Besilaukiančią žmoną ir vaikus mušęs vyras sulaukė atpildo, kurį išgirdo visa Lietuva

 „TV pagalbos“ narei Rūtai Filejevai paskambinęs Egidijus guodėsi, kad prieš aštuonerius metus išsiskyrė su žmona. „Tačiau visą tą laiką mane kankina nežinia, kad aš galbūt nesu jos vaikų tėvas ir alimentus moku svetimiems vaikams“, – savo problemą apibūdino Egidijus.

Oksana ir Egidijus susilaukė dviejų vaikų. Vyras sako, kad įtarimus, jog žmona galėjo vaikų susilaukti su kitais, stiprina ir skaudi patirtis. Esą vienam vaikui jau buvo darytas DNR testas, kuris parodė, kad Egidijus nėra tėvas. „Man toks akmuo ant širdies guli. Labai sunku gyventi nežinioje“, – sakė jis.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Besilaukiančią žmoną mušęs ir prieš vaikus smurtavęs vyras siekia išvengti alimentų

Rūta ir Egidijus nuvyko pas Oksaną, kuri vos tik išvydusi buvusį mylimąjį iškart griebė šakę į rankas. „Gyvenau su juo tik dėl vaikų, bet ilgiau kentėti negalėjau. Jis girtuokliavo ir lakstė paskui kitas moteris, o parėjęs namo mane sumušdavo. Esu buvusi jo sumušta, kai laukiausi. Jis gyvulys, o ne žmogus“, – pykčio netramdė Oksana.

Moteris iki šiol laiko didžiulę nuoskaudą dėl Egidijaus žiaurumo. „Kaip jis elgdavosi su vaikais? Yra ir iš vežimėlio išmetęs ir kratydavo rėkdamas ant kūdikėlių“, – neslėpė ji.

Oksana įsitikinusi, kad suabejoti tėvyste Egidijų paskatino jo naujoji draugė. „Ji tikriausiai jį „pakusina“, kad nereiktų mokėti alimentų. Man taip pikta, kad jam išvis liežuvis apsiverčia man prikišti neva vaikai yra ne jo“, – tūžo Oksana. Pasak moters, Egidijus po skyrybų savo vaikais nesidomėjo, jų nelankė. „Tai bent už tuos alimentus jiems saldainių nuperku“, – sakė Oksana.

Ar pavyks Rūtai Filejevai įkalbėti moterį duoti sutikimą DNR tyrimui?

Sužinosite šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų