Kultinės „Moterys meluoja geriau“ poros Kostios ir Galinos akimirkos: kuo rimtesnė scena – tuo juokingiau

 Jeigu reikėtų rinkti ryškiausią ir juokingiausią kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ porą, ja neabejotinai taptų nuolat besipykstantys ir į komiškas situacijas pakliūvantys Galina ir Kostia. Nors Galinos vaidmenį atliekanti teatro, kino ir televizijos aktorė bei talentinga parodijų meistrė Vitalija Mockevičiūtė save laiko taikiu ir geraširdžiu žmogumi, filmavimo aikštelėje lieti emocijas jai yra lengva.

Kultinės „Moterys meluoja geriau“ poros Kostios ir Galinos akimirkos (nuotr. TV3)
33

Kultiniame seriale „Moterys meluoja geriau“ V. Mockevičiūtė kuria valdingos ir griežtos žmonos vaidmenį. Nuolat besikivirčijantis Galinos ir Kostios (akt. Džiugas Siaurusaitis) duetas jau dešimtąjį sezoną verčia žiūrovus juoktis iš tragikomiškų situacijų. Tačiau linksma ne tik žiūrovams – aktorė atskleidė, kad vaidinant taip pat būna daug juoko.

REKLAMA

„Neseniai buvo viena scena, kai negalėjom sustoti juoktis. Kai sugavę mane nuskriaudusį Adrianą (akt. Darius Petkevičius), turėjom jį kankinti Kostios garaže. Aš, Ryčka (akt. Rokas Petrauskas) ir Kostia net negalėjom vieni kitiems žiūrėt į akis. Buvo labai juokinga. Kuo rimtesnė scena, tuo būna juokingiau“, – šypsodamasi pasakojo V. Mockevičiūtė.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kultinės „Moterys meluoja geriau“ poros Kostios ir Galinos akimirkos

Nors seriale Galina ir Kostia nuolat svaidosi riksmais, aktorė neprisimena, kad būtų filmavimo aikštelėje turėjusi ginčų su Kostios vaidmenį atliekančiu Dž. Siaurusaičiu. „Jis svajonių partneris filmuotis. Labai gerai sutariam“, – pagyrų kolegai negailėjo aktorė.

Kalbėdama apie Galinos ir Kostios santykius V. Mockevičiūtė atskleidžia, kad tarp jų vis dar rusena giliai užslėpta meilė, nes, kad ir kiek pykstasi, jiedu vis dar kartu. Tačiau aktorė prisipažįsta, kad realiame gyvenime, vargu, ar kokiam vyrui linkėtų tokios moters.

„Ji labai aistringai, gal net per daug tikinti savo tiesom, mano akimis primityvoka moteris“, – savo nuomonę atskleidė V. Mockevičiūtė.

Tarp savęs ir Galinos aktorė sako panašumų beveik nerandanti. „Nesu valdingas žmogus, bet garsiai parėkt irgi galiu, jei man užeina pyktis. O šiaip Galina man geroka priešingybė negu aš, gal todėl ir lengva vaidinti. Būtų sunkiau, jei reiktų kažką ramesnio sukurt“, – atviravo aktorė.

Nors V. Mockevičiūtei dažniau tenka perteikti ryškų ir emocionalų Galinos charakterį, aktorė tikino, kad smagu, kai įnešama įvairovės ir leidžiama pabūti visokiai. „Su Kostia gal lengviau triukšmingas scenas vaidinti. Bet kai reikėjo vaidinti meilę su Adrianu, tai irgi nebuvo sunku įkūnyt apsvaigusią, įsimylėjusią moterį“, – patirtimi dalijosi V. Mockevičiūtė.

REKLAMA

Ištikimiausius serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjus kviečiame pažiūrėti vaizdo ištraukas su įsimintiniausiomis Galinos ir Kostios akimirkomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų