švarką ir plaukus buvo surišęs į tvirtą kasą, rašo express.co.uk.

Holivudo žvaigždė neseniai gerbėjus pribloškė švariai nuskusta galva, kai buvo pastebėtas Paryžiuje, į oro uostą besinešdamas portfelį. Jis mojavo gerbėjams, kol buvo įsodintas į automobilį. Gerbėjai neslėpė nuostabos nuo tokių greitų ir netikėtų jo išvaizdos pokyčių.

REKLAMA
REKLAMA

Jis buvo užsidėjęs tamsius akinius, o portfelio rankeną buvo apsivyniojęs ruda skara. Paskutinis Johnny pasirodymas filme buvo „Karibų piratai: Salazaro kerštas“, kuris išleistas 2017 m.

Štai kaip jis atrodo dabar:

Teismą laimėjęs Johnny Deppas ryžosi pokyčiams: keičiasi akyse (nuotr. SCANPIX)

Nuo tada šaltinis „Poptopic“ sakė, kad aktorius derėjosi su „Disney“ nuo tada, kai iškovojo teisinę pergalę, ir galėtų kaip kapitonas jackas Sparrow grįžti į filmus, pranešė „Daily Mail“.

Štai kaip vyras atrodė anksčiau, prieš šmeižto bylą:

Teismą laimėjęs Johnny Deppas ryžosi pokyčiams: keičiasi akyse (nuotr. SCANPIX)

Anksčiau portalas tv3.lt rašė apie Johnny Deppo žinutę „Twitter“, kurioje jis išliejo širdį apie teismus su A. Heard. 

Praeitą savaitę internete ėmė plisti ekrano nuotrauka, kurioje užfiksuotas Johnny Deppo „Twitter“ profilis.

Kadre matoma žinutė kaip mat atkreipė gerbėjų dėmesį – ar gali būti, jog aktorius apie santykių su Amber Heard sunkumus kalbėjo ir praeityje?

REKLAMA
REKLAMA

„Žiauriausias pasaulio kalėjimas yra namai, kuriuose nėra taikos. Būkite labai atsargūs rinkdamiesi, su kuo tuoktis ir ką mylėti“, – rašė J. Deppas.

Tiesa, šios žinutės tikrumo patvirtinti neįmanoma – vyro paskyroje jos nebėra. 

Nors ir byla tarp aktorės Amber Heard ir jos buvusio vyro Johnny Deppo pasiekė kulminaciją, iki šiol pati moteris nenurimsta. Bylą triuškinančiai laimėjo J. Deppas, pati aktorė toliau bando įrodyti, kad savo santykiuose patyrė smurtą. Primename, kad anksčiau ji teigė, jog straipsnis, dėl kurio ją į teismą padavė buvęs vyras, buvo net ne apie patį J. Deppą.

Segtuvą, pilną dokumentų, kurie, anot Amber Heard, yra nauji įrodymai, įrodantys jos kaltinimus fizine ir seksualine prievarta, mestus buvusiam vyrui Johnny Deppui, teisėjas jau atmetė kaip Amber šmeižtą prieš buvusį vyrą. Heard atskleidė metus apimančius savo terapeuto užrašus, kuriuose išsamiai aprašomi atvejai, kai ji sako, kad aktorius „smogė jai, nustūmė į sieną ir grasino nužudyti“. Tačiau teisėja savo procese tiesiog atmetė užrašus kaip „kliedesius“ ir uždraudė jos teisinei komandai pateikti dokumentus kaip įrodymus.

REKLAMA
REKLAMA

Nepaisant to, aktorė dabar viešai interviu su Savannah Guthrie paskelbė apie segtuvą, kuriame aprašomi jos santykiai su buvusių vyru nuo pat pradžių. Interviu apžvelgiami A. Heard šmeižikiški teiginiai apie prievartą, kurią, jos teigimu, moteris patyrė santykiuose su Johnny Deppu.

Interviu metu buvo rodomi Heard terapeutės užrašai, kuriuos ji padarė per savo seansus. Juose buvo keli kaltinimai smurtu, su kuriais aktorė teigė susidūrusi per savo santuoką.

„Nuo pat mano santykių pradžios 2011 m. yra daugybė užrašų, kuriuos sukaupė mano gydytojas, kuriam pranešiau apie prievartą, – sakė Heard. – Jos užrašai reprezentavo mano santykius su Deppu ir pateikia paaiškinimą apie tai, kas vyko“.

Pasak jos terapeutės, užrašuose smurtas minimas nuo 2012 m. sausio mėn., kai „Heard pasakė, kad Deppas „smogė jai, nustūmė ant grindų“. Praėjus aštuoniems mėnesiams po to, pastabose matyti ir užrašai, kad jis „suplėšė jos naktinius marškėlius ir pastūmė ant lovos“, o 2013 m. „jėga pastūmė ją į sieną ir grasino nužudyti“

REKLAMA
REKLAMA

Naujausias „Dateline“ interviu klipas pasirodė kitą dieną po to, kai laidoje „Today“ buvo parodyti terapeutės užrašai, kuriuose Heard prisipažino, kad ji „vis dar myli“ Deppą, nepaisant to, kad dar kartą jį apkaltino fizinę prievartą ir smurtu jų santykių metu.

Anksčiau šį mėnesį prisiekusiųjų teismas nusprendė, kad Heard apšmeižė savo buvusį vyrą, žurnalistams iš „Washington Post“ papsakodama apie patirtą seksualinę prievartą. Ji buvo įpareigota sumokėti Deppui 10 milijonų dolerių kompensacinę žalą ir 5 milijonus dolerių baudžiamąją žalą, nors teisėjas pagal Virdžinijos teisę antrąjį mokėjimą sumažino iki 350 000 JAV dolerių.

Nepaisant to, kad ji buvo pripažinta kalta dėl šmeižto, Heard ir toliau viešai kaltina savo buvusį sutuoktinį fiziniu ir seksualiniu išnaudojimu, sakydama viešai, kad ji nebando „siekti keršto“.

„Galiu jums pasakyti vieną dalyką, kad aš nesu kerštinga“, – sakė ji „Dateline“. „Tai būtų tikrai bjaurus būdas atkeršyti. Kad ir kaip būtų kvaila tai sakyti garsiai, mano tikslas – vienintelis dalykas, kurio šiuo metu galiu tikėtis... Tiesiog noriu, kad žmonės mane matytų kaip žmogų“.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų