„120“ atskleidė, kas jų gyvenimą pakeitė negrįžtamai: ragina ir kitus „pakišti sau kiaulę“

Šį savaitgalį Klaipėdoje ir Šiauliuose įvyks „X faktoriaus“ atvirų durų dienos. Jų metu galvojantys apie dalyvavimą projekte galės susitikti su šou kūrybine komanda. Taip pat vyks registracija ir pirmosios perklausos už uždarų durų.

Pamėginti laimę TV3 projekte ragina ir grupė „120“.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „120“ atskleidė, kas jų gyvenimą pakeitė negrįžtamai: ragina ir kitus „pakišti sau kiaulę“

Vaikinų duetas prieš metus pelnė šou nugalėtojų titulą ir 15 tūkstančių eurų. Grupės narys Šarūnas Januškevičius teigia, kad projektas atnešė labai daug dėmesio ir patirties. Kaip didžiausią privalumą aktorius įvardina bendravimą su žmonėmis ir gerbėjų minią. Šou nugalėtojas įsitikinęs – svarbiausia lipant į sceną turėti ką parodyti.

„Pirmiausia tai yra patirtis, tada, aišku, gera nuotaika, įvairios pažintys. Įgauni suvokimą, kaip Lietuvoje veikia muzikos verslas ir industrija. „X faktorius“ kiekvienais metais yra numeris vienas Lietuvos televizijoje. Tu gauni didžiausią platformą, didžiausią sceną ir didžiausią žmonių dėmesį per trumpiausią laiką“, – kolegai antrina kitas grupės narys Dovydas Laukys.

Abu grupės nariai įsitikinę – svarbiausia turėti, ką parodyti. Jei dvejojate, nugalėtojai siūlo tiesiog užpildyti anketą ir daugiau apie tai nebegalvoti. „Pakiši sau kiaulę ir eini į avantiūrą“, – pokštauja D. Laukys.

REKLAMA

Nugalėjus projektą profesionalūs aktoriais sulaukė įvairių pasiūlymų ne tik koncertuoti, bet ir vaidinti filmuose, serialuose. Šarūnas neslepia, kad būtent dalyvavimas TV3 projekte jam atvėrė daug durų, o filmai, kuriuose jis įsiamžindavo, sudomindavo žiūrovą. „Tu įgauni kitą socialinį statusą. Tai yra labai didelis pliusas“, – sako grupės narys.

Daugelį galvojančių apie dalyvavimą projekte gąsdina šou užkulisiai. Kaip seksis dirbti su garsiais teisėjais? Ar pavyks atskleisti save? Ar kūrybinė komanda padės išpildyti visus užmojus? Grupės „120“ nariai ramina – bijoti užkulisių tikrai nėra dėl to, kur kas geriau juos išnaudoti. „Reikia išmokti disciplinos ir kitų savybių, kurios bus reikalingos. Jos neleidžia atsipalaiduoti ir užmigti. Tai yra televizija, labai tikslus laikas, jo yra nedaug. Turi jį išnaudoti maksimaliai“, – pataria Š. Januškevičius.

Visų norinčių dalyvauti šou komanda lauks Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“. Atrankų pradžia 13 val. Pagrindinis projekto prizas – 15000 eurų. Atvirų durų dienų metu koncertuos „X faktoriaus“ finalininkai. Prieš atvykstant, rengėjai prašo internete užpildyti šou dalyvio anketą. Gegužės 18 ir 19 d. šou komanda atvyksta į Kauno ir Vilniaus „Akropolius“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų