Filmas „Pasmerkti. Kauno romanas“ – muša rekordus

Kino teatrų žiūrovai renkasi tai, kas nauja: kriminalinę dramą „Pasmerkti. Kauno romanas“. Filmą sukūrusi kompanija „Singing Fish“ pranešė, kad vien per pirmąjį savaitgalį šią tikrais faktais paremtą dramą pasižiūrėjo daugiau nei 22 tūkstančiai žiūrovų.

Pasirodė pirmasis kriminalinio filmo „Pasmerkti. Kauno romanas“ treileris (nuotr. Organizatorių)
51

Nepaisant to, kad filmą žymi N-16 сenzas, jo žiūrovų auditorija premjeros savaitgalį buvo pati didžiausia. Kriminalinės dramos „Pasmerkti. Kauno romanas“ starto rezultatai pralenkė ir Holivudo produkciją, ir vietos gamintojų kino naujienas.

(51 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasmerkti. Kauno romanas premjera

„Kino teatruose pasirodė daug skirtingų žanrų filmų – ir stipri JAV animacija, ir vaidybiniai filmai, ilgai laukti mūsų šalies kūrėjų darbai. Tačiau žiūrovus labiausiai sudomino ši kriminalinė drama, ir pirmieji skaičiai rodo, kad „Pasmerkti. Kauno romanas“ yra sėkmingiausiai 2019 metais startavęs filmas. Tai labai motyvuoja“, – sako filmo prodiuseris Povilas Skaisgirys.

„Džiaugiuosi, didžiuojuosi, nuostabu, netikėta. Žinant, kad savam kieme pranašu nebūsi, kartais turbūt geriau parodyti filmą Portugalijoje ir tikėtis, kad tiek tūkstančių žiūrovų ateis, nes mūsų tautiečiai lietuvišką produkciją vertina gana skeptiškai. Bet smagu matyti, kad kinas sudomino. Tikiuosi, kad mūsų žiūrovams patiko ir dėl to pasiektas toks rezultatas“, – sakė Ramūnas Rudokas, šiuo kino filmu debiutavęs kaip režisierius ir sukūręs įsimintiną dvigubų vertybių komisaro vaidmenį.

REKLAMA

Kriminalinėje dramoje taip pat vaidina įtaigus jaunosios kartos aktorių žiedas: Agnė Šataitė, Šarūnas Datenis, Simonas Storpirštis, Artūras Murauskas, Robertas Lenartavičius, Justina Nemanytė ir kiti.

„Pasmerkti. Kauno romanas“ garso takelyje skamba šių dienų scenos herojų – „Mad Money“, „Lilas ir Innomine“, OG Version ir „Flying Saucer Gang“, „Sadboi“ muzika.

„Man patiko. Lietuviškas geras filmas, siūlau visiems apsilankyti. Ir būtent dėl to, kad apie Kauną, – matai vietoves, kur kasdien lankaisi. Skamba daug geros lietuviškos muzikos. Smagu“, – po apsilankymo premjeroje sakė „Mad Money“ lyderis Gediminas Melnikas.

Kriminalinė drama pasakoja apie kiemo draugų kompaniją, kurios neišskiria nei kalėjimas, nei pinigai, nei moterys. Tačiau vaikystės klaidos turi savo kainą: virtę įtakinga gauja veikėjai priversti aukoti tai, kas brangiausia. Pasmerkti ir jie, ir jų artimieji.

Nuo vasario 22 d. „Pasmerkti. Kauno romanas“ rodomas visuose Lietuvos kino teatruose. Antrasis filmo rodymo savaitgalis visiems kino kūrėjams dar svarbesnis nei pirmas.


Rašyti komentarą...
L
Lenko udros vardas Janislovas
2019-02-28 22:06:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauriai patiko filmas! Atrinkti geri aktoriai, spec.efektai, garso takelis kurį kūrė Stanislavas Stanickis (Stano) ir "Videometros" serialų garso takelius kuria Mindaugas Lapinskis. Kaip Rudoko pirmas debiutinis filmas visai neblogas ;).
Atsakyti
-3

A
Anonymous
2019-03-02 16:47:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai geras filmas!
Rekomenduoju visiems paziureti!
Atsakyti
0

T
Tadas
2019-12-02 09:59:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur rast ta filma internete
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų