dainius kazlauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dainius kazlauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dainius kazlauskas“.

Itin skanios aštrios krevetės: pasigaminti labai paprasta

TV3 laidoje „Lidl grilio talentai“ aktorius Dainius Kazlauskas surėmė jėgas su 11-mečiu šefu Vyčiu. Vytis – stiprus konkurentas, kuris nurungtų ne vieną suaugusį. Visgi, D. Kazlauskas bandė įrodyti, kad yra vertas tapti laidos čempionu. Jis nusprendė pagaminti „Mango salsą“ – po šiais žodžiais slepiasi azijietiškų skonių kupinos ant iešmelio keptos krevetės. Krevetėms paruošti reikės: 200 g krevečių 2 vnt. aitriųjų pipirų gabaliukų imbiero 2–3 skiltelių česnako 2 vnt.
2024-06-29

Dainius Kazlauskas apie naują spektaklį: pjesę parašiau tam, kad suskambėtų mylima daina

Vos praėjusiais metais į teatro sceną po beveik 12 metų pertraukos sugrįžęs režisierius Dainius Kazlauskas pristato naujausią savo darbą – muzikinį spektaklį „Kurortinis romanas“, kuriame kartu su žymiais Lietuvos aktoriais vaidins ir pats. Istorija pasakos apie vyro bei moters santykį ir nukels žiūrovus į praėjusio amžiaus antrąją pusę, į miestą, kuriame kone kiekvienas turi šiltų prisiminimų ir sentimentų – Palangą.
2024-06-14

Dainius Kazlauskas – apie ekstremaliomis situacijomis suveikiantį proto aštrumą: „Taip yra buvę daug kartų“

Naujos savaitės pradžioje į TV3 eterį ir vėl grįžta linksmiausia pavasario naujiena – „Žaidimų kambarys“! Šį pirmadienį čia susitiks ir dėl nugalėtojo vardo varžysis aktorius Dainius Kazlauskas bei eksperimentinius pasirodymus rengiančios „N2“ komandos narys Pijus.
2024-05-20

Viktorija Siegel apsilankė spektaklyje apie vyrų ir moterų santykius

Balandžio 11 d. „Domino“ teatras pristatė laukiamiausią metų premjerą, atnaujintą komedijos „Urvinis žmogus“ versiją, kuri susilaukė didžiulio susidomėjimo – bilietai į artimiausius pasirodymus išgraibstyti pirmosiomis dienomis. Premjerą įvertinti atvyko Liucina ir Tadas Rimgailos, Viktorija Jakučinskaitė su vyru Vitalijumi, Asta Stašaitytė, Justina Nemanytė, Viktorija Siegel, aktoriaus bei režisieriaus draugai ir kolegos.
2024-04-12

Dainius Kazlauskas pristato naują legendinio spektaklio „Urvinis žmogus“ versiją

Nuo balandžio 11 d. „Domino“ teatras pristato legendinio spektaklio „Urvinis žmogus“ naują versiją, kurią režisuoja buvęs „urvinis“ – Dainius Kazlauskas.  Komedija „Urvinis žmogus” pirmą kartą pastatyta Brodvėjuje 1996 metais, tapo ilgiausiai scenoje išbuvusiu monospektakliu per visą Brodvėjaus istoriją. Nuo to laiko, milžiniško populiarumo susilaukęs kūrinys išplito visame pasaulyje ir buvo pastatytas beveik 30-yje šalių.
2024-02-27

Aktorius Dainius Kazlauskas apie sugrįžimą ant scenos: „Tai yra didžiausias mano pasiekimas“

Režisierius ir aktorius Dainius Kazlauskas neslepia – paskutiniu metu jo gyvenimas įgavo dar daugiau nematytų spalvų. Režisierius pristatė naują spektaklį ir po daugiau nei 10 metų sugrįžo ant scenos kaip aktorius.
2023-11-15

Dainiaus Kazlausko gyvenime – pokyčiai: „Pribrendo momentas kažkaip išjudinti gyvenimą“

Režisierius, aktorius bei unikalaus šokių projekto Argentinoje „Tangomanai“ dalyvis Dainius Kazlauskas neslepia – pastaruoju metu jo gyvenimas įgavo dar nematytų spalvų. Ir viskas dėl to, jog jis nusprendė elgtis taip, kaip populiaraus filmo herojus, ir visiems net metus laiko į viską atsakyti.
2023-11-15

Aktorius Dainius Kazlauskas apie įgūdžius virtuvėje: „Visiškai neturiu klausos gaminti“

Atėjęs į TV3 laidą „Lidl grilio talentai“ aktorius Dainius Kazlauskas prisipažino – tai bus pirmas kartas, kada naudosis griliu. Ir aktoriui iš karto teko suremti jėgas su 15 metų čirškinimo patirtį turinčiu Ruslanu Kotelnikovu. Aktorius neslėpė, kad stiprus ryšys su gaminimu jo nesieja. „Ryšio su virtuve... procentaliai neturiu 98 proc. Visus 98 procentus užima mano žmona Indrutė ir pats jauniausias sūnus Bernardas“, – tikino D. Kazlauskas.
2023-06-25

Apklausa: kuri pora turėtų palikti „Tangomanų“ projektą ketvirtoji?

Sekmadienį TV3 ir Go3 žiūrovai išvys „Tangomanų“ pasirodymus – dar aistringesnius, dar labiau ištobulintus. Tiesa, šis vakaras taps lemiamu vienai porai: susumavus ankstesnių pasirodymų įvertinimus, mažiausiai balų surinkęs duetas bus priverstas projektą palikti. Pirmasis su šou atsisveikino Leonas Somovas ir jo partnerė Rocio.  Antroji projektą paliko – Dijora Petrikonytė ir jos partneris Mauro.
2023-05-07

Vilniuje apsilankiusi projekto „Tangomanai“ dalyvė Ayelen: „Pažintis su lietuviais man sukėlė nuostabą“

Lietingą gegužės 2-osios popietę sostinėje susitiko TV3 ir „Go3“ projekto „Tangomanai“ žvaigždės. Lietuvių pasitikimu džiaugėsi ketveriukė iš Buenos Airių – šokėjai Marcos Ayala, Jose Lugones, Ayelen Alvarez Mino ir Paola Camacho. Ayelen Alvarez Mino pasakojo, kad buvo labai pasiilgusi savo šokių partnerio Dainiaus Kazlausko. „Lietuvoje jaučiuosi puikiai, kol kas turėjau tik geriausią patirtį. Šalis mums patiko. Aš Lietuvoje pirmą kartą ir dėl to esu labai laiminga.
196 2023-05-04
REKLAMA
REKLAMA

Vilniuje susitiko „Tangomanų“ žvaigždės: svečius iš Buenos Airių lietuviai pasitiko su šakočiais ir gėlėmis

Lietingą gegužės 2-osios popietę sostinėje susitiko TV3 ir „Go3“ projekto „Tangomanai“ žvaigždės. Prie „Compensa“ koncertų salės netrūko emocijų – skambėjo nuoširdus juokas, argentiniečiai ir lietuviai vieni kitiems negailėjo apkabinimų, draugiškų bučinių. Svečiai iš užsienio buvo pasitikti šakočiais ir skintomis gėlėmis.
760 2023-05-02

Dainiaus Kazlausko ir jo partnerės šokis nepaliko abejingų: „Į jus žiūrint džiaugėsi širdis“

TV3 ir Go3 projektas „Tangomanai“ kiekvieną sekmadienį žiūrovų namuose sukuria šventę – tokią, kuria ypatingai mėgaujasi ir visi projekto dalyviai. Deja, praėjusį vakarą ši šventė baigėsi dar vienai porai. Tęsti kovos dėl nugalėtojo vardo liko 5 geriausios poros – jau šį sekmadienį jų laukia pusfinalis. Pusfinalyje pasirodys ir aktorius Dainius Kazlauskas bei jo partnerė Ayelen, kurie praėjusį sekmadienį sužavėjo komisiją.
2023-05-02

„Tangomanams“ teko neeilinė užduotis: kas pasirodė geriausiai, o kas rizikuoja projektą palikti?

Sekmadienį TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ dalyviai susidūrė su neeiline užduotimi – jiems teko ne tik pakeisti partnerius, bet ir šokti pagal muziką, kurią girdėjo pirmąkart. Ir nors daugumą improvizacijos tema gąsdino, rezultatai pranoko visus lūkesčius – kurie šokėjai sublizgėjo, o kas sužinojo savo silpnąsias vietas? 6 poros pasirodė įspūdingame San Telmo rajone.
2023-04-24

Apsinuoginęs Dainius Kazlauskas kambaryje pričiuptas su netikėtu svečiu: „Ji atbėgo su tokia meile“

Jau šį sekmadienį TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ žiūrovų laukia dar daugiau meistriškumo, aistros ir jausmų perteikiantys įspūdingi tango pasirodymai. Projekto metu netrūksta nuotykių, kuriuos užfiksuoja kameros.  Pas projekto dalyvį Dainių Kazlauską kambaryje – netikėtas svečias. Kol vieni „Tangomanų“ dalyviai linksminosi mieste, kiti liko namuose. Būtent čia pasiliko Dovydas bei Dainius.  „Ar jis čia?“ – paklausė į kambarį įėjusi moteris.
2023-04-22

Paaiškėjo antroji „Tangomanus“ palikusi pora: nuo šiol tango nuotykį tęs tik 6 lietuviai

Sekmadienį įspūdinga tango kelionė baigėsi dar vienai TV3 ir Go3 šokių ir nuotykių projekto „Tangomanai“ porai. Komisiją, kuri vertina šokėjų pasirodymus, visuomet sudaro skirtingi žmonės. Tokios pat skirtingos ir įvairios būna ir jų nuomonės bei įvertinimai. Tačiau šokėjams nelieka nieko kito, kaip tik susitaikyti, nes komisijos žodis – paskutinis. Todėl nuo šiol savo kelią projekte tęs tik 6 poros. Šįkart dalyviai šoko Palermo rajone, įspūdingo grožio Serrano aikštėje.
166 2023-04-17

Dainius Kazlauskas – apie nuovargį ir skausmus: „Pasikeisčiau su Leonu vietomis“

Sekmadienio vakarais TV3 ir Go3 žiūrovai stebi „Tangomanų“ pasirodymus – aistringus, ištobulintus ir paženklintus sunkiu darbu. Naujausiame Go3 epizode „Tangomanai. Už kadro“ projekte dalyvaujantis Dainius Kazlauskas užsiminė apie jį kankinančius skausmus.  Ne paslaptis, kad „Tangomanų“ dienotvarkė – itin intensyvi. Kiekvieną dieną projekto dalyviai turi sukurti po naują choreografiją, kokybiškai paruošti šokį, o kitą dieną jį nufilmuoti.
2023-04-15

Dainiaus Kazlausko tango pakrypo netikėta linkme: susirūpino ir jo partnerė

Jau įsibėgėjęs TV3 ir Go3 projektas „Tangomanai“ kiekvieną sekmadienį įneša vis naujų spalvų. Dalyvių emocijos liejosi per kraštus, tačiau pasiduoti negalima. Pirmasis projektą jau paliko Leonas Somovas ir jo partnerė Rocio, tačiau projekte toliau vyksta arši kitų porų kova. Šį kartą visų dalyvių pasirodymai vyko Buenos Airių La Boca rajone. Dalyvius, kaip įprasta, vertino atsitiktiniai 4 Buenos Airių gyventojai.  Šokio tema – dalyvių mėgstamiausia muzika.
2023-04-09

Dainiaus Kazlausko šokių partnerė atskleidė, apie ką jie kalbasi dažniausiai: „Tai – labai romantiška“

Praėjusį sekmadienį TV3 ir Go3 projektą „Tangomanai“ paliko pirmoji pora. Surinkę mažiausiai balų, su projektu atsisveikino muzikos kūrėjas Leonas Somovas ir jo partnerė Rocio. Ir nors emocijos liejosi per kraštus, kiti dalyviai ir vėl pasiruošę repetuoti, mat jau šį sekmadienį jų laukia dar vienas svarbus šokis. Tiesa, šį sekmadienį dar nė vienas dalyvis neiškris! Po iškritimo Leonas neslėpė savo nusivylimo – tai buvo paskutinis jo šokis.
81 2023-04-07

Dainius Kazlauskas aktorinius įgūdžius panaudojo tango aikštelėje: sulaukė ne tik komplimentų

Pirmasis pasimatymas – būtent taip skambėjo pirmoji naujojo TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ dalyvių šokio tema. Susipažinusios su savo partneriais iš Argentinos, 8-ios Lietuvos žvaigždės pirmąkart stojo prieš didžiulę Buenos Airių publiką, ir atiduodami visas savo jėgas, stengėsi sukurti patį geriausią, romantiškiausią ir daugiausiai ovacijų sukeliantį tango pasirodymą.
2023-03-24

Dainius Kazlauskas – apie sunkius išgyvenimus ir nuotykį Argentinoje: „Ten įvyko stebuklas"

Jau šį sekmadienį žiūrovus prie ekranų pritrauks paslaptingas, aistringas ir pirmas toks TV3 ir Go3 projektas „Tangomanai“, kuris 8 ryškiausias Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždes paskatino priimti iššūkį – staiga susikrauti lagaminus ir išvykti didžiausiam savo gyvenimo nuotykiui.
2023-03-12

Kalėdiškiausias filmas pirmai Kalėdų dienai – komedija „Melagiai“: prisiminkite ir kitokias šventes

Kalėdos daugeliui asocijuojasi su dovanomis, džiaugsmu, šeimos ir giminių susibūrimu prie gausaus vaišių stalo. Būtent apie tai ir yra komedija „Melagiai“ – ganėtinai tikroviška ir įtikinama, kad daugelis atpažintų save, pagardinta gera vaidyba ir humoru – taps puikia pramoga visai šeimai pirmą Kalėdų vakarą. Filmas pasakoja, kaip du broliai su šeimomis atvyktas švęsti Kalėdų pas tėvus.
2020-12-25

„Sidabrinės gervės“ nominantai apie emocinės sveikatos filmus: „Neįsivaizduojate, kiek daug žmonių į tai įtraukta“

Lapkričio 22 d., 19:30 valandą, TV3 eteryje – nacionaliniai kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“. Prestižinės statutėlės bus teikiamos už pastarųjų dviejų metų filmus. Nominantų sąraše – daug probleminių, psichologinių filmų apie emocinę sveikatą. Jų kūrėjai sako, kad šios temos itin aktualios XXI amžiaus žmogui – juostos sulaukė pačių jautriausių reakcijų.
2020-11-13

Užaitė apie didžiausius iššūkius: buvo sudėtingas etapas

Aktorė Edita Užaitė daugiausia vaidina teatre, kartais pasirodo TV serialuose, o praeitų metų lapkritį ją išvydome komedijoje „Melagiai“, kur aktorei atiteko dvigubas vaidmuo – Giedriaus Savicko herojaus žmonos ir Dainiaus Kazlausko herojaus meilužės. Naujienų portalui tv3.lt moteris papasakojo, su kokiais iššūkiais jai teko susidurti. Kankino nuovargis Filmavimo etapas, kai buvo filmuojama naktimis, tęsėsi net 10 naktų iš eilės, ir nepaprastai išvargino fiziškai.
2019-12-25

Pirmąją Kalėdų dieną – filmas su didžiausiomis lietuvių žvaigždėmis: privers kvatoti

Kalėdos daugeliui asocijuojasi su dovanomis, džiaugsmu, šeimos ir giminių susibūrimu prie gausaus vaišių stalo. Būtent apie tai ir yra komedija „Melagiai“ – ganėtinai tikroviška ir įtikinama, kad daugelis atpažintų save, pagardinta gera vaidyba ir humoru – taps puikia pramoga visai šeimai pirmą Kalėdų vakarą. Fimas pasakoja, kaip du broliai su šeimomis atvyktas švęsti Kalėdų pas tėvus.
2019-12-24

Repšys išbandys save naujame amplua: tai jį išgąsdino

Spalio 26 ir 27 dienomis Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklyje pagal Michailo Bulgakovo romaną „Meistras ir Margarita“ pasirodys LNDT aktorius Marius Repšys. Oskaro Koršunovo režisuotame spektaklyje jis pakeičia Dainių Kazlauską ir vaidins Volando personažą. „Meistras ir Margarita“ kaip reta ilgaamžis – rodomas jau beveik 20 metų, rašoma pranešime spaudai. Spektaklio premjera 2000-aisiais įvyko tarptautiniame Avinjono teatro festivalyje.
2019-10-24

Renginyje pasirodė ir trumpam į Lietuvą grįžęs Kazlauskas: atlydėjo gražuolė žmona

Antradienio vakarą į iškilmingą režisieriaus Igno Jonyno filmo „Nematoma“ nacionalinę premjerą rinkosi būrys garsių pramogų pasaulio atstovų. Į išskirtinę premjerą atvyko ir į Lietuvą vos 24 valandų vizitui, pagrindinį vaidmenį filme atlikęs aktorius Dainius Kazlauskas.
2019-09-17

Lietuviška komedija sulaukė ir Holivudo garsenybių susidomėjimo

„Tiek aplodismentų, kiek jūsų filmas, šįmet nesulaukė nė vienas“, – patikino aštuntojo tarptautinio kino festivalio „Paprasčiausiai geras kinas“ organizatoriai, dalindamiesi įspūdžiais su lietuviškos komedijos „Melagiai“ kūrybine komanda. Tradiciniame renginyje, vykusiame Jaroslavlyje, per devynias dienas publika išvydo dešimtis naujausių juostų, sukurtų skirtingose valstybėse, rašoma pranešime spaudai.
2019-04-05

Seniai viešumoje matyti Vitulskiai traukė akį: mėgavosi aštria komedija

Kovo 6-osios vakarą profesionalus komedijos teatras „Domino“ kviestinei publikai pristatė aštrios komedijos „Psichai“ premjerą. Pamatyti komediją tokiu provokuojančiu pavadinimu susirinko daugybė žinomų Lietuvos meno ir pramogų pasaulio atstovų.
2019-03-06

Vienas Juodeikos žingsnis supykdė mylimąją: „Nuo Živilės gavau bart“

„Nežinau, ar čia liūdėti, ar džiaugtis, bet amžius man jau leidžia vaidinti Kalėdų senelį“, - su šypsena kalbėjo aktorius, prodiuseris bei verslininkas Gediminas Juodeika. Pirmą kartą gyvenime vaikų itin mylimo personažo aprangą jis apsivilko kino teatruose šiuo metu rodomos naujos lietuviškos komedijos „Melagiai“ filmavimo aikštelėje. Dar kartą raudoną kostiumą G. Juodeika vilkėjo vakar, panoręs pasveikinti į premjerą atėjusius žiūrovus su šventėmis, rašoma pranešime spaudai.
2018-12-12

Liubomiras Laucevičius: „Melagiai“ – rafinuota prancūziško stiliaus komedija

Puikiai visiems pažįstamas teatro ir kino aktorius, solidusis ir gal net griežtasis –Liubomiras Laucevičius pribloškia savo profesionalumu ką tik didžiuosius ekranus pasiekusioje kalėdinėje komedijoje „Melagiai“. Čia aktorius meistriškai atlieka šeimos galvos vaidmenį. Jis įtaria savo žmoną (akt. Larisa Kalpokaitė) neištikimybe vien dėl to, kad moteris užtrunka apsipirkinėdama prekybos centre. Kvepia skyrybomis.
2018-11-15

Aktorė Kalpokaitė užfiksuota lovoje su kitu žinomu aktoriumi: „Miegui nelikdavo laiko“

Talentinga aktorė, nuostabi moteris, o komedija – jos mėgstamiausias žanras. Todėl jau šį penktadienį (nuo lapkričio 9 d.) Larisą Kalpokaitę išvysite ilgai lauktoje komedijoje „Melagiai“. Aktorė – labai lojali draugė ir ištikima žmona ne tik gyvenime, bet ir filme, kuriame jos vyro vaidmuo atiteko griežtajam Liubomirui Laucevičiui. Tiesa, jis savo žmoną apkaltina neištikimybe ir net nori skirtis. Bet juk Larisa ne tokia.
2018-11-08

Filmo „Melagiai“ VIP premjeroje – dėmesys šuniukui

Antradienio vakarą Vilniuje esančiame kino teatre „Vingis“ vyko išskirtinė ilgai laukto lietuvių filmo „Melagiai“ premjera. Rudenišką ir žvarbų vakarą į išankstinę premjerą atvyko ir būrys gerai žinomų pramogų pasaulio veidų: Algis Ramanauskas, Julija Janus, Gediminas Juodeika su sužadėtine Živile, Emilis Vėlyvis, Monika Vaičiulytė bei daugelis kitų. Tiesa, fotografų dėmesį patraukė ir filme nusifilmavęs šuniukas Sunny, kuris sužibėjo ant raudonojo kilimo.
2018-11-06

Neįtikėtinas sutapimas: „Moterys meluoja geriau“ žvaigždę Arsobaitę persekioja melagiai

Greičiausiai tai tik sutapimas, tačiau žavioji rudaakė aktorė Brigita Arsobaitė jau kelintą kartą gauna vaidmenis, susijusius su melagiais. Iš pradžių serialas „Moterys meluoja geriau“, tuomet spektaklis „Melagės“ ir galiausiai komedija „Melagiai“, kuri kino ekranus pasieks jau lapkričio 9 d. Šiame filme Brigita vaidina aikštingą Dainiaus Kazlausko herojaus žmoną. „Labai patiko filmuotis „Melagiuose“, nes labiau esu teatro aktorė ir kine pasirodau retai.
2018-11-06

Aktoriai Kazlauskas ir Savickas – itin artimi: dalijasi moterimis?

Geriausiais draugais nuo vaikystės vienas kitą vadinantys Dainius Kazlauskas ir Giedrius Savickas yra broliai, kurie turi šeimas, bet... vienas iš jų slapta įsimylėjęs kito žmoną!.. Visų pamėgtų kino ir teatro aktorių širdies draugės gali lengviau atsikvėpti – jų vyrai svetimų moterų geidžia tik naujausioje lietuviškoje komedijoje „Melagiai“. „Giedrius – puikus aktorius ir lengvas partneris. Mes labai artimi nuo vaikystės, todėl sklinda gandų, kad net esame tolimi giminaičiai.
2018-10-23

Santūrusis „Snobo kino“ kūrėjas išbando naują sritį

Jis yra parašęs ne vieną scenarijų dokumentiniams filmams bei televizijos laidoms, tačiau šįkart debiutuoja kaip kino scenaristas ir pristato komišką istoriją, rašoma pranešime spaudai. Žanras tarsi ir nebūdingas kūrėjui – komedija. Tačiau filmo „Melagiai“ scenarijus toks ir yra: komiškas tik detalėmis, bet dramatiškas savo esme, nes gvildenama žmogiškųjų santykių problema, nuolatinė meilės ir savęs paieška.
2018-10-16

Juoko dozė: pamatykite nepavykusius „Moterys meluoja geriau“ kadrus

Vienas populiariausių TV3 serialų „Moterys meluoja geriau“ skaičiuoja jau 10-tąjį sezoną ir nepaliauja džiuginti komiškomis bei itin gyvenimiškomis situacijomis. Serialo kūrybinė komanda ir vėl sutiko ištikimiausiems žiūrovams parodyti filmavimo užkulisius, iš kurių pasidaro aišku – juokas skamba ne tik serialą žiūrinčiųjų namuose, bet ir jo filmavimo aikštelėje.
2017-12-07

Kultinės „Moterys meluoja geriau“ poros Kostios ir Galinos akimirkos: kuo rimtesnė scena – tuo juokingiau

 Jeigu reikėtų rinkti ryškiausią ir juokingiausią kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ porą, ja neabejotinai taptų nuolat besipykstantys ir į komiškas situacijas pakliūvantys Galina ir Kostia. Nors Galinos vaidmenį atliekanti teatro, kino ir televizijos aktorė bei talentinga parodijų meistrė Vitalija Mockevičiūtė save laiko taikiu ir geraširdžiu žmogumi, filmavimo aikštelėje lieti emocijas jai yra lengva.
2017-11-09

J. Jankevičiaus kova dėl E. Latėnaitės: laimėti man jau yra nusibodę

 Romantinę komediją „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ neseniai išvydę lietuviško kino mėgėjai joje pamatė aktorių Justino Jankevičiaus ir Dainiaus Kazlausko dvikovą dėl aktorės Elžbietos Latėnaitės širdies.
2017-10-09

Aaronas Perezas atskleidė, kodėl jį atlydėjo ne mylimoji Urtė

  Trečiadienio vakarą rinktinei publikai pristatyta nauja romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas”, kurioje suvaidino ir būrys žinomų pramogų pasaulio atstovų. Pagrindinius vaidmenis atliko komikas Justinas Jankevičius, aktoriai Elžbieta Latėnaitė, Ainis Storpirštis, Dainius Kazlauskas ir kiti, atvykę ir į raudonojo kilimo premjerą. Tarp VIP svečių ant raudonojo kilimo pozavo ir į Lietuvą trumpam grįžęs verslininkas Aaronas Perezas, visus nustebinęs savo palyda.
2017-10-04

VIP filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ premjeroje – būrys žvaigždžių

 Trečiadienio vakarą rinktinei publikai pristatyta nauja romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas”, kurioje suvaidino ir būrys žinomų pramogų pasaulio atstovų. Pagrindinius vaidmenis atliko komikas Justinas Jankevičius, aktoriai Elžbieta Latėnaitė, Ainis Storpirštis, Dainius Kazlauskas ir kiti, atvykę ir į raudonojo kilimo premjerą. „Antrą kartą žiūrėjau filmą kino salėje. Pirmą kartą žiūrėjau visiškai vienas, todėl buvo nedrąsu.
2017-10-04

Visų akys – į Justino Jankevičiaus mylimąją: suknelė kaip niekad pribloškianti

  Trečiadienio vakarą rinktinei publikai pristatyta nauja romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas”, kurioje suvaidino ir būrys žinomų pramogų pasaulio atstovų. Pagrindinius vaidmenis atliko komikas Justinas Jankevičius, aktoriai Elžbieta Latėnaitė, Ainis Storpirštis, Dainius Kazlauskas ir kiti, kurie atvyko ir į raudonojo kilimo premjerą. Kalbėdamas apie vaidmenį filme J. Jankevičius šią patirtį įvardijo kaip didelę garbę.
2017-10-04

Justinas Jankevičius atskleidė labai netikėtą priežastį, kodėl įsigijo šunį

Trečiadienį įvyko naujos romantinės komedijos „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas” išankstinė premjera ir spaudos konferencija, kurioje pasirodė ir žymūs filmo aktoriai. Pagrindinius vaidmenis atliko komikas Justinas Jankevičius, aktoriai Elžbieta Latėnaitė, Ainis Storpirštis, Dainius Kazlauskas ir kiti, sutikę pasidalyti įdomiomis filmo užkulisių detalėmis.
2017-10-04

Žinomos moterys įvertino Justino Jankevičiaus debiutą

Spalio 6 d. didžiuosius Lietuvos kino ekranus pasieks nauja lietuviška romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“. Šis filmas ne tik režisieriaus Andriaus Žiurausko, bet ir pagrindinio vaidmens atlikėjo komiko Justino Jankevičiaus debiutas kine. Prodiuserių kompanija „Singing Fish“ pirmadienį visiems pristatė ilgai slėptą filmo anonsą, kurį jau spėjo įvertinti ir žinomos Lietuvos moterys bei merginos.
2017-09-11

Romantinėje komedijoje nusifilmavęs aktorius A. Storpirštis pažėrė patarimų moterims

Garsios Storpirščių giminės atžala Ainis Storpirštis geriausiai pažįstamas teatro publikai ir grupės „Stipriai kitaip“ gerbėjams. Tačiau jau spalio 6 d. su juo geriau susipažins ir kino teatrų lankytojai. Talentingas jaunosios kartos aktorius nusifilmavo lietuviškoje romantinėje komedijoje „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“, kur atliks itin komišką pagrindinio herojaus geriausio draugo vaidmenį. Kadangi filmas apie meilę, tad ir pats Ainis turi ką pasakyti šia tema.
2017-08-31

Justinas Jankevičius pasidalino pikantiška gyvenimo detale

Spalio 6 d. kino teatruose pasirodysiančioje romantinėje komedijoje „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ pagrindinį vaidmenį atlikusiam Justinui Jankevičiui nauja patirtis – didelis iššūkis. Niekada vaidybos nesimokusiam humoristui teko ne tik įsijausti į aktoriaus vaidmenį, bet ir imtis pikantiškų bučinių scenų. Filmavimo metu komikas atvirai pasidalino ir asmenine patirtimi – papasakojo apie pirmąjį savo bučinį.
2017-08-18

Tai, kas dedasi už kadro: fotosesijoje skambėjo Justino Jankevičiaus dainos

Spalio 6 d. kino teatruose pasirodys romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“, kur pagrindinį vaidmenį atliks humoristas, televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Aktoriaus amplua debiutuojantis komikas visiems atskleis, ko gi reikia imtis, kad vos per septynias dienas susigrąžintum savo buvusią merginą. Filmo žiūrovų laukia tikra išradingumo, nesusipratimų, desperacijos, ir emocijų karuselė.
2017-08-16

Komedijos aktoriai atskleidė, kaip „nekabinti“ antros pusės: brauksite ašaras

Spalio 6 d. kino teatruose pasirodysiančios romantinės komedijos „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ pagrindinio vaidmens aktorius Justinas Jankevičius visiems atskleis, ką gi reikia padaryti, kad vos per savaitę susigrąžintum savo buvusią merginą.
2017-08-07

Naujas posūkis Andriaus Žiurausko gyvenime: šio debiuto laukiu drebančiomis rankomis

Jau šį rudenį, spalio 6 dieną kino teatruose pasirodys nauja romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“, kurioje, kaip kino režisierius, debiutuoja Andrius Žiurauskas. Televizijos, kino ir teatro aktorius, anksčiau kūręs ne tik spektaklius, bet ir didelio populiarumo susilaukusius televizijos serialus, tarp jų „Tobula kopija“, „Moterys meluoja geriau“ ir „Šviesoforas“, šį kartą savo talentą įdarbins režisuojant vaidybinį filmą.
2017-06-20

Režisieriaus kėdę pamilęs Mindaugas Rainys: suprantu, kad šis darbas reikalauja nuolatinio tobulėjimo

Jaukų vakarą pasibeldžiame į TV3 namų duris. Jas linksmai atidaro Marijonas Mikutavičius ir pakviečia užeiti vidun. Tik užėję pamatome virtuvėje besisukiojančią ir sausainius kepančią Justę Arlauskaitę-Jazzu, o aktorius Dainius Kazlauskas tuo metu į rankas paduoda meilų mažą šuniuką. Namuose aidi serialo „Rezidentai“ aktorių – Ramūno Rudoko, Džiugo Siaurusaičio ir Sauliaus Baltūno juokas.
2016-11-18

Mariaus Jampolskio laisvalaikis skirtas šeimai ir žvejybai

Belaukiant rudens, televizijos žiūrovus TV3 džiugina viena už kitą geresnėmis naujienomis. Į ekranus grįžta kultinis serialas „Moterys meluoja geriau“. Negana to, žiūrovai ir vėl išvys garsų kino bei teatro aktorių, televizijos laidų ir renginių vedėją Marių Jampolskį. Kelis mėnesius filmavimo aikštelėje plušantis aktorius tikina, kad ši jo vasara yra skirta darbui, o retai pasitaikantys laisvadieniai priklauso tik jo šeimai, žvejybai ir ramybei.
2016-08-12
Į viršų