Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Didžiausią burną pasaulyje turinti moteris stebina gerbėjus: parodė, ką gali apžioti (nuotr. socialinių tinklų)

Sam Ramsdell, kitaip žinoma kaip moteris, turinti „didžiausią pasaulyje burną“, atskleidė, ką suvalgo per dieną atostogų metu ir nuo ko nesusilaiko.

6

Sam Ramsdell, kitaip žinoma kaip moteris, turinti „didžiausią pasaulyje burną“, atskleidė, ką suvalgo per dieną atostogų metu ir nuo ko nesusilaiko.

REKLAMA

Išvykimas į kitą šalį reiškia, kad išbandyti naujus patiekalus ir maisto produktus yra neišvengiamas dalykas. Gineso rekordininkė Sam Ramsdell kuo puikiausiai išnaudojo kelionę į Bukareštą, Rumuniją, rašo dailystar.co.uk.

Kadangi 32 metų moters burna gali ištempti iki 6,52 cm, amerikietė nebijo išbandyti naujo maisto – anksčiau ji yra bandžiusi valgyti milžinišką mėsainį, dešrainį ir didžiules bandeles. Savo milijonams „TikTok“ sekėjų Sam rodė, kuo ji prikemša savo burną per 24 valandas.

REKLAMA

Sam viename vaizdo įraše plačiai atvėrė burną, iškišo nykštį prie fotoaparato ir pasakė: „Čia yra viskas, ką aš suvalgau per dieną būdama didelė mergina Rumunijoje“. Pirmiausia ji pradėjo nuo pusryčių, kuriuos sudarė kruasanas ir dribsniai, sumaišyti su jogurtu bei kapučino kava.

Kai ji kišo į burną kruasaną, ji sakė: „O štai kąsnelis neapkenčiantiems. Pusryčiai – 10 iš 10“. Tada Sam nuėjo į kepyklą, kad patenkintų savo poreikį saldumynams – dienos metu ji net išgėrė alkoholio.

REKLAMA
REKLAMA

@samramsdell5 What i eat in a day: Bucharest, Romania edition!!! #romania #travelbucketlist #traveltiktok #whatieatinaday ♬ CUFF IT - Beyoncé

@samramsdell5 If i could regurgitate these sandwiches and eat them again i would. This week i went to @Mission Sandwich Social in Brooklyn NY to try their insane sandwich combos on homemade dutch crunch bread. A MUST!!! #sandwiches #brooklyn #findyourgrace ♬ Love You So - The King Khan & BBQ Show

Pasaulio rekordininkė suvalgė pusę avietinio pyragėlio ir sakė, kad jis buvo toks skanus, jog norėdama jį dar kartą suvalgyti, jį „atrytų“.

Ji jį užgėrė espreso martiniu, o vėliau nuėjo išgerti rumuniško alaus. Ir, žinoma, pinta alaus neprilygo Sam ir jos didelei burnai. Vėliau dieną Sam pasimėgavo rumunų virtuvės patiekalais, tačiau nesugebėjo suvalgyti viso skanaus maisto.

Maloniai nusiteikusi, ji atidavė dalį likučių gatvėje gyvenančiai benamei katei. Tačiau tik tada, kai užkandžius užpylė alkoholiniu gėrimu.

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų